Erepublik - bij niemca w kask ! dołacz do imperium.Polski

Znasz dobrą stronę lub sam tworzysz jakąś? Podziel się informacją z innymi.

Postprzez Aidanna » 10 sty 2010, 00:35

Założyłam konto, ale jak dla mnie to nic ciekawego. Kolejny nie potrzebny zjadacz czasu typu ogame czy inne takie. Jak ktoś nie ma co robić w życiu to proszę bardzo.
Swim away fugu fish! Swim away!
Aidanna

Postprzez Fraa » 10 sty 2010, 00:42

Rzecz w tym, że dla mnie właśnie ta gra jest zwyczajnie nudna. Nie wiem jaki gracze mają tam stosunek do Niemców (sama ich nie cierpię, w żadnym razie nie z powodu drugiej wojny, ale po prostu byłam tam dwa razy i za każdym razem spotykałam samych kretynów albo buraki :P ), nie wiem w ogóle jacy to ludzie... Po prostu gra sama w sobie mnie nudzi. Nie bawi mnie to, że raz dziennie muszę się zalogować, cośtam kliknąć i wylogować. A tak mi to wygląda. Polityka w wykonaniu jakiegoś zakompleksionego dziecka też mnie nie bawi. :P
Szczerze mówiąc po prostu szkoda mi na coś takiego czasu. :)
"A za to, żeś mienił się moim panem, jeszcze mi odpokutujesz!"
[scytyjskie powiedzenie]
Fraa

Postprzez Chitos » 10 sty 2010, 01:24

Kristof Dernhest Eidenfel napisał(a):Ale jaka zemsta za wojnę? Na kim? Na ludziach w naszym wieku i młodszych którzy grają w tę grę i, podobnie jak my, nie wiedza o okresie II Wojny Światowej (ponad 70 lat temu, na wszystkich bogów!) nic więcej niż tak zwana "wiedza ogólna"?

Na to już Cie nie odpowiem, pisze tylko o tym co jestem w stanie wywnioskować z wypowiedzi ludzi w grze, sam gram dopiero jakieś 2 tygodnie. To, że podejście większości graczy jest kretyńskie, ostatnio gra była promowana za pomocą serwisów takich jak np.: demotywatory(właśnie pod hasłem "bij Niemca po kasku" o ile dobrze pamiętam), nie można więc było się za dużo spodziewać.

@Naimad, co do czasu poświęcanego na grę, generalnie jest to jakieś 7 kliknięć na dobę(schemat praca, trening + 5 razy walka, pomijam rzeczy takie jak zakupy czy korzystanie ze szpitala po walce) razem jakieś 5 minut. Do tego dochodzą (opcjonalne) rozmowy z graczami(irc, czat) i czytanie gazet.
Porozmawiajmy o życiu, śmierci i syntezie chlorku cyny z pierwiastków.
http://www.lastfm.pl/user/Chitos_
Chitos

Postprzez Galathar » 11 sty 2010, 17:03

Polska i sojusz Eden wygrały wojnę z Niemcami i zlikwidowały z mapy. I wiecie co: nasz ePrezydent wydał odezwę do narodu i nie tylko, a w niej:

"Na koniec słowo do eNiemców czytających teraz naszą prasę. Wam także dziękujemy za uczciwą walkę. Okazaliśmy się silniejsi, ale mamy szacunek do pokonanych przeciwników. Wbrew temu, co niektórzy sugerują, nie chcieliśmy poprzez naszą wojnę mścić się za historię w RL. Naszym jedynym celem było zapewnienie zabawy ePolakom i zdobycie kilku cennych regionów. Cel został wykonany w 100%, z czego cieszy się dziś cała ePolska.

Pozdrawiamy,
Cerber, prezydent ePolski
Drzewiec, rzecznik rządu ePolski"

Zaskoczyło mnie to pozytywnie, a choć nie wątpię, że wielu się z rewanżyzmem cała wojna wiązała, to i tak nie jest aż tak źle jak to kreśli Kris. I w całej odezwie, bo to fragment, jest kilka tekstów, które świadczą o tym, że nie liczy się tam tylko tępe grzanie na wroga. Choć moim zdaniem to i tak nic ciekawego.
powiedział baran co myśli, że jest kotem
Galathar

Postprzez Chitos » 11 sty 2010, 17:36

Ja z kolei przytoczę fragment orędzia premiera eUK do eNiemiec:

"If you would like tickets, please contact our Ministry of Home Affairs or Karacticus who runs it. Otherwise, they'll be trying to teach you how to clean toilets soon. Who else besides the Polish are good at that?"
Porozmawiajmy o życiu, śmierci i syntezie chlorku cyny z pierwiastków.
http://www.lastfm.pl/user/Chitos_
Chitos

Postprzez Kristof Dernhest Eidenfel » 11 sty 2010, 17:54

Galathar - nie ma tutaj żadnego pozytywnego zaskoczenia. "Zapewnienie zabawy ePolakom" poprzez WOJNĘ Z INNYM NARODEM, żeby nie było, brzmi jak coś wyciągnięte ze złego snu.

Chitos - to że Polacy sami sobie wystawiają opinię za granicę to raz, już o tym pisałem. A dwa, najwyraźniej premier eUK jest kretynem. Zdarza się. A trzy, rozumiem że aktualnie eUK jest "w stanie wojny" z ePL, więc wchodzi kwestia propagandy wojennej.

Obydwa punkty podkreślają tylko ograniczenie graczy eRepublik i ich absolutną niedojrzałość. Kropka.
Rycerz Astarotte
Kristof Dernhest Eidenfel

Postprzez Galathar » 11 sty 2010, 19:00

W grze w której o wojnę chodzi :P To tak jak by miec pretensje ze w Call of Duty strzelasz do Niemców. To przecież takie nieetyczne :P Poza tym podkreślę W GRZE. Ale nieważne gdzie, skoro facet pierwsze co pisze to to, że ma szacunek do przeciwnika, który dzielnie walczył.
Zbyt łatwo ferujesz wyroki i oceniasz ludzi według własnej miary.
powiedział baran co myśli, że jest kotem
Galathar

Postprzez Kristof Dernhest Eidenfel » 11 sty 2010, 22:57

Galathar napisał(a):Zbyt łatwo ferujesz wyroki i oceniasz ludzi według własnej miary.

A służę, służę. Swoją WŁASNĄ I SUBIEKTYWNĄ opinią, która z naturalnych powodów jest przepuszczona przez pryzmat moich własnych doświadczeń, uprzedzeń i sympatii. Inna sprawa, że mam rację :P

A że gra pod tytułem eRepublik jest o wojnie, to bym się nie domyślił...
Rycerz Astarotte
Kristof Dernhest Eidenfel

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Linki