Dlaczego Gramy?

Puść wodze swojej wyobraźni, wciel się w rolę fikcyjnej postaci która istnieje tylko dzięki Tobie.

Postprzez Logan » 5 gru 2004, 21:45

Ja bardzo lubię poczucie ogromnej wolności jaką daje granie w RPG. To że można zrobić wszystko, bycie kimś zupełnie innym niż w rzeczywistości...
Bardzo lubię mistrzować, dlatego że rozwija to moją kreatywność. Nie wiem czy to możliwe, ale czuję że przez prowadzenie gier RPG jestem jakiś bardziej przygotowany do przawdziwego życia. Nie są to jakieś farmazony z mojeje strony, po prostu czuje się lepszy (niżbym tego nie robił)
You might be a big fish, in a little pond... doesn't mean you've won...
Logan

Postprzez naimad » 5 gru 2004, 22:06

Ja nie lubię a nawet nie znoszę mistrzować. Ale to tylko dlatego że jestem kiepskim Mistrzem Gry. Właściwą satysfakcję z RPG czerpię będąc graczem
www.bezkompleksow.com.pl Energia. Pasja. Polska.
naimad

Postprzez shira_ » 6 gru 2004, 16:06

wole grać ....choć bycie mistrzem też sprawiło mi nie lada przyjemnosc....gdzies po części mogłam spełnic się poprzez napisanie przygody i opracowanie jej....tworzenie sprawiało mi ogromną przyjemnośc..przekazywanie jej może ciut mniejsza.....zastępuje mi to narazie tak jakby pisanie książki która kiedyś powstanie.....ale nie bedzie to ksiazka o tematyuce rpg...ani fantastyka....całkiem co innego,...takie moje wielkie marzenie....aleeeeeee CIIIIIIIIIII
shira_

Postprzez naimad » 6 gru 2004, 16:13

no tak, wiadomo że tworzenie przygody to największa przyjemność... a;e chodzi mi o samo mistrzowanie podczas sesji. Jakoś tak mi to nie wychodzi. Wina częściowo leży po stornie graczy bo to złoto- srebro- i miedziako- lubne istoty dla których liczą się przede wszystkim statsy postaci, jej dopakowanie i ilość złota :/
naimad

Postprzez shira_ » 6 gru 2004, 17:03

chyba wiem o co Ci chodzi.,..ale przeciez nie ot o powinno chodzic w grze...no jasne troche można na to liczyć...bo w końcu jak sie nie ma w prawdziwym życiu to trza se odbić w grze:P:P :lol:
shira_

Postprzez naimad » 25 sty 2005, 17:27

Na naszej stronie jest artykuł na ten temat- Dlaczego Gramy. Napisałem go w ostatnim czasie. Zapraszam - www.bestiariusz.boo.pl
naimad

Re: Dlaczego Gramy?

Postprzez Pafnucy » 16 mar 2012, 13:19

Dlaczego gram?
Bo to moja wielka PASJA!

Uwielbiam, ba KOCHAM wszystko co jest związane z RPG.
Czas spędzony na przygotowaniach, szukanie informacji, tworzenie ścieżki dźwiękowej, rozkminianie fabuły i jej tworzenie. Uwielbiam prowadzenie, tworzenie historii z Graczami, ich miny po udanej sesji. Kocham powroty przez zaspane osiedle do domu po graniu.
Obrazek
Pafhammer, czyli fanowska strona fanatyka Warhammera
Bo każda prawdziwa fanowska strona musi mieć pochodnię!
http://pafhammer.net/
Pafnucy

Re: Dlaczego Gramy?

Postprzez von Mansfeld » 17 mar 2012, 08:08

Gram, bo lubię grać.

Gram w RPG, bo lubię grać w gry, w których bohaterem eksplorujemy świat, tworzymy wydarzenia i zdarzenia [fabułę], podejmujemy działania wpływające na otoczenie [akcja].
von Mansfeld

Poprzednia strona

Powrót do Gry fabularne