Amerykańscy superbohaterowie :)

Komiksy: humorystyczne, sensacyjne, horrory - wszystkie maja swoich miłośników.

Postprzez Kristof Dernhest Eidenfel » 31 paź 2005, 23:10

U mnie w czołówce komiksowej zdecydowanie zawsze byli X-Meni, Batman i Spiderman (w takiej kolejności). A szczególnie:
- Wolverine!!!!
- Cyclops
- Beast
- Bishop!!
- Colossus!!

W zabawach z kolegami zawsze byłem Wolviem :)

Batmana lubiłem za klimat (BTW: kto czytał Batman vs. Predator? Dwie części!) i za postać główną, a Spidermana, bo miał fajnych wrogów.

Natomiast nienawidzę Supermana i Fantastycznej Czwórki. To moim zdaniem bohaterowie, którzy ulegli dewaluacji bardzo dawno temu... Kapitan Ameryka tu też się wlicza...
Rycerz Astarotte
Kristof Dernhest Eidenfel

Postprzez Bąku » 31 mar 2006, 00:04

to by było tak :
Lobo jest antybohaterem - jeśli ktoś ciekawy odsyłam do lektury Zeszytów komiksowych nr.3 - 2 artykuły Daniela Gizickiego
Kristof - Batman vs. Predator wyszło 3 części :p przynajmniej jeśli chodzi o Polskę
Njlepszy był i tak Space Ghost vs . Zorak:P (ktoś pamięta)
a tak to Magneto (toć to chłopak z Polski) oraz Punisher i niewymieniony z ksywy superbohater występujący epizoidalnie w SPider-Manie jako pożywka dla kolesia żywiącego się energią mutantów. Zasługuje on na moją ulubieńczośc głównie dlatego że

SPOILER:
jak to stwierdził ten od zżerania energii : "kto kiedykolwiek widział niemieckiego superbohatera , aaaaaaaaaargh!, jeśli nawet ktoś to teraz już nie usłyszy" :p)
to był SPOJL
:P
Nienawidzę Niemców za
bomby na Warszawę, nienawidzę Niemców za zniszczone miasta, nienawidzę Niemców za spalone wsie, nienawidzę Niemców, nienawidzę nie.
Bąku

Postprzez Chitos » 25 sie 2008, 18:50

Bry.

Odgrzeje temat :P

Zdecydowanie, bezdyskusyjnie i bezkompromisowo 2 postacie (jak na ironie to nie superbohaterowie :P ale Lobo już wymienialiście to czemu niby ja bym nie mógł? :P)

No to wymieniony już Lobo oraz Spawn (swoją drogą, jakby ktoś miał jakieś zeszyty i chciał sprzedać to kontakt jest w profilu :]) no i ew. Avengers.....z Marvel Zombies :D
Ostatnio edytowano 24 kwi 2009, 10:19 przez Chitos, łącznie edytowano 1 raz
Porozmawiajmy o życiu, śmierci i syntezie chlorku cyny z pierwiastków.
http://www.lastfm.pl/user/Chitos_
Chitos

Postprzez Elion » 26 sie 2008, 18:30

hmmmmm Panowie... Carnage i tak zje ws wszystkich! :]
[img][550:550]http://i83.photobucket.com/albums/j313/shadowlurker7411/carnage_vs_venom_3.jpg[/img]
" Jesteśmy najbardziej ucywilizowaną rasą, ponieważ najdoskonalej zabijamy"
Elion

Postprzez Misiek skin » 21 gru 2008, 10:06

co tu dużo mówić jego ojciec VENOM i tak bije wszystkich na głowę i zawsze tak będzie. No w ostateczności jak nie ma jada pod ręką to może być LOBO
Spokój to kłamstwo. Jest tylko pasja.
Dzięki pasji osiągam siłę.
Dzięki sile osiągam potęgę.
Dzięki potędze osiągam zwycięstwo.
Dzięki zwycięstwu zrywam łańcuchy . . .
Misiek skin

Re: Amerykańscy superbohaterowie :)

Postprzez Tyche » 24 paź 2010, 10:11

Batman i jeszcze raz Batman :) ulwielbiałam wszystko co z nim związane, Punisher też był fajny ale z jakiś przyczyn mama moja go nie akceptowała i zmuszona byłam czytać po kryjomu pod kołderka i z latarką to były czasy ;D
When leaves have fallen
And skies turned into grey.
The night keeps on closing in on the day
A nightingale sings his song of farewell
You better hide for her freezing hell ...
Tyche

Postprzez Galathar » 24 paź 2010, 17:13

Jak dla mnie to chyba Spider-Man i - mocno na boku - Superman. Batman też, ale... to już nie ten klimat - mniej przygodowy, bardziej poważny... Superman był zresztą chyba pierwszą animowaną bajką z amerykańskim superbohaterem jaką oglądałem. Oczywiście mówię tu o starszych latach bo teraz... jak bym zaczął wymieniać co ciekawsze postacie to bym nie skończył :X
powiedział baran co myśli, że jest kotem
Galathar

Postprzez OUYGNwv » 20 maja 2011, 17:58

Zdecydowanie Batman, Punisher, Deadpool i Wolverine. Jedne z ciekawszych postaci, każda z nieprzyjemną przeszłością, jednak radząca sobie z tym w zupełnie odmienny sposób. Batman pilnuje porządku i nikogo nie zabija, za to sieje postrach. Punisher jest bezwzględny i wyrzyna wszystkich gangsterów bez zastanowienia. Deadpool jest niezrównoważony psychicznie i ciągle waha się między dobrem a złem, a Wolverine po prostu próbuje dotrzeć do prawdy o sobie, a potem zabić wszystkich, którzy mu się narazili. Doskonałe przedstawienie psychiki w każdym komiksie, bardziej i mniej poważne kwestie, lecz wszystkie moralnie dwuznaczne i pouczające - pokazują, że świat jest szary, a nie czarno-biały i trzeba nałożyć sobie własne zasady, by nie przekroczyć pewnych granic.
OUYGNwv

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Komiksy