Ubranie na sesje

Puść wodze swojej wyobraźni, wciel się w rolę fikcyjnej postaci która istnieje tylko dzięki Tobie.

Czy masz jakieś preferencje co do ubioru w czasie sesji?

Ubieram się jak każdego innego dnia.
3
75%
Staram się unikać niektórych elementów stroju.
1
25%
Dobieram ubranie pod swojego bohatera.
0
Brak głosów
Przygotowuje sobie specjalny strój.
0
Brak głosów

Liczba głosów : 4

Ubranie na sesje

Postprzez Pafnucy » 19 lut 2012, 13:54

Ave!

No właśnie... czy na sesje jakoś szczególnie się ubieracie? Czy macie w tej materii jakieś zasady? Czy jest jakiś typ ubrań, których z pewnością byście nie założyli idąc na sesję?

Jeśli chodzi o mnie (rzecz jasna MG) to do swojego normalnego stroju codziennego na sesjach dodaję pewien element. Chodzi tutaj o sesyjne t-shity, które są w odpowiednich klimatach - jakiś smok, kościotrup lub inne monstrum. To dla mnie swego rodzaju rytuał :king:

Moi Gracze przychodzą dowolnie ubrani na sesję. Chociaż, gdyby któryś z nich, przyszedł w różowej koszulce z napisem "sexy" to wzbudziłby salwę śmiechu i nie wiem, czy moglibyśmy się skupić :lol:

Przez jakiś czas tylko grał ze mną Gracz, który strojem starał się podkreślić postać. Grał myśliwym, więc na sesji przychodził z reguły w zielonej bluzie z kapturem i spodniach moro. Czy to coś pomagało? Sam nie wiem. Chociaż inni Gracze z reguły stwierdzali, że jego postać była najbardziej wyrazista na sesjach. A zaznaczę, że raczej mam Graczy na wyrównanym poziomie.

Pozdrawiam
Obrazek
Pafhammer, czyli fanowska strona fanatyka Warhammera
Bo każda prawdziwa fanowska strona musi mieć pochodnię!
http://pafhammer.net/
Pafnucy

Powrót do Gry fabularne