[Krainy] Rumunia

(opisy krain, niezależnie do jakiego państwa czy ludu - ewentualnie - należą)

Podoba się taka Rumunia?

Ankieta wygasła 28 cze 2005, 10:48

Tak
4
67%
Nie
2
33%

Liczba głosów : 6

Postprzez eMka » 13 maja 2005, 21:03

Nie skomentuję... Czytałeś choć, Grim, opis Katharsis? Czepiasz się byle czego.

Btw. Twój jeden głos guzik da, 4 za, chyba przejdzie :twisted:
Powrót...
eMka

Postprzez Balduran De'Arnise » 13 maja 2005, 21:18

Grim Reaper napisał(a):Jako jedyny głosowałem na nie!
Nie podoba mi się taka rumunia mimo że wiele potradię zrozumieć.Ogólne założenia sądla mnie zbyt udziwniane na siłę(w moim odczuciu).A i te historie o Katharsis mnie też nie przekonują.Po prostu każdy lubi co innego a ja nie lubię tego typu twórczości....
Sry za taką krytykę ale tak uważam.

Girm skoro ci się całkowicie nie podoba nasz świat autorski z założenia to po co w ogóle zaglądałeś? :roll:
BTW. Mogłęś zagłosować na nie w temacie o "feministkach" :lol:

eMka napisał(a):Nie skomentuję... Czytałeś choć, Grim, opis Katharsis? Czepiasz się byle czego.

Btw. Twój jeden głos guzik da, 4 za, chyba przejdzie :twisted:

Nie chyba tylko na pewno, już przeszło 8)

PS. eMka-> Zauważyłaś że PIERWSZY RAZ napisałem twoją kswykę poprawnie? :wink:
Dołącz do kultystów Zła!

[url=http://www.baldurandearnise.deviantart.com]Am i deviant?[/url]
Balduran De'Arnise

Postprzez eMka » 13 maja 2005, 23:26

Balduran De'Arnise napisał(a):PS. eMka-> Zauważyłaś że PIERWSZY RAZ napisałem twoją kswykę poprawnie? :wink:

Zauważyłam, I Ci się to chwali.

A jutro już zrobię porządny opis, zbiorę wszystko w jedno i można będzie zamykać.
Powrót...
eMka

Postprzez eMka » 15 maja 2005, 12:42

Sorry, ale szlaban na kompa uniemożliwił napisanie podsumowania Rumunii. Niniejszym naprawiam ten błąd:

W czasie Katharsis Rumunia uległa niewielkim, acz znaczacym przemianom geograficznym. Deszcz meteorytów, który spadł na ten teren, połączył łukowate wygięcie Karpat na zachodzie, tworząc górzysty pierścień i głęboką, rozległą nieckę w środku. Z powodu osuwających się kamieni podłoże doliny stało się mało przepuszczalne, co doprowadziło w końcu do zbierania się wód opadowych. W skrócie mówiąc Rumunia to wielkie jezioro z górami wokoło.

Południowo-wschodnia część kraju (przy morzu) to rozległe bagna, w większości z trującymi wyziewami (meteoryty przyniosły ze sobą nieco substancji, które w zetknięciu z błotem (wodą dokładniej) utworzyły te trujące wyziewy). Jednak tylko tam rosną niektóre ciekawe i cenione przez biologów rośliny, za które ludzie i inne rasy chętnie płaca wielkie sumy.

Po Katharsis tereny te stały się kompletnie wyludnione. Wykorzystały to wampiry, uciekajace i poszukujące spokoju. Pomału przychodzili odkrywcy (ludzie, elfy, kraśki, nantuko itp.), zmierzając na bagna. Z tego wampiry czerpały pożywienie. Ci odkrywcy, którym udało się wrócić, nakłonili łowców do przegnania wampirów. Łowcy pomału wygnali wampiry w najwyższe partie gór (a raczej Okręgu Karpackiego, gdyż teraz tworzą one okrąg wokół jeziora, jak wspominałam), a tam wampiry zmuszone zostały do życia bardzo blisko siebie. Jako że lud ten jest wojowniczy, doprowadziło to do walk z powodu przel... przewampirzenia (za dużo wampirów na za małym terenie).
Długo to już chyba nie pociągnie.

Coś jeszcze przeoczyłam? Chyba nie...
Powrót...
eMka

Postprzez Misiekh » 19 maja 2005, 16:10

Co prawda dałaś 60 dni ankietę, ale to chyba przegięcie :P. W takim tempie to do 2010 byśmy nie skończyli 8) . Może i "nie o to chodzi, by króliczka złapać, ale żeby go gonić", ale co tam ;). Biorąc pod uwagę liczbę zaangażowanych osób to przeszło i zamykam temat.
Misiekh

Poprzednia strona

Powrót do Krainy