Seriale

Każdy ma swój ulubiony film.

Postprzez Bąku » 29 lut 2008, 21:15

spróbujcie obejrzeć Halo Hans - parodia Klossa:D i Allo Allo
głupie infantylne i niemające tego polotu co Allo Allo
ale kurde coś w sobie ma - ciągle tego szukam wszędzie:D
Nienawidzę Niemców za
bomby na Warszawę, nienawidzę Niemców za zniszczone miasta, nienawidzę Niemców za spalone wsie, nienawidzę Niemców, nienawidzę nie.
Bąku

Postprzez Kristof Dernhest Eidenfel » 12 cze 2009, 10:39

Futurama wraca! Będzie nowy sezon po siedmiu latach przerwy, wypełnionych tylko paroma filmami pełnometrażowymi :) Cieszę się jak głupi :D
Rycerz Astarotte
Kristof Dernhest Eidenfel

Postprzez daft_count » 1 sty 2010, 16:29

Waking the Dead i Life on Mars (UK) polecam, do tego na pewno jeszcze by się coś znalazło, np. Prisoner ( w obu wersjach, oryginalnej z l.60-tych i tej z 2009 też. A z kreskówek to COWBOY BEBOP tylko.
6 000 stóp poza człowiekiem i czasem
daft_count

Postprzez Kristof Dernhest Eidenfel » 1 sty 2010, 22:27

Ja wiem czy tak tylko. Avatar: The Last Airbender brzmi (dosłownie, bo tylko słyszę jak moja dziewczyna go ogląda i od czasu do czasu rzucam okiem) jako dość przyjemna animka. Oczywiście CB jest lepszy, ale to nie znaczy że trzeba oglądać tylko jeden serial :)
Rycerz Astarotte
Kristof Dernhest Eidenfel

Postprzez Galathar » 1 sty 2010, 23:25

Nooo ja rozumiem, że to dla daft_counta jedyny. Ja tam lubię dużo i różnorodnie, więc pewnie więcej animkowych tytułów mógłbym wymienić... ale jakoś nic mi nie przychodzi teraz do głowy, bo w trakcie oglądania Bebopa jestem i teraz to rządzi.
Nawiasem mówiąc ostatnio mi się przypomniały filmy z różnymi dziwnymi pojazdami naszpikowanymi elektroniką, etc.
Chociażby ten z "Kitem", gadającym samochodem z D. Hasselhofem. Albo ten serial z łodzią i Hulkiem Hoganem. Albo ten z tym helikopterem, Airwolf. Głupie te seriale, ale fajne. Zwłaszcza z lat 80 i początku 90. A przypomniało mi się bo rano obejrzałem odcinek Alfa. Ech, starocie :) Najciekawsze jednak jest to, że sporo z tych seirali jest dużo lepszych od filmów kinowych i telewizyjnych zarówno jesli chodzi o scenariusz jak i efekty, etc.
powiedział baran co myśli, że jest kotem
Galathar

Postprzez Fraa » 3 sty 2010, 02:38

Galathar napisał(a):Chociażby ten z "Kitem", gadającym samochodem z D. Hasselhofem.

"Nieustraszony" - Kit to normalnie moja pierwsza miłość. :D
A tamte seriale owszem, były kozackie. :D Ja wiem? Może kwestia jakiejś lekkości, która w nich była? Akurat za tym z Hulkiem nie przepadałam, ale sporo było takich seriali sensacyjno-komediowych: "Drużyna A", "McGiver", "Nieustraszony", "Magnum", czy choćby jakiś tam nieszczęsny "Żar tropików", chociaż to akurat najmniej. One po prostu były takie wdzięczne, bez jakiegoś nadęcia, ot - trochę wybuchania, trochę śmiechu, po prostu lekka i miła rozrywka. :)
"A za to, żeś mienił się moim panem, jeszcze mi odpokutujesz!"
[scytyjskie powiedzenie]
Fraa

Poprzednia strona

Powrót do Film