Spotkania Bestiariusza

Wszelkie informacje o konkursach, konwentach, spotkaniach itd.

Postprzez Misiekh » 2 lip 2006, 21:46

Wygląda na to że będę w Krakowie w połowie lipca (kumpel robi urodziny), więc mało prawdopodobne żebym mógł przyjechać znowu w sierpniu :). Bawcie się dobrze :)
Misiekh

Postprzez Diabellus » 3 lip 2006, 07:47

No coz, jak jakis moderator wyciał mi posta to go powtorze: Nie. A jesli juz tak bardzo chcecie uzasadnienie, to podpowiem ze nie bede szlajal sie po Krakowie od tak, kiedy w najblizszym czasie bede miał Goblikon. Wogole polecam wybrac sie na Goblikon, Racibórz to bardzo ładna miejscowosc.

Wiec mowiac krotko: Nie.
Diabellus

Postprzez naimad » 3 lip 2006, 08:30

To ja zapraszam wszystkich do Buku :D. Mamy tu pewne wspaniałe miejsce na łonie natury. Śliczna łąka, nad którą unosi się zapach wody z rzeczki, do której wpadają wszystkie bukowskie brudy :P buhahahahaahahhaa no to kto przyjeżdża ^^?? (a na poważnie - jest parę przyjemnych miejsc i to całkiem od wspomnianej rzeczki oddalonych)

Logan napisał(a):Co do miejscówki, to fajnie byłoby spotkać się właśnie w jakimś mniej standardowym miejscu niż dotychczas. Może wspólny wypad nad jakieś jezioro albo w góry?

Jeśli pomysł się przyjmie i wypali, masz ode mnie piwo. Osobiście chciałbym zorganizować zlot gdzeikolwiek, byle nie w tłumnym centrum miasta.Jeśli miasto, to tylko w ostateczności.

Logan napisał(a):A ja jeżdże 450 km i nie płaczę, Naimad też ma daleko...

No właśnie, brać z nas przykład... wszystkie Shiry i Rybsony chcemy was na zlocie widzieć :P. Panów z Sosnowca też, w końcu to niedaleko...

Diaboł napisał(a):Wogole polecam wybrac sie na Goblikon, Racibórz to bardzo ładna miejscowosc.

Na Goblikonie będę na 100%, o ile żadna siła wyższa mnie od tego nie odwiedzie. Konwent na pewno nie będzie kolidował czasowo ze zlotem - a jeśli tak, to którąś z imprez będę musiał sobie odpuścić. A tego kurde nie chcę :P

Ogólnie rzecz biorąc, do wszystkich - nie wykręcać się i przyjeżdżać :P!
www.bezkompleksow.com.pl Energia. Pasja. Polska.
naimad

Postprzez Kristof Dernhest Eidenfel » 18 lip 2006, 09:59

Dobra, rzeczywiście się zagapiłem. Ale prawda jest taka, że mój temat dotyczył bardziej zlotu Tolkienistów - stąd Śródziemie i w ogóle. Czemu się go trzymam? Bo to chyba najlepsza knajpa na zloty fantastów... Ma klimat, w przeciwieństwie do paru innych.
Rycerz Astarotte
Kristof Dernhest Eidenfel

Postprzez atreides » 18 lip 2006, 10:01

O a ja powiem tak, trochę od czapy, ale co tam: jak ktoś będzie w Warszawie w to lato, to niech się ze mną kontaktuje. Zawsze można na piwo skoczyć ;)
http://www.pobt.prv.pl - Po dobrą fantastykę zapraszam tutaj.

Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie. Większości ludzi taki śmiech sprawia ból. - Fryderyk Nietzsche
atreides

Postprzez Logan » 18 lip 2006, 11:48

To możemy któregoś razu wyskoczyć na browka, jam z Warszawy :)
You might be a big fish, in a little pond... doesn't mean you've won...
Logan

Postprzez atreides » 18 lip 2006, 12:34

No pewnie ;). Jeszcze moze jakas wieksza ekipe sie zbierze XD
http://www.pobt.prv.pl - Po dobrą fantastykę zapraszam tutaj.

Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie. Większości ludzi taki śmiech sprawia ból. - Fryderyk Nietzsche
atreides

Postprzez Armen » 18 lip 2006, 14:13

Ha, ja mam zamiar być w Kraku ^^ Tylko podajcie jakiś znośny termin, bo chyba w dniach 12-15 sierpnia będę w Tarnowie na zlocie Kompanii Boromira. Jak wymyślicie dobry termin, to przyjadę. ^^
LOS - Liga Obrony Smoków
LOG - Liga Obrony Glanów

KOALICJA ZARAŻANIA LENIEM! :D
Armen

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ogłoszenia