Jak często gracie

Puść wodze swojej wyobraźni, wciel się w rolę fikcyjnej postaci która istnieje tylko dzięki Tobie.

Jak często gracie

Postprzez allah » 30 maja 2005, 08:52

Jak w temacie. Jak często pogrywacie w RPG? JAk długo trwają wasze sesje? A jak długo powinno się grać - na te tematy dyskutujmy tutaj.

To może ja powiem coś od siebie: w RPG gram raz w tygodniu, zazwyczaj jest to sobotnie popołudnie. Sesje trwają około dwóch-trzech godzin. To dość krótko ale mi i moim graczom w zupełności starcza... jak to jest u was?
allah

Postprzez Misiekh » 30 maja 2005, 10:03

Teraz, jak nie mam czasu, to jest to od przypadku do przypadku - mniej więcej co 2 tygodnie. Jak mam czas to gram częściej - raz albo 2 razy na tydzień. A jesienią zeszłego roku jak miałem duużo czasu to grałem przez 2 czy 3 tygodnie prawie co drugi dzień 8) . Generalnie jakbym mógł, to bym grał często, ale tak to ten 1 raz na tydzień musi wystarczyć.

Sesje trwają z reguły całą noc - zaczynają się między 21.00 a 23.00 a kończą między 4.00 a 7.00 rano. Tak już się przyzwyczaiłem i krótsze gry albo granie w ciągu dnia uważam za rekreacyjny przerywnik, a nie sesję w pełnym tego słowa znaczeniu. Siła przyzwyczajenia ;)

Zresztą noce są wygodniejsze, bo nocą łatwiej znaleźć ludzi, którzy nie są akurat niczym zajęci 8) . Wyspać można się "później" ;)
Misiekh

Postprzez Kristof Dernhest Eidenfel » 31 maja 2005, 18:42

Ja gram baaaaaaaaaarrrrdzo rzadko. To ma się teraz zmienić, bo zebrały mi się dwie drużyny i będę obie prowadził najpewniej, więc nie jest źle. Aha - bardzo rzadko czyli raz na pół roku, powiedzmy przez... tydzień. O. Po prostu nie mamy na to czasu w roku szkolnym. Ciągnę zespół, teatr, mam dziewczynę... czasu mało, a zazwyczaj w weekend ktoś z nas się uczy. Może się to zmieni na studiach.
Rycerz Astarotte
Kristof Dernhest Eidenfel

Postprzez naimad » 29 cze 2005, 21:26

Eh ja to ostatnio rzadziudko gram... jeśli zdarzy się raz na dwa miesiące to po prostu cud... nie chodzi o to że nie ma czasu, bo na RPG zawsze by się trochę czasu znalazło, ale o to, że ludzie z którymi gram interesują się RPG średniawo. Często jest tak że to ja muszę ich zachęcać do grania... gdybym mógł to już dawno zmieniłbym drużynę, ale nie ma takiej możliwości - tych graczy sam wyszkoliłem w RPG, ale ta rozrywka nie bardzo im sie podoba. Wolą pograć na komputerze. A oprócz nich w Buku nie gra chyba NIKT. Znam tylko jednego gościa który w M:TG pogrywa... ale to i tak kilkanaście kilometrów ode mnie...
Dobra ale koniec rozwodzenia się na ten temat. A więc gram mniej wiecej raz na kwartał, najczęściej popołudniami, a przeciętna sesja trwa około dwóch-trzech godzin.
www.bezkompleksow.com.pl Energia. Pasja. Polska.
naimad

Postprzez eMka » 30 cze 2005, 10:58

Ja grałam ostatnio... ze 4 miechy temu :? Ekipa powyjeżdżała, nowych jakoś trudno zwerbować... Kurna, ale mi się chce grać. A wcześnmiej to się grało co 2-3 tygodnie po 5-7 godzin, to były sesje...
Powrót...
eMka

Postprzez Balduran De'Arnise » 30 cze 2005, 11:36

O dżiżys! :shock: ja już sam nie pamiętam kiedy ostatnio grałem, dwa lata temu? Albo rok....

Heh, mam nadzieję że teraz na TF się odbije :D

EDIT:
O, ja chętnie zagram sobie w Fading Suns i Wampira Maskaradę
Ostatnio edytowano 30 cze 2005, 18:20 przez Balduran De'Arnise, łącznie edytowano 1 raz
Dołącz do kultystów Zła!

[url=http://www.baldurandearnise.deviantart.com]Am i deviant?[/url]
Balduran De'Arnise

Postprzez Kristof Dernhest Eidenfel » 30 cze 2005, 15:27

Jest to trochę offtopic, ale trochę nie w sumie. Nie będę dla takiej błahej sprawy zakładał odpowiedniego topicu.
Na TF biorę podręczniki do obydwu Wampirów (Mroczne Wieki i Maskarada). Jak będę chętni, to z przyjemnością podejmę się mistrzowania. To było offtopowo. A teraz ta sama informacja w topicu:

"No, ja to zamierzam na TF pograć, więc naturalnie zwiększy mi się częstotliwość sesji... są jacyś chętni na Wampira MW albo Maskaradę?"

:) :) :) :) :)
Rycerz Astarotte

Postprzez Kristof Dernhest Eidenfel » 31 paź 2005, 15:52

Ostatnio się zwiększyła częstotliwość: gram co dwa tygodnie, prowadzę Star Warsy. Sesja trwa około czterech, pięciu godzin. I niewiele w tym czasie udaje nam się zrobić, tak naprawdę. Przygodę, która w świecie gry zabrała nam 3 dni, graliśmy 5 sesji...
Rycerz Astarotte

Następna strona

Powrót do Gry fabularne