[Rasy] Elfy - czym się charakteryzują

(tzn takie, które mogą być BG)

Czy podobają ci się elfy ala Balduran?

Tak
3
50%
Nie
0
Brak głosów
Tak, ale...
3
50%
Nie, ale..
0
Brak głosów

Liczba głosów : 6

Postprzez Misiekh » 8 maja 2006, 17:38

Szczerze mówiąc niewiele rozumiem z tego opisu, Balduran. Tak skaczesz z tematu na temat, że już nic nie wiem. Mamy kult Bezimiennego i mamy Sabat, one się nawzajem zwalczają, ale w sumie dlaczego? I kogo one właściwie wyznają? A skoro to są kulty 'poboczne', to w co wierzy większość elfów?

Krótko mówiąc - nie czaję bazy ;)
Misiekh

Postprzez Balduran De'Arnise » 8 maja 2006, 17:45

Misiekh napisał(a):Szczerze mówiąc niewiele rozumiem z tego opisu, Balduran. Tak skaczesz z tematu na temat, że już nic nie wiem. Mamy kult Bezimiennego i mamy Sabat, one się nawzajem zwalczają, ale w sumie dlaczego? I kogo one właściwie wyznają? A skoro to są kulty 'poboczne', to w co wierzy większość elfów?

Krótko mówiąc - nie czaję bazy ;)

Ok... po kolei...
Większość elfów wyznaje swojego boga.
bóg elfów jest demonem ale o tym wie tylko kilka osób
Kulty zwalczają się z powodów ideowych i osobistych - Krótko mówiąc to oni chcą być najfajniejsi i nie chcą się dzielić boską mocą
Ostatnio edytowano 8 maja 2006, 20:47 przez Balduran De'Arnise, łącznie edytowano 1 raz
Dołącz do kultystów Zła!

[url=http://www.baldurandearnise.deviantart.com]Am i deviant?[/url]
Balduran De'Arnise

Postprzez Hannibal » 8 maja 2006, 20:09

Balduran De'Arnise napisał(a):
Hannibal napisał(a): Choć z drugiej strony moją ulubioną rasą są Ciemne Elfy a Ci są całkiem do nich podobni, więc nie obraże się jeśli kult bedzie istaniał jednak nie zbyt liczny, wiedza o nim przekazywana jest tylko w plotkach i legendach a Ci którzy chcą się dowiedzieć czegoś więcej, gdy dochodzą do sedna znikają bez wieści...
jeszcze raz MAŁO, MNIEJ I JESZCZE MNIEJ...im węższy będzie kult Bezimiennego tym lepiej...

Nie no, Bezimienny to ich bóg, ale ci "wtajemniczeni" będą wąskim gronem, więc nie bój nic ;)
Poza tym wiesz, jak mówimy o całej rasie to można spokojnie zmieścić dwie organizacje i takie tam tak żeby nie było o nich wiadomo

Ps.
hmm...pięknie zrobiliśmy z elfów wyznawców kultu cthuhlu...nie wiem czy mi to odpowiada.

Sam napisałeś że
Hannibal o smokach napisał(a):nom to prawda, smoki pasują tu jak tromba do koziej d***(bez urazy) choć podoba mi się idea o państwie zarządzanym przez jakieś bestie( a raczej ich wyznawców). Jednak to nie mogą być smoki. Ja bym dał już lepiej jakiegoś cthulu=] albo co.

To tak w ramach dygresji :twisted: :P

Tak, tak ale wybacz elfy wybitnie nie pasują mi w roli wyznawców macek z innego wymiaru...(chyba że są to Ciemne elfy :P)...jednak ok, jestem w stanie zgodzić się na kult opisany w kilku ostatnich postach...
Hyde: "oh...weather kicks ass...!"
Hannibal

Postprzez Balduran De'Arnise » 8 maja 2006, 20:41

Ok, to tą kwestię mamy rozwiązaną.
Chyba czas dać ankietkę i zrobić końcowy opis jak przejdą.
Jakieś sugestie jeszcze?
Dołącz do kultystów Zła!

Balduran De'Arnise

Postprzez Jok » 9 maja 2006, 08:23

Hannibal strasznie uwzioles sie na te Ciemne Elfy. Nie wiem czemu.Ja poki co wstrzymuje sie od glosu- musze to przemyslec- zobacze jak bedziecie argumentowac swoje posty

No wiesz to moja ulubiona rasa...ale skoro się na nią niezgodziliście to przynajmniej zadowolę się imitacją^^- Hannibal
I need someone to show me the things in life that I can't find
I can't see the things that make true happiness, I must be blind
Jok

Postprzez Kristof Dernhest Eidenfel » 9 maja 2006, 08:42

No ja zagłosowałem na "Tak, ale...". Niestety moja argumentacja jest o dupę rozbić. Po prostu mam pewną blokadę psychiczną przed przekraczaniem pewnych standardów. Ale ten motyw z odzyskiwaniem nieśmiertelności spodobał mi się. Po prostu mam pewne wątpliwości, ale zatwierdzam w sumie bez zastanowienie tę rasę taką jaka jest.
Rycerz Astarotte
Kristof Dernhest Eidenfel

Postprzez Hannibal » 14 maja 2006, 08:00

no to jak możemy zakończyć ten temat?? myślę, że nadszedł czas na rozpatrywanie innych tematow...
Hannibal

Postprzez Balduran De'Arnise » 14 maja 2006, 09:10

Niby można, ale lepiej by było gdyby reszta zagłosowała
Dołącz do kultystów Zła!

Balduran De'Arnise

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rasy grywalne