Hybrydy - Czyli ZC 2020 i inne

Wielki przedwieczny Cthulhu leży nadal uśpiony, ale to już tylko kwestia czasu...

Hybrydy - Czyli ZC 2020 i inne

Postprzez Jok » 19 kwi 2004, 16:31

A no wlasnie. W swiecie RPG spotkalem juz kilka hybryd ZC. Pierwsza z jaka sie spotkalem byl ZC - Earphdown. Pomysl ciekawy ale osobisie uznam ze nie przypadl mi do gustu chodz gram w oba systemy. Przesdstawienie Azathotha jako horroru to nawet ciekawy pomysl. Druga mieszanka byl ZC 2020 czyli polaczenie ZC i Cyber Punkiem. Hmmm... trudno jest mi ocenic ten pomysl ale powiem jedno, niezaleznie od czasu czy miejsca i tak wielcy przedwieczni rzadza
A co Wy o tym sadzicie? moze znacie jeszcze jakies mieszanki?
Jok

Postprzez Wincenty Kowal » 19 kwi 2004, 18:11

Jeśli chodzi o Earthdawna, to jestem przeciwny, bo to przecież podobno "Ostatni wielki heroic", raczej jakieś dark fantasy radziłbym z CoC zmutować.
http://fizyka2005.fuw.edu.pl/index2.php

"I właśnie tym sposobem podbiję cały świat, jakem Carloff von Dragonfang! Moje nieumarłe legiony naprzód!!! "
Wincenty Kowal

Postprzez maestro » 9 kwi 2005, 14:13

Ogólnie jestem przeciwny hybrydom. Nie wyobrażam sobie np. NeuroCthulhu lub Dungeons&Cthulhus :P.
Często robię tak że światy z innych systemów podpieram na mechanice d20, i D&D, ale w tmy przypadku jest to co najmniej trudne.
maestro

Postprzez Jok » 9 kwi 2005, 14:51

NeuroCthulhu lub Dungeons&Cthulhus

wiesz gdzies w podreczniku do DD (entym juz dodatku) jest rasa wypisz wymaluj Cthulhu :|
I need someone to show me the things in life that I can't find
I can't see the things that make true happiness, I must be blind
Jok

Postprzez naimad » 9 kwi 2005, 19:26

A czy ten dodatek jest wydany w Polsce? Bo na chwilę obecną mam wszystkie podręczniki wydane w Polsce do D&D i jeszcze tego nie widziałem. Albo po prostu słabo szukałem. Wiesz może dokładniej w którym podręczniku?
www.bezkompleksow.com.pl Energia. Pasja. Polska.
naimad

Postprzez Jok » 9 kwi 2005, 19:56

naimad napisał(a):A czy ten dodatek jest wydany w Polsce? Bo na chwilę obecną mam wszystkie podręczniki wydane w Polsce do D&D i jeszcze tego nie widziałem. Albo po prostu słabo szukałem. Wiesz może dokładniej w którym podręczniku?

poszukaj- jednak mi sie wydaje ze to bylo na jakims pdfie
I need someone to show me the things in life that I can't find
I can't see the things that make true happiness, I must be blind
Jok

Postprzez Kristof Dernhest Eidenfel » 10 kwi 2005, 09:41

Jakiego to stwora jeszcze nie było w podręcznikach do D&D? Ech...
Co do topicu, ja uważam, że zmiana realiów mogłaby być, ale nie aż tak skrajnie. Oczywiście, wszystko można łączyć, ale niektóre rzeczy wychodzą kiepsko. Np. to połączenie Zewu z Earthem. Głupi pomysł... Co do ZC 2020 to wyszedł nawet bodajrze oficjalny podręcznik... Ale ogólnie jestem przeciwny.
Rycerz Astarotte
Kristof Dernhest Eidenfel

Postprzez naimad » 10 kwi 2005, 20:52

A co powiecie na Cthulhu Dzikie Pola? Albo 7th Cthulhu Sea? Wg mnie Zew Cthulhu osadzony w tamtejszych realiach mógłby być całkiem ciekawy. Z tym że lepszy byłby jednak Cthulhu Dzikie Pola.
www.bezkompleksow.com.pl Energia. Pasja. Polska.
naimad

Następna strona

Powrót do Zew Cthulhu