VII Tolk Folk A.D. 2005

Wszelkie informacje o konkursach, konwentach, spotkaniach itd.

VII Tolk Folk A.D. 2005

Postprzez Kristof Dernhest Eidenfel » 16 mar 2005, 20:02

Podejrzewam, że Jok już zdążył coponiektórych z was poinformować, co nie zmienia faktu, że walę tutaj taki temat. Zapraszam serdecznie wszystkich chętnych, będzie się liczyć frekwencja. Strony: www.tolkfolk.pl oraz forum.tolkien.com.pl (Offtopic i VII Tolk Folk, a jednak bitwa) polecam odwiedzać w miarę często...
Pytania można kierować do mnie, Miśka_h albo Joka... Byliśmy w zeszłym roku a Jok to nawet wcześniej :) Więc się orientujemy!
Rycerz Astarotte
Kristof Dernhest Eidenfel

Postprzez Misiekh » 16 mar 2005, 23:58

No ba, jak ktoś nie przyjedzie to osobiście dopadnę, poćwiartuję, powieszę, spalę, ukrzyżuję i połamię kołem :twisted:

Będzie duuużo fajnych atrakcji - szykuje się LARP w klimatach śródziemnych (niestety ponoc trza mieć stroje), inscenizaja Bitwy 5 Armii (będą stroje rozdawane - to daje niezłe kombo z LARPem jak dobrze pójdzie 8) ), pewnie jakieś koncerty, konkursy i zawody też się nawiną... No i zobaczymy co jeszcze Elek wymyśli, ale podejrzewam że będzie tego sporo :)

No i oczywiście Wyjątkowo Utalentowana Grupa Filmowa :lol: będzie kręcić fanfilm "Władca Pierścieni" - zabawa przednia, zwłaszcza jak znowu pójdziemy na bagienko :lol:
Misiekh

Postprzez Fraa » 17 mar 2005, 08:39

Misiekh napisał(a):jak ktoś nie przyjedzie to osobiście dopadnę, poćwiartuję, powieszę, spalę, ukrzyżuję i połamię kołem

Czy należy traktować to jako groźbę i jeśli tak, to do kogo jest ona skierowana? :P :]
"A za to, żeś mienił się moim panem, jeszcze mi odpokutujesz!"
[scytyjskie powiedzenie]
Fraa

Postprzez Misiekh » 17 mar 2005, 13:55

Groźbę? To zwykłe stwierdzenie faktu :twisted: :lol:
Misiekh

Postprzez Diabellus » 17 mar 2005, 14:15

Jeśli fundusze i czas pozwola.... To sie pojawie ;) . Ale jeszcze troche czasu przed nami, wiec nie deklaruje sie az tak bardzo...
Diabellus

Postprzez Balduran De'Arnise » 20 mar 2005, 18:25

JA BĘDĘ!!!!!!!!!!!!
(Muszę być) :roll: :lol:

A MY czyli "Utalentowana" Ekipa Filmowaja to będzie jakiś tydzień przed TF żeby nagra choć kawałek filma :wink:
Dołącz do kultystów Zła!

[url=http://www.baldurandearnise.deviantart.com]Am i deviant?[/url]
Balduran De'Arnise

Postprzez Jok » 21 mar 2005, 12:30

Balduran...w Tym bageinku My (czyli utalentowana ekipa filmowa (spółka( Z bardzo ograniczona odpowiedzialnoscia konieczna - ZBOOK)
to bedziemy siedziec juz od 1 lipca wiec lepiej cwicz plywanie w blocie bo Ciebie pierwszego nauczymy plywac po komarowych stawach ze skrecikarkami. :twisted: :twisted: :twisted:
I need someone to show me the things in life that I can't find
I can't see the things that make true happiness, I must be blind
Jok

Postprzez Balduran De'Arnise » 21 mar 2005, 18:26

Ty się Żółtospodenkowy nie mędrkuj bo to nie Aragorn musi brodzić przez błotko tylko Frodo & Co. :twisted: :twisted:
Ja tam muszem tylko łazić w suchym bo bagien po drodze nie było :lol: :twisted:
Dołącz do kultystów Zła!

[url=http://www.baldurandearnise.deviantart.com]Am i deviant?[/url]
Balduran De'Arnise

Następna strona

Powrót do Ogłoszenia