Horus Heresy

Trzymasz los postaci w własnych rękach.

Horus Heresy

Postprzez Logan » 4 lis 2004, 01:26

Horus Heresy to karcianka osadzona w realiach Warhammera 40k w okresie wielkiego rozłamu w Imperium znanego pod nazwą Herezja Horusa.
Gra jest świetna, jej zasady są niepodobne do innych gier tego typu w jakie grałem. Karty są opatrzone bardzo ładnymi, klimatycznymi rysunkami. Gra powstała w 2002 roku z ramienia GW znanego jako Sabertooth Games i się dynamicznie rozwija.
Polecam, zachęcam i zapraszam do dyskusji :twisted:
You might be a big fish, in a little pond... doesn't mean you've won...
Logan

Postprzez Jok » 4 lis 2004, 10:20

widzialem tylko karty ale nigdy nie gralem. faktycznie jednak rysunki sa w miare ladne i klimatyczne. czy mozesz w zalaczniku wrzucic jakies skany?
Jok

Postprzez Logan » 4 lis 2004, 10:47

Na tej stronie można sobie obejrzeć bardzo wiele kart z karcianki Horus Heresy http://warhaven.wargamerau.com/index.php
Znajdują się one w dziale Card Gallery, ale żeby móc je oglądać to trzeba się zarejestrować.
Logan

Postprzez Logan » 10 lut 2005, 02:01

O! Dzisiaj kupiłem sobie boosterka i ku mej uciesze trafiła mi się promo karta - foil. Oprócz tego jeszcze jedna całkiem grywalna kara - czasami jak wiecie trafiają się same shity...
Logan

Postprzez Logan » 8 mar 2005, 01:35

Kilka dni temu na Allegro zakupiłem całkiem fajną talię kart (w sumie to zarąbista jest :)) do Herezji Horusa składającą się z samych moich ukochanych kosmicznych wilczków :) Zapłąciłem mniej niż 50 złotych za 60 świetnych kart - okazja...
Właśnie przed chwilą zakończyłem "upgrade'owanie" mojego decka wcześniejszymi kartami, parę zamian, wymian i talia marzenie gotowa :) Czeka tylko na chrzest w weekend...
Logan

Postprzez Sancho » 9 kwi 2005, 13:41

cze!
gram w ta gierke od poczatku jej powstania i jestem caly czas na nia strasznie zajawiony, tylko jest jeden problem - w krakowie brak graczy. mam kolo 1000 kart i nie wiem co z nimi zrobic. moze to nie byl super pomysl sie w nia pakowac ale dostarczyla duzo fanu. (any way moze ktos chce jakies karty :wink: )
syu!
Sancho

Postprzez Logan » 9 kwi 2005, 17:47

Chłopie - w Kraku nie masz graczy w HEREZJE???? Coś kiepsko szukałeś w takim razie, bo Kraków jest centrum HH w Polsce. Zajrzyj na forum Rebel.pl , zajrzyj do Barda i zostaw ogłoszenie - na pewno ktoś się zgłosi.

Kim grasz? Loyalistami czy Heretykami? Sądząc po armii jaką grasz nie wywnioskowałem... :wink:
Logan

Postprzez Sancho » 9 kwi 2005, 18:00

Kraków był centrum HH pol roku temu kiedy bard dostal duuuuzo demo deckow. wtedy gierka ruszyla. jestem codziennie w bardzie i nikogo nie ma komu by sie chcialo zagrac. moze raz na tydzien na wieczory weteranow ktos karty przyniesie.... ale tak to nikt. a czym gram?? wszystkim. mam decki do traitorow i lojali ale zaczynalem od lojalistow.
szkoda ze gierka sie nie rozwinela. trzecia edycja karcianej czterdziestki ma byc podobno wielkim osiagnieciem i zdobedzie sobie popularnosc bitewniakowych graczy (mowa tu o dark millenium z orkami i eldarami jak na poczatek) no zobaczymy. jak narazie to jeszcze trzy dodatki do HH i dopiero po nich nastapi mroczne millenium w dziejach imperium.
Sancho

Następna strona

Powrót do Gry karciane