300

Każdy ma swój ulubiony film.

Postprzez Orzech » 3 kwi 2007, 15:01

NINA napisał(a):Zrobiłby na mnie większe wrażenie, gdyby nie co i rusz chlustająca krew i odcinane głowy.
Duży plus - muzyka.

Czyli wiemy jedno- Dreadkingowi mojemu kochanemu na pewno się spodoba ten film :P Idziemy jutro :wink:
(A ja pewnie będę trochę zdegustowana.. :D )
"Czekoladka, której człowiek nie chciał zjeść nie liczy się jako czekoladka".
Orzech

Postprzez Eltharion » 3 kwi 2007, 19:50

Film naprawde przedni. Same sceny walk jak najbardziej interesujące.
Również wspaniale został oddany charakter spartan. Co do samej gry aktorskiej to była ona średnia mimo to cała reszta zagłuszała niedociągnięcia aktorów.

Najśmieszniejsze było to że podczas oglądania filmu (wiedziałem że na podstawie komiksu tylko niewiedziałem czyjego) tak mi się odrazu skojarzyło z Millerem.
No oczywiście po filmie nieoparłem się pokusie sprawdzenia, i zgadłem. :twisted:

Moja ocena to jest 9,5/10 bo film miał jednak niedociągnięcia, mimo to wspaniała oprawa muzyczna i graficzna.
"A right man in a wrog place can make all the difference in the world"
Eltharion

Postprzez Logan » 4 kwi 2007, 11:13

Kawał świetnego kina! Wczora byłem na seansie i odczucia są żywe nawet teraz ;) Piękna muzyka, ten patos, śmieszne jest to, że koleżanka nie wiedziała ze to na podstawie komiksu i po wyjściu z kina wyraziła swoją dezaprobatę, że "mało historyczny i w dodatku przybajerzony" :P

dla mnie 10!
You might be a big fish, in a little pond... doesn't mean you've won...
Logan

Postprzez Orzech » 4 kwi 2007, 20:41

10 nie dam, na pewno nie. Ale trzeba przyznać, że jestem pod wrażeniem, zwłaszcza, że do kina poszłam z myślą, że wyjdę z niego zdegustowana.. a tu miła niespodzianka :)
Muzyka bardzo dobra (ale nie świetna)- duży plus. Ymm.. minusem jest to, że film momentami mnie rozśmieszał.. te potwory.. buahaha. I ta "wyrocznia"! Ha, ona miała sutki długości - na oko- 2 cm! Kristof- z całym szacunkiem, ale przecież to nie było "ciacho" :wink: Takich sutków nie ma normalna kobieta :D (musiałam, musiałam.. :evil: ). No i trans- beznadziejny.
Wspominana wcześniej scena seksu.. nie mogłam się powstrzymać od wesołego parsknięcia, kiedy "brał ją od tyłu" :lol:
Generalnie- 7-/10 [jestem surowa], wyszłam z kina podekscytowana, odniosłam nawet wrażenie, że podobało się bardziej mi, niż Dreadkingowi :wink: . W skrócie? Warto.
Orzech

Postprzez Logan » 4 kwi 2007, 20:44

Założę się że nie ma dziewczyny, kobiety... której nie podobałby się ten film :D
Logan

Postprzez Kristof Dernhest Eidenfel » 4 kwi 2007, 20:50

Orzech napisał(a):Ha, ona miała sutki długości - na oko- 2 cm! Kristof- z całym szacunkiem, ale przecież to nie było "ciacho" :wink: Takich sutków nie ma normalna kobieta :D

Wiem, że w sumie nie powinienem... ale wiem z doświadczenia empirycznego jeszcze sprzed pół roku z hakiem, że po pierwsze - takie sutki się zdarzają, po drugie - kobietę z właśnie podobnymi uznałem za "ciacho" dobre trzy lata temu...
Także mów co chcesz, ale dla mnie wyrocznia pozostaje smakowita, tym bardziej, że ruda.
Rycerz Astarotte
Kristof Dernhest Eidenfel

Postprzez Orzech » 4 kwi 2007, 20:51

Logan napisał(a):Założę się że nie ma dziewczyny, kobiety... której nie podobałby się ten film :D

Jeśli myślisz, że podobał mi się ze względu na te wypakowane koksem klaty, to się mylisz. Mnie to nie bierze (mnie biorą tylko długie włosy :P :P ).
A! Zapomniałam dodać- władca Persów położył mnie na łopatki. Gej! On miał oczy zrobione eyelinerem :beee: Gej jak nic :D
Orzech

Postprzez Logan » 4 kwi 2007, 20:55

Orzech napisał(a):
Logan napisał(a):Założę się że nie ma dziewczyny, kobiety... której nie podobałby się ten film :D

Jeśli myślisz, że podobał mi się ze względu na te wypakowane koksem klaty, to się mylisz. Mnie to nie bierze (mnie biorą tylko długie włosy :P :P )

A nakoksowane klaty z długimi włosami? :lol:

No Kserkses miał dość oryginalny wygląd, przyznaję, a władcy ogólnie to się tak kiedyś malowali, zobacz na takich egipskich faraonów.
Logan

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Film