mp3

Znasz dobrą stronę lub sam tworzysz jakąś? Podziel się informacją z innymi.

Postprzez shira_ » 11 mar 2005, 11:14

a o tym nie wiedziualm..ale probleme jest miejsce na dysku jak zwykle go za mało:(...eh eh..co robić...trza żyć dalej:P.....i powywalac stare filmy do których mam sentyment:P
Ja - płód wojny
mam prymitywne sny
i samotnych rodziców
Urodziłem się aby umrzeć
shira_

Postprzez Erotyczny » 4 maja 2005, 15:44

Fafarafa_Fraa_vel_Farara napisał(a):pożyczanie od ludzi płyt, wsadzanie ich do kompa, uruchamianie CD Rippera i zgrywanie sobie ścieżek jako mp3. :D

polecam chodzenie z dyskiem - przynosi dobre efekty jednak zależne od osoby do której się idzie... skoro masz dużą kolekcję ... szkoda że nie jesteś z Wrocławia

shira_ napisał(a):czasem trzeba przeprowadzic niezła selekcje tego co sie dopstało od innych a mp3 bo niektorych rzeczy nie da się słuchac(...)

No rzeczywiscie trzeba czasu troche poswiecic - sprawdzic czy juz tego nie mamy , porobic tagi itd itp ale nie ma nic za darmo - albo porządek albo ..

shira_ napisał(a): ą wstyd mieć na kompie

Ja tam pełne albumy lubie sobie trzymać ... czasami sie przydaje na imprezach (pozatym mam naturę kolekcjonera troszkie)

shira_ napisał(a):eh eh...nie ma miejsca... i kompuiter sie spowalania...ale fajnie miec nagrane takie skarby na płycie nie musisz nosic 50 płyt ze soba by alles odsłuchać

do przenośnych sprzętów polecam wszelkiej maści mp3 plejery a z przenoszeniem ... DVD ;)

pozrawiam
Erotyczny

Postprzez Jok » 4 maja 2005, 16:37

Erotyczny napisał(a):
... skoro masz dużą kolekcję ... szkoda że nie jesteś z Wrocławia

[

wrocilem wczoraj- moglem Cos od Ciebie zacharapcic :P
I need someone to show me the things in life that I can't find
I can't see the things that make true happiness, I must be blind
Jok

Postprzez shira_ » 5 maja 2005, 11:36

hehe...no tak polecać można..ale nie tak łatwo skołowac se takie playera...trzeba kase wykołowac na to....i ja nie wiem.,...maniakalnie niszcze gubie i trace słuchawki od wszuytskich moich sprzętów grających....raz mi pies zjadł..raz kot zniszczył...raz brat wyniosł ..raz ja sama zgubiłam....raz pożyczyłam i nie wróciły..i wiele innych przypadków których nie pamietam:)...
Ja - płód wojny
mam prymitywne sny
i samotnych rodziców
Urodziłem się aby umrzeć
shira_

Postprzez filet0 » 11 maja 2005, 13:51

Ja tyz chetnie skads bym mp3 sciagnal, a adres byl tylko 1... Na dodatek nie dzialal...
http://www.yourmp3.net/
Filet Atlantis.
Tak , przeczytalem regulamin, FAQ i co tam jescze macie...
filet0

Postprzez shaggy_13 » 6 lut 2008, 17:29

Spróbuj na Aresie nie tylko mp3, ale filmy, programy, zdjęcia i takie tam. Program ściąga szybko i jest prosty w obsłudze. Polecam. :D
Draco dormiens nunquam titillandus
shaggy_13

Poprzednia strona

Powrót do Linki