Coś do poczytania

Znasz dobrą stronę lub sam tworzysz jakąś? Podziel się informacją z innymi.

Coś do poczytania

Postprzez OUYGNwv » 20 maja 2011, 18:15

Chodząc dziś po internecie natknąłem się na perełkę. Sam nie wiem, jak to znalazłem, ale tak to jest, jak zbliża się sesja i powinniśmy się uczyć:) Natknąłem się na bloga, którego autor pisze opowiadania fantastyczne. Rzecz jasna, publikuje za darmo, chyba, że zarabia z reklam. W każdym razie blog istnieje zaledwie od trzech dni, są już na nim dwie części pierwszego opowiadania i mam wrażenie, że akcja zaczyna się rozkręcać. Początek jest niewinny, ale doskonale oddaje to, co większość młodych ludzi czuje, stojąc u bram do wielkiego, dorosłego świata. Nie wiem co będzie dalej, ale z pewnością zajrzę tam też jutro (autor publikuje codziennie jakiś krótki fragment). Kto wie, może widzimy narodziny przyszłego geniusza literackiego fantasy? Oby, bo potrzeba w tej dziedzinie pewnego odświeżenia:)
Oto adres stronki:
www.alternatywnawersjawszechswiata.blogspot.com
OUYGNwv

Re: Coś do poczytania

Postprzez Heriofelik » 22 maja 2011, 19:33

Jak tylko będę miał czas, to sobie poczytam :)
one już są... czy słyszysz ich straszliwy bzyk?
Heriofelik

Re: Coś do poczytania

Postprzez TheDarkVenom » 23 maja 2011, 00:39

Niezłe, choć troszeczkę zaczyna zalatywać biblijnymi przypowieściami.
I powstaną Ci, którzy władali tym światem nim jeszcze pojawili się na nim wasi praprzodkowie.
I wy się przed nimi ukorzycie... lub zginiecie, krótkowieczni.
TheDarkVenom

Powrót do Linki