Ulubiona rasa

Dział obowiązkowy dla miłośników Starego Kontynentu, niezależnie czy są z Chaosu czy nie.

Ulubiona rasa

Człowiek
10
30%
Krasnolud
9
27%
Elf (jaki?)
5
15%
Niziołek
2
6%
Gnom
1
3%
Skaven
4
12%
inna (jaka?)
2
6%

Liczba głosów : 33

Postprzez Misiekh » 26 gru 2004, 15:43

O tak, Bretończycy są fajni :). Mam postać bretońskiego giermka i bardzo fajnie się nim gra :).

A swoją drogą to muszę wreszcie zagrać Arabem... i Estalijczykiem... i Kislevczykiem... kurcze, dużo jest postaci, których jeszcze nie próbowałem :)
Misiekh

Postprzez GeoDoom » 27 gru 2004, 20:51

;Q Ja tam nie grałem w Warhammer'a RPG ;P Tylko w bitewniaka, ale pewnie się to dużo nie różni... tylko, że zamiast armą chodzisz pojedynczym gostkiem... z napakowanymi statami i przedmiotami :D:D:D
;Q ;Q ;Q
GeoDoom

Postprzez Montaron » 4 maja 2005, 11:52

No zazwyczaj zagrywam sie ludzmi, a na drugim miejscu stawiam krasnoludy, bo zawsze sprawiaja mi frajde w odgrywaniu czy to jako MG czy gracz. Ostatnio na mojej liscie zagoscily orki, ale nie jako tempe potworzasto-podobne imbecyle, ktore zazwyczaj spelniaja role chodzacych pedekow, ale inteligentne stworzenia, rozniace sie od ludzi kolorem skory w podobnym stopniu jak murzyni i niskim jak dotychczas rozwojem cywilizacyjnym, za co sa niemilosiernie tepione przez ekspansywnych, zlych, rasistowskich ludzi . Genialnie tez wypadaja wszelkiego rodzaju demony, duszki i upiory, jesli czerpie sie je z kosmologi umbralnej i wprowadza swiat umbralny swiata mroku, jako swoisty dodatek do WFRP.

Nie lubie po stokroc lizardow, Ci sa dla mnie wzieci jakby z innej bajki.
Montaron

Postprzez Grim Reaper » 3 lip 2005, 10:31

A ja głosowałem na Kurdupli.Nie nie te Niziołki tylko krasnale.Mam do nich jakiś sentyment :) Gotrek to mój idol Krasnala :D
I'm here ....
As always....
Sometimes...
Grim Reaper

Postprzez Eltharion » 3 kwi 2007, 20:30

Heh mi się podobają również ludzie, z pewnych przyczyn.

Mówi się że rasa słaba nieuzdolniona itd. A mimo to poradzili sobie podczas Burzy Chaosu.

Najbardziej ciekawe w ludziach jest to że są to istoty mające wielkie szczęście i jakieś przeznaczenie do wypełnienia (niezawsze musi być epickie). Dlatego zwykle człowiek dostaje najwięcej PP w 2ed.

Również zróżnicowanie ludzi. Elfy z ulthuanu są wyniosłe, krasnoludy nienawidzą elfów i lubią pić. Człowiekiem niemasz nic z góry narzucone bo prawie każdy jest inny, to zróżnicowanie można ciekawie wykorzystać.

Tak jak diaboł wspomniał to najbardziej uniwersalna rasa możesz i odegrać maga, i kultyste chaosu i zwykłego wieśniaka

Jak dla mnie bomba :evil:
"A right man in a wrog place can make all the difference in the world"
Eltharion

Postprzez wronek » 22 lip 2007, 11:24

A ja lubie kraskow a nie znosze skavenow. Bo sa brzydkie :)
Jeszcze oczywiscie ludzie :)
dla wszystkich bless, gorące jak afryka!
wronek

Postprzez KluchA » 22 lip 2007, 15:05

A ja uwielbiam jakichkolwiek zielonoskorych. Swietnie zrobieni, no i inni, niz w pozostalych systemach. W koncu to grzyby.
Ah - i ork nigdy geniuszem nie bedzie, chociaz trudno mowic o inteligencji u orkow, one po prostu nie potrafia myslec inaczej niz: "Chce byc najwiekszy, chce sie bic, jak bede rzadzil duza iloscia chlopakow, to chce stworzyc Waaagh!"
Śmiej się, to cały świat będzie się śmial razem z tobą, płacz, a będziesz płakał sam.
KluchA

Postprzez Balduran De'Arnise » 22 lip 2007, 16:44

Cóż, mi osobiście nie podoba się żadna z ras Warhammerowych, bo wszystkie są.... Nijakie...
Ludzie - Bez komentarza.
Elfy są sztampowe aż do bólu, a o Mrocznych niewiele mi wiadomo.
Krasnoludy - Jakoś nie przykuły mojej uwagi.
Niziołki - Parodia całkowita.

W sumie to bronią się jedynie Skaveny, ale za nimi też nie przepadam.
Inna sprawa że nie lubię Warhammera generalnie.
Dołącz do kultystów Zła!

[url=http://www.baldurandearnise.deviantart.com]Am i deviant?[/url]
Balduran De'Arnise

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Warhammer