[Kulty i religie] Wierzenia i przeszłość wampirów

(w tym też wszelkie wierzenia i przesądy)

To jak z tymi wierzeniami?

Ankieta wygasła 14 cze 2005, 14:54

Zostają takie, jakie zostały tu opisane
2
50%
Dajemy im jednak istniejącą religię (jaką?)
2
50%

Liczba głosów : 4

Postprzez eMka » 31 maja 2005, 13:14

Ja nic nie neguję. Wypowiedziałeś się tak, jak uważasz, i teraz mam pół na pół. Zaczynam bać się o swoje wampirki...
Btw. zauważ, że raczej żadna religia nie pasuje do wampirów. Nawet satanizm, bo tam składa się ofiary, a skąd wampirom taką wziąść w czasach i świecie, gdzie każda zdobycz jest na wagę złota? A z doświadczenia (znajomych) wiem, że ateizm jako taki nie istnieje. Każdy w coś wierzy, bo wiara jest podstawą bytu.
Powrót...
eMka

Postprzez Diabellus » 31 maja 2005, 13:26

Ze niby jak? Wiara podstawa bytu? :lol: Ech, nie zabijaj mnie... Wiec nie istnieje :D . Wspaniala nowina, nie? Nie wiem po jaka cholere wampirom wiara.

P.S. narazie jest 2:1, swoj glos tez masz nie? :P .
Diabellus

Postprzez eMka » 31 maja 2005, 14:27

Jest 2:2, chyba że mi coś źle widać.

Poza tym... To powiedzenie z wiara wyniosłam (oprócz 3 Biblii :twisted: ) z katechezy, więc jak coś, to do mojej katechetki sprawa.
Powrót...
eMka

Postprzez Diabellus » 31 maja 2005, 14:46

Gdybys czytala nasze podforum, wiedziala bys ze glos bez wypowiedzi sie nie liczy. Dlatego masz narazie 2:1 (podpowiedz, w ankiecie głosu nie dałem, choc narazie jestem na nie).

A z tym co mowi twoja katechetka.. to raczej nie bral bym sobie do serca, bo wg niej ja nie istnieje... zgodnie z wygloszona przez nia teorie. Zwierzeta tez raczej jakies wiary za specjalnie nie maja, i co to? Istnieja... Chyba ze ona odnosila sie do duszy, to jej tak, zapewne nie mam bo nie wierze w jej istnienie :) .

Podsumwujac gadke, tak jak napisalem wczesniej bardziej mi pasuje wampir co najwyzej oddajacy szacunek pierwszemu z nich, ale nie jakos modlacy sie do niego...
Diabellus

Postprzez eMka » 31 maja 2005, 14:56

Nie wnikam. Czekam na kolejne głosy. Może jednak to przejdzie...
Powrót...
eMka

Postprzez Balduran De'Arnise » 31 maja 2005, 17:28

To żeby było 2:2, ja zagłosowałem na nie, czemu?
Ano temu że za bardzo się przyzwyczaiłem do tych "Cainowych" wierzeń 8), zresztą jakoś nie mogę załapać tej ich religii bez celu :shock:
Dołącz do kultystów Zła!

[url=http://www.baldurandearnise.deviantart.com]Am i deviant?[/url]
Balduran De'Arnise

Postprzez Misiekh » 31 maja 2005, 19:04

Diaboł, z tym że święta zasada głosi, że lex retro non agit ;). Nowe zasady głosowania odnoszą się tylko do ankiet założonych po ich ogłoszeniu, bo inaczej się masakra zrobi, jak nagle zaczniemy liczyć stare ankiety wg nowych zasad :P
Misiekh

Postprzez Diabellus » 1 cze 2005, 10:36

Misiek, tyle ze to trwa i dla mnie sie łapie :P . Starych nie mam zamiaru tak liczyc, pogodzilem sie z tym ze beda :P .
Diabellus

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kulty i religie