Para na sesji

Puść wodze swojej wyobraźni, wciel się w rolę fikcyjnej postaci która istnieje tylko dzięki Tobie.

Postprzez Armen » 2 mar 2008, 11:21

A ja bym nie chciała, żeby moja połowa grała postacią mojego "obrońcy". :P (Może po części dlatego, że sam by prawdopodobnie nie chciał... :lol: ) Wolałabym już, żeby jego postać była mi neutralna. Nawet mogła by być wroga. Dlaczego? Bo to fajny sprawdzian dla gracza, który dotąd grał postaciami bardzo podobnymi do siebie, don't you think? ;) A poza tym to taka odskocznia od codziennego życia i można powyrzucać połowicy, nie bojąc się konsekwencji. :P
LOS - Liga Obrony Smoków
LOG - Liga Obrony Glanów

KOALICJA ZARAŻANIA LENIEM! :D
Armen

Postprzez Rauko » 10 mar 2008, 06:38

Oj nie wiem czy można nie obawaiać sie konsekwencji.Dopóki połowica wrzóca nam to tylko zabawa,ale spróbuj swoim paladynem nawrzucać połowicy...zobaczysz jak ci dowali na sesji...i w realu też =_="
Rauko

Postprzez Armen » 10 mar 2008, 09:20

A niech dowala na sesji - to w końcu gra, nie? ;) A jeśli chodzi o real, to nie przesadzajmy, mój facet ma się mścić za to, że mu w grze jakoś nawrzucałam, czy dokopałam? Przesada. ;) Już tyle razy dostał ode mnie w tyłek w jakiejś grze, ja z resztą też wiele razy dostałam i oboje traktowaliśmy to jako zabawę. Żadne się potem nie mściło. ;)
LOS - Liga Obrony Smoków
LOG - Liga Obrony Glanów

KOALICJA ZARAŻANIA LENIEM! :D
Armen

Re: Para na sesji

Postprzez Pafnucy » 19 lut 2012, 15:10

Jak dla mnie to zwykła kwestia podejścia. Na sesję przychodzimy pograć i wchodząc w świat rozgrywki zostawiamy pewne aspekty naszego życia osobistego. Duża rola Mistrza Gry, aby nad tym zapanować - zawsze może potem po PDekach pojechać.

A jeśli się to powtarza nadal, to wtedy trzeba z daną parą porozmawiać po prostu i wyjaśnić im, że takie zachowanie przeszkadza w grze.
Obrazek
Pafhammer, czyli fanowska strona fanatyka Warhammera
Bo każda prawdziwa fanowska strona musi mieć pochodnię!
http://pafhammer.net/
Pafnucy

Poprzednia strona

Powrót do Gry fabularne