Jak często gracie

Puść wodze swojej wyobraźni, wciel się w rolę fikcyjnej postaci która istnieje tylko dzięki Tobie.

Postprzez Dalien » 21 paź 2007, 15:13

Kurde Bukowska ekipa też musi się sprężyć bo mieliśmy długą przerwę... Proponuję jakoś za tydzień w sobotę :>
Obrazek
Dalien

Postprzez naimad » 24 lis 2007, 11:04

Odkąd zgadałem się z Dalienem, Miszowatym i Łukaszem, gram w erpegi znacznie częściej. Rok temu grałem średnio raz w tygodniu, zwłaszcza w okresie, gdy było niewiele zajęć (Boże Narodzenie + ferie zimowe).
Teraz sesje udaje się rozegrać znacznie rzadziej, choć wszyscy starają się jak mogą. Ostatnio grałem jakieś dwa albo trzy tygodnie temu, sam nie pamiętam. Tak więc tragicznie jeszcze nie jest, choć nie ukrywam, że idealnie byłoby grać raz w tygodniu w weekend, przez te 5-6 godzin... bo z reguły tak długo trwają nasze sesje.
www.bezkompleksow.com.pl Energia. Pasja. Polska.
naimad

Postprzez Dalien » 24 lis 2007, 11:11

Kurde. Na studiach niby luz ale pracy jest więcej jak w liceum. I to dużo. Przez ten okres przy zadaniach przysiedziałem więcej jak przez całą 3 klasę w liceum. Chciałem pracować nad scenariuszem ale czas mi się jakoś wymyka. No nic trzeba się postarać, za tydzień sesja obowiązkowa bo już będę po kole z matmy, podobnie jak Miszowaty.
Obrazek
Dalien

Postprzez Misiek skin » 20 gru 2008, 20:59

ja wraz z moja wesoła ferajna ( mam na myśli oczywiście moja drużynę ) gramy 1 lub 2 razy w tygodniu. Moje sesję trwają najczęście ok 4-5 godziny zależy od graczy i ich zapału w scenariusz
Spokój to kłamstwo. Jest tylko pasja.
Dzięki pasji osiągam siłę.
Dzięki sile osiągam potęgę.
Dzięki potędze osiągam zwycięstwo.
Dzięki zwycięstwu zrywam łańcuchy . . .
Misiek skin

Re: Jak często gracie

Postprzez Pafnucy » 19 lut 2012, 15:08

Z moją ekipą spotykamy się cyklicznie co dwa tygodnie - w soboty. Gramy wtedy już sesje noce, zaczynamy w okolicach 19.00 i gramy do oporu :D Cóż, z powodu wieku i licznych obowiązków nie da się raczej grać częściej, ale staramy się ten czas wykorzystywać maksymalnie.
Obrazek
Pafhammer, czyli fanowska strona fanatyka Warhammera
Bo każda prawdziwa fanowska strona musi mieć pochodnię!
http://pafhammer.net/
Pafnucy

Postprzez Jok » 19 lut 2012, 15:24

Pafnucy napisał(a):Z moją ekipą spotykamy się cyklicznie co dwa tygodnie - w soboty. Gramy wtedy już sesje noce, zaczynamy w okolicach 19.00 i gramy do oporu :D Cóż, z powodu wieku i licznych obowiązków nie da się raczej grać częściej, ale staramy się ten czas wykorzystywać maksymalnie.

gracie w cos poza Warhammerem czy ciupiecie jedna kampanie/przygode?
I need someone to show me the things in life that I can't find
I can't see the things that make true happiness, I must be blind
Jok

Postprzez Pafnucy » 19 lut 2012, 15:36

Tylko Wewnętrzny wróg! :twisted:
Po zakończeniu kampanii planuję zrobić jakiś przerywnik od Warhammera. Jakaś mini kampania, pewnie w Cyberpunka 2020 - bo to moja druga wielka miłość. A potem...

A potem moja epicka kampania w Warhammera. Prowadzenie Wewnętrznego wroga daje mi luksus czasu, który mogę poświęcić na tworzenie tej kampanii. Ma to być taka moja perełka, takie The best of Pafnucy :king:

Ale i po tej kampanii nie zamierzam składać broni 8)
Obrazek
Pafhammer, czyli fanowska strona fanatyka Warhammera
Bo każda prawdziwa fanowska strona musi mieć pochodnię!
http://pafhammer.net/
Pafnucy

Postprzez von Mansfeld » 1 mar 2012, 10:21

Jak często gram?

A raczej - jak często grałem?

Zdarzało mi się grać naprawdę często via Skype/VASSAL: dwie równoległe kampanie z częstotliwością 1 sesja/tydzień(Labyrinths & Lycanthropes - konwencja będąca połączeniem gry Return to Castle Wolfenstein oraz filmu Sucker Punch; Warhammer Fantasy Role Play 1st - urban survival sandbox, tylko podstawka, "Galeria Bohaterów" i zero almanachów czy artykułów na ten temat), potem w miejsce WFRP weszło Lamentations of the Flame Princess. W sumie? Grudzień - 11 sesji, Styczeń - 11 sesji, Luty - 13 sesji. W lutym weszła jeszcze krótka przygoda z Pathfinder RPG.

A tak, trudno powiedzieć jak często grałem. Zwykle raz w tygodniu, jak się udało w coś dłużej pograć (Wolsung - 19 sesji). Wcześniej grywałem bez sztywnej regularności - kampania w D&D 3.0 przy 18 sesjach potrafiła trwać "sesja + 2 tygodnie przerwy + 2 sesje codzień + 3 tygodnie przerwy + 2 sesje codzień", przeplatane jednostrzałami.
von Mansfeld

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Gry fabularne