Kobiety i RPG

Puść wodze swojej wyobraźni, wciel się w rolę fikcyjnej postaci która istnieje tylko dzięki Tobie.

Re: Kobiety i RPG

Postprzez morfin » 22 mar 2012, 11:41

Ja miałem więcej niż jedną! To znaczy... mówimy w tej chwili wyłącznie o sesji RPG, oczywiście... :oops: . Prowadziłem drużynie samych, czterech dokładnie, dziewczyn. I była to największa granada, jaką przeżyłem. Najdziksza horda barbarzyńców nie barabarzy z taką zaciętością, jak czysto kobieca ekipa. Nie próbuję tego nawet opisywać, bo to forum ogólnodostępne jest. Ale działo się, oj... działo. 8)

PS. Rywalizacji faktycznie nie odnotowałem, nie na sesji. :wink:
Pick A Card... ANY Card!
morfin

Postprzez von Mansfeld » 2 paź 2012, 17:42

von Mansfeld napisał(a):I dlaczego jak kojarzę graczkę w Wolsungu, to przypomina mi się "syndrom elfiej Koriolki o archetypie Salonowca"?

Ostatnio to potwierdziło się - co prawda "cygańska" spirytystyczna piękna orczyca, ale nadal - Koriola + Salonowiec.

Przeglądam swoje wnioski z marca tego roku i... zasadniczo się nie zmieniły. I to mimo, że dziś mogę poszczycić się tym, że grałem w RPG z 117 osobami, z czego 18 to kobiety. (prowadzących 22, z czego 5 to kobiety).

I to mimo, że w ostatnim tygodniu na festiwalu gier Kocioł 2012 miałem m.in. do czynienia z graczką dotąd zieloną w RPG oraz graczką, która rozegrała dopiero swoją drugą sesję w Wolsunga.

Pafnucy napisał(a):W tej kwestii nie mam doświadczeń, bo na sesji nie miałem jeszcze takiego przypadku, żeby mieć więcej jak jedną dziewoje.

Wiele bym dał, bym zaczął grać z więcej niż dwoma kobietami (2 graczki albo MG-ini + graczka). :D
von Mansfeld

Postprzez Pafnucy » 30 gru 2012, 15:14

Od nowego roku u mnie zmiana w tej materii.
Dochodzi nowy Gracz - kobieta.
Zobaczymy co z tego wyjdzie :twisted:
Obrazek
Pafhammer, czyli fanowska strona fanatyka Warhammera
Bo każda prawdziwa fanowska strona musi mieć pochodnię!
http://pafhammer.net/
Pafnucy

Poprzednia strona

Powrót do Gry fabularne