Analiza SWOT Mistrza Gry

Puść wodze swojej wyobraźni, wciel się w rolę fikcyjnej postaci która istnieje tylko dzięki Tobie.

Czy taka analiza prowadzenia Mistrza Gry jest w og??le potrzebna?

tak
2
100%
nie
0
Brak głosów

Liczba głosów : 2

Analiza SWOT Mistrza Gry

Postprzez Pafnucy » 18 mar 2012, 12:53

Całkiem niedawno poprosiłem swoich Graczy, z którymi gram już od paru ładnych lat, o analizę mojego prowadzenia. Aby spisali plusy i minusy mojego prowadzenia. Zamysł był taki, że potem to sobie zebrałem w całość, spotkaliśmy się przy dzbanie piwa i wszystko sobie omówiliśmy. Powiem szczerze, że wiele plusów jak i minusów było dla mnie zaskoczeniem :) Dyskusja była nader owocna i pierwsze zmiany, na lepsze oczywiście, są już widoczne 8)

Zrobienie takiego procesu polecam każdej erpegowej ekipie. Jednak uważam, że nader ważne jest, aby Gracze zrobili to na piśmie. Podczas rozmowy na żywioł, wiele może umknąć. A tak, jak zasiądą sobie w zaciszu swojego pokoju, pomyślą, przeanalizują, to będzie miało to wartość dodaną. Rolą Mistrza Gry jest to, aby to wszystko zebrać i przygotować do dyskusji to, co w kolejności będzie omawiane. Dyskusja jest o tyle ważna, że to co niektórzy uważają za minus inni mogą mieć za plus i odwrotnie. A przecież chodzi o to, by Mistrz Gry wypośrodkował wszystko :wink:

Zachęcam wszystkich do analizy SWOT Mistrza Gry :tak:
Obrazek
Pafhammer, czyli fanowska strona fanatyka Warhammera
Bo każda prawdziwa fanowska strona musi mieć pochodnię!
http://pafhammer.net/
Pafnucy

Powrót do Gry fabularne