Nowe "Gwiezdne Wojny"

Każdy ma swój ulubiony film.

Nowe "Gwiezdne Wojny"

Postprzez Kristof Dernhest Eidenfel » 13 kwi 2008, 16:54

Cóż, jakkolwiek dobrze to nie brzmi, to z tego co widzę, nie zapowiada się nic wyjątkowo ciekawego. Lucas Arts zapowiedział nowy film osadzony w realiach SW, ale jest to, jak widać na trailerze, film stworzony komputerowo, który na dodatek wygląda jak wygląda... Dla tych, którzy widzieli serial "Clone Wars", może się to wydać znajome - bo jak dla mnie, to "kreska" jest bardzo zbliżona. A to zdecydowany minus...
Z trailera niewiele można wnioskować, poza tym, że Lucasowi najwyraźniej zaczyna brakować, w jego mniemaniu, kasy. Jak to rzekła część bohaterów sagi: I have a bad feeling about this.
Ale trailer do obejrzenia tutaj: http://www.youtube.com/watch?v=9ElfKDxfWUk
Rycerz Astarotte
Kristof Dernhest Eidenfel

Postprzez Cazpian » 13 kwi 2008, 17:30

Mówiąc krótko po obejrzeniu trailera , to lichocizna i tyle ...
Jakby nie można było się hmm 'dopisać ' do właściwych osób - Proszę o usunięcie swojego konta ... pozdrawiam..
Cazpian

Postprzez Rauko » 14 kwi 2008, 13:26

Pod względem kreski,owszem.Ale mam wrażenie że została taka zastosowana celowo.Ze scen jakie widziałem na trailerze wynika że uboga kreska będzie przedstawiać bogatą treść.I to jest dobre.

Poza tym to podwaliny pod coś większego.Lucas próbuje się tym wykpić i dać sobie czas by nie musieć kręcić kolejnego filmu (a zarzekał że tego już robił nie będzie).Ale on pęknie,nie może się migać w nieskończoność.Ten świat już dawno zaczął życ własnym życiem i Lucas już go nie okiełzna.Będzie musiał ulec ;>>>
Rauko

Postprzez Kristof Dernhest Eidenfel » 14 kwi 2008, 14:20

Bogata treść? Ja tam nie widzę bogatej treści, ja tam widzę wygrzew, wygrzew, a na koniec jeszcze odrobinę wygrzewu... a w ciągłych walkach i bitwach treść jest raczej uboga...
A jeśli o "wyrwanie się świata SW spod rąk Lucasa" to akurat jestem zdania że nawet gdy miał jeszcze jakiś na to większy wpływ to pozwolił na zbyt wiele samowolki, przez co np. część powieści Star Warsowych jest po prostu bzdurna. Ten świat schodzi coraz bardziej na psy...
Rycerz Astarotte

Postprzez Rauko » 14 kwi 2008, 21:30

A co miecli ci pokazać w treilerze.Półgodzinne zebranie rady jedi XD
Trylogia Trwna,Odrodzonego Imperatora i książki o Rogue Squadron żeby daleko nie szukać.To są bzdurne kawałki ???
Rauko

Postprzez Misiekh » 14 kwi 2008, 22:23

No kreska faktycznie jak w tej kreskówce.

Co do zapowiadanej fabuły - Jedi ratują porwanego syna Jabby? Kurka, już bardziej poryty pomysł ciężko byloby wymyślić ;) Jeszcze dadzą może słodkiego małego Huttcika w pieluszkach, żeby rozczulić widzów ;) Masakra.
Misiekh

Postprzez Kristof Dernhest Eidenfel » 15 kwi 2008, 13:47

Rauko napisał(a):Trylogia Trwna, Odrodzonego Imperatora i książki o Rogue Squadron

Coś czuję że to dobry temat do działu SW, ale jeszcze ci na to odpowiem: Trylogia Trawna faktycznie niezła, ale pełna kompletnych bzdur (Ysalamiri, C'Baoth, Luuke!), Imperator odradzał się x razy, też bezsensowny motyw. Rogue Squadron - nie czytałem, ale nie spodziewałbym się fajerwerków.

A żeby nie było kompletnie offtopu - zgadzam się z Miśkiem, syn Jabby to jakiś marny dowcip.
Rycerz Astarotte

Postprzez Chitos » 15 kwi 2008, 19:41

A na końcu okaże się, że Jabba użył go jako przynęty na rybach :D

Ja słyszałem jeszcze, że to ma być serial, 200 odc. każdy po 20-25 min. Podzielone na 5 sezonów. Czyli, jeżeli to prawda, kolejne 5 sezonów CW.
Porozmawiajmy o życiu, śmierci i syntezie chlorku cyny z pierwiastków.
http://www.lastfm.pl/user/Chitos_
Chitos

Następna strona

Powrót do Film