Homotubisie

Czyli wszelkie sprawy związane z polityką - zarówno Polską jak i światową.

Homotubisie

Postprzez Orzech » 29 maja 2007, 13:50

Napijcie się czegoś mocnego, usiądźcie wygodnie i przeczytajcie:
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... l?skad=rss
Pewnie większość już o tym słyszała. Nie wiedziałam, gdzie to wrzucić, nie chciało mi sie szukać odpowiedniego miejsca, więc założyłam nowy temat.

Jeszcze nie wierzę w to, co przeczytałąm.. Szok. Teletubiś gejem. Hah. Żałosne. Żwierek i Muchomorek spali w jednym łóżku, to też trzebaby sprawdzić. A Smerfetka? Seks zbiorowy? No bo co innego? Ciekawe, czy na Rumcajsa coś znajdą :krzyk:

Nawet jeśli Tinky Winky jest homo, to przecież dzieciaki tego nie widzą, k********. Przepraszam, nie mogę, to ponad moje nerwy.
Wstyd, cały swiat się z nas śmieje. Bożeeeee widzisz, a nie grzmisz <biję głową w scianę>.

Topic przeniesiony + zmiania tytułu tak, żeby było wiadomo o co kaman ;) - Misiekh
"Czekoladka, której człowiek nie chciał zjeść nie liczy się jako czekoladka".
Orzech

Postprzez Misiekh » 29 maja 2007, 14:18

No, a co dopiero takie przykłady homoseksualnej propagandy jak "Siedmiu wspaniałych", "Trzej amigos" albo, o zgrozo, "Dywizjon 303" :D To wszystko trzeba sprawdzić, żądam żeby wypowiedzieli się w tej sprawie rządowi psycholodzy! :D :lol: :evil:
Misiekh

Postprzez Alex » 29 maja 2007, 16:43

"Czterej Pancernych i psa " zakazali puszczać w TVP :fool: . Tak a teletubisie to powinny wogole zaplacic ogromna kare za to ,że zmieniają dzieci w gejoskie nasiena :lol: . Jak dla mnie to jest smieszne i mogli by sie zająć czymś naprawde ważnym a nie ukrytych podtekstów w bajce dla dzieci . (Prosze nie poprawiać błędów mam papiery na ich robienie :twisted: )
lajf iz brutal end ful ow zasadzkas somtajms kopas w dupas a za kazdym korner czaji sie deńdzer
Alex

Postprzez naimad » 29 maja 2007, 17:07

Cytując panią Frał - "Tło już jest apokalypsa!". Nie no, brakuje mi słów. Zastanawiam się, czy ci ludzie już naprawdę nie mają co robić? Jak słusznie stwierdziła Orzech, dzieciaki nie widzą w bajkach jakichkolwiek seksualnych podtekstów; ba - dzieci oglądające teletubisie są w tak młodym wieku że raczej nie wiedzą co to homo ani w ogóle seks. Bajki te moim zdaniem nie oddziałują na dziecięcą podświadomość, jak to stwierdził jakiś specjalista-homomaniak we wczorajszych wiadomościach.

Swoją drogą- mniej więcej godzinę temu dzwonili do mnie jacyś ankieterzy i pytali mnie, co o tym sądzę - pytali jednak o inne bajki, jak np. Bolek i Lolek; coś tam i muchomorek; oraz Kubuś Puchatek (który rzekomo żyje w podejrzanych stosunkach z Prosiaczkiem).

Jeden wielki LOL :)
www.bezkompleksow.com.pl Energia. Pasja. Polska.
naimad

Postprzez Kristof Dernhest Eidenfel » 29 maja 2007, 17:49

Śmiech na sali, ot wszystko. Pani Sowińska powinna wrócić do cerowania skarpetek i robienia na drutach, bo po jej wypowiedziach wynika że nie nadaje się do niczego innego... a jest z wykształcenia lekarzem... Strach się bać.
Rycerz Astarotte
Kristof Dernhest Eidenfel

Postprzez Dalien » 29 maja 2007, 18:12

A ja bym zacytował inną wypowiedz Pani Frał: To już nie jest apokalypsa... TO JEST ARMAGEDDON!!! :P

No co chcecie? Moja chrześnica ostatnio powiedziała mi że woli mamę od taty i że woli ciocię ode mnie :P A teletubisie ogląda prawie codziennie :lol:
Obrazek
Dalien

Postprzez K-H » 29 maja 2007, 19:05

Jak dla mnie ta sprawa to jeden wielki bezsens. Przecież żadne dziecko samo z siebie nie pomyśli, że jakieś stworzonko jest gejem, bo nosi przy sobie torebeczkę. A z tego co wiem, to bajka ta dobra jest dla dzieci w wieku 1 - 3 lat, a w tym wypadku już w ogóle nie można mówić o jakiejkolwiek świadomości homoseksualizmu. Ale kto oczywiście to wymyślił? Posłanka z LPR!! Ta partia zdecydowania działa mi na nerwy... Zresztą oni tam mają homofobię. Wszędzie gejostwo widzą. No ludzie, bez przesady...
[img][400:78]http://imagegen.last.fm/K-H/recenttracks/3/K-H.gif[/img]
K-H

Postprzez KluchA » 30 maja 2007, 08:04

Homo moze nie, ale Teletubisie niszcza umysl. Raz to ogladalem i czulem sie jakby mi ktos glowa walil w blat przez 15 minut. Nie wiem jak dzieci to moga ogladac...

Heh, moze niedlugo sie doczepia do brudnego Harrego, w koncu jest taki dirty :D
Śmiej się, to cały świat będzie się śmial razem z tobą, płacz, a będziesz płakał sam.
KluchA

Następna strona

Powrót do Polityka