Gry Sieciowe

Znasz dobrą stronę lub sam tworzysz jakąś? Podziel się informacją z innymi.

Postprzez Blady » 1 cze 2006, 11:20

http://www.my-fantasy.net/?ref_id=118987
My-fantasy gram w to od wczoraj wiec niewiele moge o niej powiedzec poze tym ze ma tragiczna grafe i jest w duzej mierze oparta na przegladarce.
Ten link jest promocyjny i promuje moja postac jak ktos chce to moze sie logowac przez niego albo przez ten www.my-fantasy.net
Blady

Postprzez Fraa » 31 lip 2006, 16:57

www.x-wars.pl

Coś jak ogame, ale lepsze - można projektować statki kosmiczne. :D ;)
"A za to, żeś mienił się moim panem, jeszcze mi odpokutujesz!"
[scytyjskie powiedzenie]
Fraa

Postprzez kulek » 11 lut 2007, 16:04

xfighter.gameshow.pl

Jeśli ktoś ma ochote spóbowac to zapraszam gra jest tego warta. Inna sprawa że jest nieco skomplikowana ale cóż ;)

X-Fighter jest grą turową rozgrywaną za pośrednictwem internetu. Jest to gra strategiczna z elementami RPG, w której gracz wciela się w postać wojownika zwanego X-Fighterem. Rozgrywka polega na szczegółowym planowaniu rozwoju swego bohatera oraz interakcji z innymi graczami w celu osiągnięcia ZWYCIĘSTWA!

Obrazek
kulek

Postprzez Diabellus » 11 lut 2007, 16:49

Od pół roku gram w Bloodwars. Choć gra ma trochę bzdurna jak dla mnie fabułę, jej system postaci i przedmiotów robi na mnie sporę wrażenie. Na tyle duże, że gram od pół roku i opłaca premium :) .
Diabellus

Postprzez Misiekh » 11 lut 2007, 19:23

A ja od grudnia cioram w Traviana na s1 (tzn. serwerze 1 ;) ). Login ten co tutaj, więc jak ktoś gra to niech pisze :)

A link do gierki tutaj:
http://www.travian3.pl/

Gierka całkiem fajna jest :)
Misiekh

Postprzez Soag Afihn » 17 lut 2007, 03:29

No to z dotychczasowych tylko ta Miśka mnie zainteresowała. Albo wasze linki nie działają, albo gra mi nie pasi, albo grałem i uważam za badziewie. Bez obrazy Fraa, ale ostatni punkt tyczy się głównie bitefighta. Jak dla mnie to jest totalne dno. To, że są wampiry i wilkołaki nie czyni jej niczym specjalnym, a system walki to istna porażka. Grałem w to na koncie kumpla, bo on założył kiedyś acc, a uznał, że to jest głupie, a potem ja się również o tym przekonałem. Ja gram w Vendette na s2, ale nie radzę wbijać, bo serwer jest już mocno rozwinięty i nie ma czego szukać. Może za jakiś czas powstanie 10, ale on już będzie ostatnim. Dla mnie nazewnictwo "gry sieciowe" bardziej odpowiada klimatom zwykłych gier kompowych, w które po prostu gra się online, albo przez LAN. Proponuję oczywiście CS'a, ET, a dla ludzi bardziej przedkładających realistykę nad zwykłą rozwałkę i oparcie o grywalność proponuję AA(Americas Army). Z RTSów oczywiście nieśmiertelny StarCraft, ewentualnie WarCraft. MMORPGi niech reprezentuje wymieniony przez Baldka WoW, ale on jest płatny, a privy sux, Lineage II i ewentualnie MU(jest za free). IMO Tibia nie zasługuje nawet na zaleganie na dysku, ale każdy ma własne gusta. Z RPG jest oczywiście Diablos, ale na multi, to już nie to samo co single(te wspomnienia :)). A zapomniałbym do MMORPów Guild Wars. Wydajesz kaske tylko na grę i możesz siekać, a świat jest ładny, gra rozbudowana i w ogóle miodzio. Ja teraz już w nic nie gram(z takich gier) i może lepiej dla mnie. Właściwie teraz na dysku nie mam nawet żadnej gry i szczerze mówiąc jestem zadowolony z takiego obrotu spraw. Może kiedyś jeszcze w coś pogram, ale raczej w dalszej przyszłości. Coś na single się pewnie za jakiś czas pojawi, ale generalnie raczej klasyki, których kiedyś nie miałem czasu ogarnąć(zacząć, czy dokończyć). Ufffff. The end. Wiem, że tęskniliście za tasiemcami :lol:.
Obrazek
Soag Afihn

Postprzez Ar-Ti » 24 mar 2008, 19:19

ja gram obecnie w grę strategiczną osadzoną w starorzytnej grecji

www.ikariam.pl

zachęcam do przyłączenia się do gry
Lekarstwa czynią ludzi chorymi
matematyka smutnymi
teologia grzesznymi
(Marcin Luter)
Ar-Ti

Postprzez Chitos » 9 cze 2008, 22:01

O, a mnie wczoraj w ogame zezłomowali na 98% :D

A tak, żeby nie odbiegać od tematu to znalazłem takie cuś:

http://darkorbit.com/

Co kto lubi, ale ja sie zarejestrowałem, polatałem chwile i mi się znudziło :D
Porozmawiajmy o życiu, śmierci i syntezie chlorku cyny z pierwiastków.
http://www.lastfm.pl/user/Chitos_
Chitos

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Linki