MTU Kazań, Lot nr 512/4/14/8/2205 (MG: Kristof)

Wszelkiego rodzaju sesje na naszym Forum.

Postprzez Kristof Dernhest Eidenfel » 8 wrz 2009, 11:10

Galathar, Klucha:
To pomieszczenie wygląda prawie identycznie jak zbiornik piętro wyżej, tyle że jest nieco mniejsze. Także ma panel, także świeci się w nim słabe czerwone światło. Zauważacie, że na ścianie przy panelu od windy jest krew. Musiała należeć do strażnika. Podobnie na podłodze widać czerwone ślady, które prowadzą od drzwi, do drzwi.
Zamyka się za wami winda. To zapewne wasz nowo poznany współpasażer przywołał ją piętro wyżej. I tak jesteście dość podenerwowani.

Vivax:
Winda pojawia się przed wami. Pusta, tak jak się spodziewaliście. Można zjeżdżać na dół do waszych towarzyszy.
Cholera... ja nie wiem czy chcę tam zjeżdżać... Tutaj przynajmniej wiem, że wszystko pozamykane... A na dole... Bóg jeden wie, co tam jest... Koszmary które miałem... o Boże... Stanton chyba zaczął panikować.
Rycerz Astarotte
Kristof Dernhest Eidenfel

Postprzez Galathar » 8 wrz 2009, 11:53

- Czekamy na pozostałych. Nie masz już fajek no nie?
powiedział baran co myśli, że jest kotem
Galathar

Postprzez KluchA » 8 wrz 2009, 15:08

Jak mam to już dawno powinienem wypalić...

Przeszukuję kieszenie.
Śmiej się, to cały świat będzie się śmial razem z tobą, płacz, a będziesz płakał sam.
KluchA

Postprzez Vivax Falciparum » 8 wrz 2009, 20:54

- Jakie kur*a koszmary? Wsiadaj nie gadaj...
Wchodze do widndy zapraszając do niej gestem Stantona
Mam paliwo razy 100 suki.
Vivax Falciparum

Postprzez Kristof Dernhest Eidenfel » 12 wrz 2009, 17:08

Galathar i Klucha:
Niestety, kieszenie puste. Pozostaje czekać... Lekkie szumienie w pomieszczeniu - zapewne działająca aparatura - trochę działa wam na nerwy. Poza tym panuje kompletna cisza.

Vivax:
Stanton, ociągając się, wchodzi do windy, a ty za nim. Wybieracie drugie piętro.

Bo ty nie wiesz... tobie nie mówiłem... Słuchaj, tam na dole jest coś. Coś złego. Jakiś kretyn to wypuścił... Miałem taki układ, żeby dowieść to coś na Jowisza. Nie zmrużyłem prawie oka od kiedy to dostałem... Nie wiem co to jest, ale miałem takie koszmary jakich nigdy... Kły, przerażone twarze, strach i krew... głos zaczyna mu się trząść. Dobra, i tak widzę że mi nie wierzysz... Nieważne, zapomnij. Ale zrozum. Zrozum że mam prawo się bać... Jeśli znów to zobaczę, nie wiem co się stanie.

Otwierają się drzwi.

Galathar i Klucha:
Drzwi do windy się otwierają. W środku, wedle wszelkich oczekiwań, stoją Stanton i Herz.
Rycerz Astarotte
Kristof Dernhest Eidenfel

Postprzez Galathar » 12 wrz 2009, 17:17

- To co teraz droga ferajno?
powiedział baran co myśli, że jest kotem
Galathar

Postprzez KluchA » 13 wrz 2009, 09:38

Wyciągam z kieszeni antyczną monetę i zaczynam się nią bawić, ćwicząc zręczność dłoni.
Śmiej się, to cały świat będzie się śmial razem z tobą, płacz, a będziesz płakał sam.
KluchA

Postprzez Vivax Falciparum » 13 wrz 2009, 18:42

- Bez paniki Stanton, cokolwiek 'widziałeś' - zwracam się do staruszka.
Ok... Gdzieś na tym poziomie jest pokój w którym będziemy mieli dostęp do kamer. Ja jestem za tym, żeby najpierw się porozglądać po statku z bezpiecznego miejsca... - Mówie na głos i wchodze do pomieszczenia omijając ślady krwi na podłodze
Mam paliwo razy 100 suki.
Vivax Falciparum

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Gry na Forum