Erepublik - bij niemca w kask ! dołacz do imperium.Polski

Znasz dobrą stronę lub sam tworzysz jakąś? Podziel się informacją z innymi.

Erepublik - bij niemca w kask ! dołacz do imperium.Polski

Postprzez Xor » 8 sty 2010, 20:25

[img][550:443]http://img690.imageshack.us/img690/1097/polskai.jpg[/img]

Dołącz już dziś!

Na chwilę obecną polaków jest ponad 50 tysięcy. Z dnia na dzień osiągamy olbrzymi przyrost. Mamy ambicję oraz możliwości stać się potęgą militarną i ekonomiczną. Na chwilę obecną prowadzimy podbój Niemiec, pozostał już tylko ostatni region do uczynienia niemców naszymi poddanymi;)

Tak ten wielki kraj to my 1/3 europy to Polska. 8) Nie zamierzamy na tym poprzestać.

Chcemy podbić Anglię śmiejącą się z nas, że jesteśmy tylko hydraulikami i zmywaczami, że pracujemy dla nich za grosze!

W chwili obecnej jesteśmy top1 narodem z przewagą ponad 25 tysięcy obywateli nad top2 USA.

Dołącz już dziś, zasmakuj chwały i przyjemności bicia nieprzyjaznym polakom narodów. Gdy będzie nas odpowiednio dużo skolonizujemy Rosję już nam gazu nie zakręcą ;)

Obywatelu na co czekasz, Twój kraj cię potrzebuje.Dołącz do wielkiej Polskiej potęgi.
Xor

Postprzez Diabellus » 8 sty 2010, 20:52

Szkoda tylko, ze ta gra tak mało oferuje :) . Nie, dzięki.
Diabellus

Postprzez Kristof Dernhest Eidenfel » 9 sty 2010, 09:38

Pff, ok - miałem się przyłączać, ale jeśli wśród graczy panują takie nacjonalistyczno-egoistyczne klimaty, to postoję. Liczyłem na to że ta gra to bardziej polityka niż taka sama "klanowa/gildiowa/plemienna" napie*dalanka jak wszystkie inne e-Gry.

Chcecie żeby Polska była krajem wielkim? To weźcie się do roboty, a nie "bijcie" Niemca, Ruskiego i Anglika za krzywdy których nie znacie z pierwszej ręki lub nie macie prawa pamiętać. Przy okazji, jeśli dobrze rozumiem, psując zabawę graczom z tych krajów, tylko dlatego że Polacy są zawsze pierwsi do wrzucania na inne narody i łatwiej jest zebrać do takiej nagonki nas - właśnie sloganami w stylu "bij niemca w kask".

Wstyd, panowie (i panie?). Wstyd i hańba.
Rycerz Astarotte
Kristof Dernhest Eidenfel

Postprzez KluchA » 9 sty 2010, 12:19

Ale beszt :D

Ale to chyba nasza narodowa cecha, aby bić innych. Marzyć i wielkości.

Można w tej grze zjednoczyć cały świat? Łączyć narody pokojowo, czy to tylko tłuczka?
Śmiej się, to cały świat będzie się śmial razem z tobą, płacz, a będziesz płakał sam.
KluchA

Postprzez Galathar » 9 sty 2010, 13:19

Kris, tam jest polityka - jest MON, jest MEN, są rozkazy, a o wojne tu chodzi, wiec nie wypada mowiec o "biciu" nie swoich. Sa sojusze narodowe - Polska jest w czyms takim chyba co sie Eden nazywa. Przypominam ze jak pisal Chitos "trwa 4 wojna swiatowa".
A na poziomie kraju - mozesz zkladac partie i wstepowac do nich- sa 4 liczace sie - co ciekawe nawet Partia Imperialna jest z logo SW. Jaki maja zwiazek z filmem i czy w ogole jakis nie wiem. Partie maja wypisane jakie kto ma poglady. Nacjonalisci wcale nie sa tam jedynymi graczami. Jako ciekawostka: jest mozliwosc pisanai mniej lub bardziej zabawnych/powaznych gazeteke.

Generalnie jednak wciaz jestem zdania ze gra oferuje niewiele - to co ma byc jej zaleta jest jej najwieksza wada - czyli za rzadkos ie klika :D

PS zgadzam sie z braniem sie do roboty ^^
powiedział baran co myśli, że jest kotem
Galathar

Postprzez Chitos » 9 sty 2010, 13:46

KluchA napisał(a):Można w tej grze zjednoczyć cały świat? Łączyć narody pokojowo, czy to tylko tłuczka?

Pewnie, że można, nawet trzeba, samemu nic nie zdziałasz. Aktualnie są 2 liczące się sojusze EDEN(którego członkiem jest Polska) i Phoenix. Świetnym przykładem zresztą jest ostatnia współpraca między Polską a Hiszpanią, która w dużym stopniu przyczyniła się do tego jak teraz wygląda mapka w grze. Fakt, faktem, że aktualnie panuje wielki bum na "bicie Niemca po kasku" pewnie, że część graczy traktuje to jako jakąś wirtualną zemstę za wojnę, ale jest też duża część graczy która traktuje to po prostu jako grę. Pokonanie danego państwa wcale nie kończy jego uczestnictwa w grze, takie państwo po prostu, schodzi do podziemia. Gra bez walki była by nudna. Co do partii Imperialnej, nie wiem czy mają coś wspólnego z filmem.
Porozmawiajmy o życiu, śmierci i syntezie chlorku cyny z pierwiastków.
http://www.lastfm.pl/user/Chitos_
Chitos

Postprzez Kristof Dernhest Eidenfel » 9 sty 2010, 15:35

Chitos napisał(a):Fakt, faktem, że aktualnie panuje wielki bum na "bicie Niemca po kasku" pewnie, że część graczy traktuje to jako jakąś wirtualną zemstę za wojnę, ale jest też duża część graczy która traktuje to po prostu jako grę.

Ale jaka zemsta za wojnę? Na kim? Na ludziach w naszym wieku i młodszych którzy grają w tę grę i, podobnie jak my, nie wiedza o okresie II Wojny Światowej (ponad 70 lat temu, na wszystkich bogów!) nic więcej niż tak zwana "wiedza ogólna"?

Martwi mnie to zjawisko. Nie znałem w życiu wielu Niemców, ale ci których znałem byli bardzo w porządku ludźmi. Na moim uniwersytecie chętniej szukałbym Niemca lub Niemkę do pogadania, niż Polaka. Bo tacy właśnie jesteśmy zajebiści, że poza krajem to nic tylko słoma z butów i jebie nawozem. Aż wstyd słuchać Polskich dialogów w Anglii.

Nieważne. Szkoda że gra, mimo nazwy związanej z polityką, opiera się na prymitywnych sojuszach i biciu po głowie innych graczy. Liczyłem na więcej.
Rycerz Astarotte
Kristof Dernhest Eidenfel

Postprzez naimad » 9 sty 2010, 19:53

Cóż, zarejestrowałem się, ale póki co nie miałem okazji zagłębić się w rozgrywkę. Nie wiem na jakie opcje gra pozwala - podejrzewam, że po sesji bardziej szczegółowo się w to zagłębię, ale wygląda dość ciekawie.

Natomiast co do dyskusji okołotematowej. Popieram Krisa w kwestii realnych działań - chcemy, by Polska była wielka: należy działać, i to w rzeczywistości, a nie kopiąc innym tyłki w Internecie. Ale jeśli chodzi o ludzi, to w każdym kraju zdarzają się jednostki różnego rodzaju, do pogadania i nie. Ja też miałem okazję poznać kilku Niemców i pozostawili po sobie jednak negatywne wrażenie. Co innego Chorwaci czy Litwini, z którymi przecież Polska ma ostatnio dyplomatyczne starcia. Nie ma tutaj reguły. I nie przeginałbym w drugą stronę z tą słomą z butów, nie wiem jakie Kris masz doświadczenia,fakt że jesteś za granicą dłużej niż ja - ale przecież nie wszyscy emigranci przynoszą Polsce wstyd.

A co do klimatów panujących w grze. Jeśli są nacjonalistyczne - nie przeszkadza mi to zupełnie, ale dużo zależy z jakim typem nacjonalistów mamy tam do czynienia. Bo jeśli to zgraja niedouczeńców jak na Plemionach krzyczących 'bij Ruska po kubku' to ja dziękuję. Ale nacjonalizm może byc przecież różnie pojmowany. Przez wielu jest mylony z szowinizmem.

Ogólnie rzecz biorąc - idea gry jak najbardziej fajna, prędzej czy później poznam to bliżej, ale wiele będzie zależało od tego na ile czasochłonne jest to zajęcie. Jeśli ktoś grał - mógłby napisać? Bo z Plemion zrezygnowałem właśnie z racji braku czasu. Jeżeli e-republice w miarę upływu czasu będzie trzeba dużo więcej poświęcać to pozwolę sobie nawet nie zacząć :P. No i pytanie czy na dłuższą metę się nie nudzi.
www.bezkompleksow.com.pl Energia. Pasja. Polska.
naimad

Następna strona

Powrót do Linki