Jakimi gracie taliami?

Niezależnie jaki masz kolor talii to jest dział dla Ciebie - fana M:TG.

Postprzez Ork » 4 lut 2008, 21:53

JA gram talią czerwono- białą czyli hejst i obrona. Najlepsza kreatura to SHAMAN ORK kiedy go tapne zabiera pół życia przeciwnikowi :P mam tez artefakty ale nie chce mi się o nich pisać. :lol: Mam dużo rarów i silverów itp. :P

Proszę o używanie jednego koloru tekstu, najlepiej automatycznego - N.
A ja proszę o używanie języka polskiego - najlepiej w pełni poprawnego. Bo w przeciwieństwie do przemiłego Naimada lubię usuwać podobne posty. Wiedźma
Simply odious ork. :P
Ork

Postprzez BamboS » 3 wrz 2008, 03:50

Ja kiedyś grałem biało czarna ale brat nakupywał mi same słabe karty dlatego przegrywałem cały czas;d a w tym roku znalazłem karty moje i mojego brata i złożyłem czarno zielony;d po kilkunastu walkach postanowiłem grac samymi czarnymi co naprawdę dało efekty (3 można powiedzieć ze 2 miejsce w 1 turnieju w moim życiu;d) ale obecnie złożyłem czarno białego na wysysanie zycia i dodawania sobie ;d
Pierwsze Kroki w Tworzeniu Grafiki

New Art:

Obrazek
BamboS

Postprzez Michaleo » 16 paź 2008, 21:01

ja gram dwoma taliami biala i niebieska... nie mam zbytnio dobrych kart
Michaleo

Postprzez HaHaHaChłeChłeHa » 19 paź 2008, 15:11

@Michaleo z tego co wiem jest takie forum gdzie możesz poprośić o radę kolegów którzy grają długo i wiedzą jak ci pomóc. Ja jeszcze nie mam żadnej tali (miałem zeiloną, strasznie kiepską i sprzedałem jakiemuś gościowy ) a teraz składam czarną.
HaHaHaChłeChłeHa

Postprzez Vivax Falciparum » 2 maja 2009, 23:08

Ja właśnie załatwiłem sobie talie czarno-białą (Moją pierwszą własną :D wcześniej pożyczałem tylko karty od brata ciotecznego).

Jest to kilka białych kreatur na block, kilka czarnych na atak, oraz od cholery wielokolorowych kreatur i czarnych enchantów zabierających/dodających życie.
Troche jest to oparte na gotowym decku Orzhov cośtam...

W sumie miałem możliwość wyboru talli z kilkuset różnokolorowych kart, taka chyba najbardziej mi pasuje. :)
Mam paliwo razy 100 suki.
Vivax Falciparum

Postprzez Aidanna » 4 maja 2009, 11:20

Ja próbuję ułożyć (z pomocą Jokowatego oczywiście) zielona talie skupioną na elfach i kartach dzięki którym mogę dołączyć do gry tokeny. Plus do tego parę niszczących czarów z talii czerwonej, które pomagają zgładzić latające bestyje
Swim away fugu fish! Swim away!
Aidanna

Re: Jakimi gracie taliami?

Postprzez Madalena » 23 kwi 2010, 21:37

Od zawsze. Moja 1 talia. Czarno-biała - Klerycy :)
I have ways to make you talk,
but you have nothing interesting to say
Madalena

Re: Jakimi gracie taliami?

Postprzez Cazpian » 24 maja 2010, 19:29

Ja na szczęście jestem juz od dawna wolny od magica ale jak grałem to głównie w oparciu o czarne . Mono czarne albo czarno białe i raz bodajże czarno niebieski na przewijanie . Teraz to lekko sie zastanawiam raczej nad World of Warcraft bo całkiem sympatycznie wygląda .
Jakby nie można było się hmm 'dopisać ' do właściwych osób - Proszę o usunięcie swojego konta ... pozdrawiam..
Cazpian

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Magic: The Gathering