Goblikon 2005

Wszelkie informacje o konkursach, konwentach, spotkaniach itd.

Goblikon 2005

Postprzez Diabellus » 14 lut 2005, 09:08

Tegoroczny Goblikon odbedzie sie w dniach 12 - 14 sierpnia, w Raciborzu. Czy ktos z forum sie wybiera? Coprawda informacji mało narazie jest, ale z przeciekow od pewnego osobnika wynika ze bedzie naprawde swietny konwent. Info bedzie pokazywac sie na www.goblikon.com . Musicie ruszyc swoje dupy ;) .
Avatar użytkownika
Diabellus
 
Posty: 1612
Dołączył: 24 gru 2004, 10:40
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez Misiekh » 15 mar 2005, 18:05

Pewien osobnik kazał dodać, że będzie nieustający LARP w klimatach PRL i że z pytaniami można do niego na gg: 3148683
Avatar użytkownika
Misiekh
 
Posty: 2289
Dołączył: 20 kwi 2004, 15:25
Lokalizacja: Wawa

Postprzez Diabellus » 20 kwi 2005, 09:00

Wiesci z frontu ;) . Bede na Goblikonie prowadzil prelekcje o MMORPG . Mozliwe tez ze w cos jeszcze zostane wepchany, ale to czas pokaze.

[EDIT]
Kolejny powod zeby przyjechac, pomagam w organizowaniu konkursu wiedzy o komiksie :) . Porobilem juz pewnym osobnikiem pierwsze pytania, i bedzie rzez :) .
Avatar użytkownika
Diabellus
 
Posty: 1612
Dołączył: 24 gru 2004, 10:40
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez Diabellus » 21 lip 2005, 12:27

No to mamy pelny plan Goblikonu, a oto i on zeby nie owijac go w (ba)welne.

PROGRAM
III Raciborskiego Konwentu Miłośników Fantastyki i RPG
GOBLIKON 2005:

*PIĄTEK 12 sierpnia*
14:00 Inauguracja "Goblikonu 2005": Uroczysty Pochód
Dwunastosierpniowy; przemówienie wygłosi Pierwszy sekretarz Partii
generał Inkwizytor Veers; rozpocznie się LARP Nieustający "GZPR kontra
Goblinarność", w którym biorą udział WSZYSCY.
14:30 "Zakręcony konkurs Monty Pythona" - spodziewajcie się
wszystkiego! - Paweł (Lukard) Demidowski i Jakub (Gangrel) Hamczyk
[s.44 IIp.]
15:00 "Tarot, I-cing i Słowa Prawdy" - o tym, jak utrudnić życie graczom
za pomocą przepowiedni - Joanna (Malta) Lodwich [s.37, kinowa IIp.]
15:00 "Star Wars Galaxies MMORPG dla fanów, czy dla wszystkich?" - zażartą
dyskusję poprowadzi Przemek (Wolfwere) Wójcik [s.41 IIp.]
15:00 Warsztaty rysunkowe - jak rysować kawaii stworzonka nauczać będzie
Dawid (Spaggs) Korzekwa [s.42 IIp.]
15:00 Początek turnieju "Mordheima" - Konrad (Norman) Bella, ten przez
którego nikomu nie chce się już malować figurek:) [bitewniaki Ip.]
15:00 Autorska gra figurkowa "Galmadrin" - tego jeszcze nie było! - Dawid (Rathor)
Pawlica i Tomasz (Mardo) Król [Valkiria IIp.]
15:00 Zapisy do Pucharu Mistrza Gry - MG prosimy o zgłaszanie się! [Valkiria IIp.]

16:00 Pokaz walki mieczem świetlnym - Jedi Order [boisko szkolne]
16:00 LARP "Dyskoteka czyli socdresiarz czyli szpaner" [s.LARPów
parter]
16:00 Pokaz i nauka gry w "SW Dejariik" - takie starwarsowe szachy - Katarzyna (Ceta) Cetkowska i Paweł (Joruus) Pawłowski [bitewniaki Ip.]
16:00 Konkurs wiedzy o świecie "Star Wars" - Adam (Adon) Ochwat [s.44
IIp.]
16:30 "Początki anime w Polsce" - wspominkową dyskusję prowadzi
Dominik (Bąku) Bąk, a fragmentami filmów ilustruje Paweł (Lukard)
Demidowski [s.37, kinowa IIp.]

17:00 "Bohaterowie w opałach" czyli wpływ rozmaitych obrażeń na
kondycję, sprawność ruchową, umysłową i stan emocjonalny BG (uwaga:
drastyczne szczegóły!) - Danuta (Muscat) Jagiełło [s.41 IIp.]
17:00 "Fantastyczny socrealizm" o fantastycznej literaturze powojennej i
komunistycznej w Polsce - Joanna (Malta) Lodwich [s.42 IIp]
17:00 "Sabacc" - turniej - Katarzyna (Ceta) Cetkowska, Michał (Rusis)
Głógiewicz i Paweł (Joruus) Pawłowski [s.29 Ip.]
17:00 "Steampax" autorska gra bitewna - niedroga rozrywka dla każdego
- Dawid (Spaggs) Korzekwa [bitewniaki Ip.]
17:00 "Koci konkurs" bardzo trudny, zabawny i dość luźno związany z
fantastyką poprowadzi miłośnik kotów Zbyszek (Veers) Jagiełło [s.44
IIp]
17:00 Nauka nowych zasad gry "V-Marines" - Tomasz (Mardo) Król [Valkiria IIp.]
17:00 Zapisy do Pucharu Mistrza Gry - zgłaszają się chętni gracze! [Valkiria IIp.]

18:00 "King Size" [s.37 kino IIp.]
18:00 Motywy fantastyczne w muzyce rockowej - Jakub (Veetoo) Witecki i
Jakub (Gangrel) Hamczyk [s.41 IIp.]
18:30 Wiedza ogólna o fantastyce i RPG; konkurs prowadzony systemem
"jeden z dziesięciu" - Danuta (Muscat) Jagiełło

19:00 "Bohaterowie fantastyki pod wpływem..." oczywiście alkoholu i różnych
innych środków - o nałogach i ich wpływie na bohaterów znanych książek
opowie Paweł (Lukard) Demidowski [s.41 IIp]
19:00 "Almanach prowadzenia - czy innowacyjność się opłaca?" -
dyskusję prowadzi Aneta (Naiya) Kapłońska [s.42 IIp.]
19:30 Walne zebranie uczestników, graczy i sędziów Turnieju o
Raciborski Puchar Mistrza Gry [Valkiria IIp.]

20:00 Konkurs wiedzy o filmach s.f. i fantasy - Grzegorz (Fei) Juraszek
[s.37 kinowa IIp.]
20:00 Wiedza o komiksie (ze szczególnym uwzględnieniem komiksu
PRLowskiego) - Dominik (Bąku) Bąk i Piotr (Diabeł) Skorok

21:00 "Prowadzenie Wilkołaka - jak nie zrobić rzeźni na sesji?" -
Juan Sanchez Ramirez di Toledo [s.42 IIp.]

22:00 LARP Zew Cthulhu "Delta Green" - Marcin (Ezekiel) Szukała,
Łukasz (Wooki) i Kuba [s.LARPów parter]
22:00 Amatorskie filmy fanów Star Wars [s.37 kinowa IIp.]
22:30 SESJE PUCHARU MG - każdy MG i jego drużyna w wyznaczonej sali

24:00 "Sabat & Camarilla Larp" - Oliwia Izabela (Ventrue1) Starczewska
i Juan Sanchez Ramirez di Toledo [s.LARPów parter]

*SOBOTA 13 sierpnia*
9:00 "Pani z mięsnego"; należy ustawić się w kolejce, bo podobno mają
coś "rzucić", może nawet trampki! Członkowie KC GZPR, kombatanci
Pierwszej Goblińskiej, goblinki w ciąży mnogiej, MG, BG i Atrakcje
Konwentu będą obsługiwani poza kolejnością - prowadzą Veers, Jassmina
i Bąku [s.LARPów parter]
9:00 "Ga-ga chwała bohaterom" [s.37 kinowa IIp.]
9:00 MMORPG - Piotr (Diabeł) Skorok [s.41 IIp.]
9:00 Konkurs Plastyczny - Dawid (Spaggs) Korzekwa [s.44 IIp.]

10:00 WYSTAWA ZABYTKÓW: "Retrokomputer czyli świat bez Windows'a";
ciekawe, czy to działa? - Grzegorz (Fei) Juraszek [SALA nr 38 IIp.]
10:00 "Walka o posady - walka o władzę" GZPR vs Goblinarność -
kampanię wyborczą poprowadzi Aneta (Naiya) Kapłońska [s.41 IIp.]
10:00 XXIV Spotkanie Śląskich Fanów STAR WARS poprowadzi Katarzyna (Ceta)
Cetkowska i Paweł (Joruus) Pawłowski [s.42 IIp.]
10:00 Nowe zasady gry "V-Marines" - przygotowanie do turnieju - Tomasz (Mardo) Król [Valkiria IIp.]
10:30 "Wojna Światów" [s.37 IIp.]
10:30 "Przebieranki" czyli konkurs strojów - Grzegorz (Dregor) Szczurek
[s.44 IIp.]

11:00 Spotkanie z Andrzejem Pilipiukiem [s.41 IIp.]
11:00 "Wojskowość w światach fantasy - błędy i wypaczenia, skróty i
ułatwienia" - Konrad (Norman) Bella [s.42 IIp.]
11:00 Raciborski Puchar Mistrza Gry - ogłoszenie wyników i wręczenie
nagród [Valkiria IIp.]

12:00 "Aliens, Predator & Co." spotkanie organizacyjne - Bąku i Jassmina [sala LARPów parter]
12:00 "Ithor" fanowski system RPG oparty na świecie "Gwiezdnych Wojen" -
Adam (Adonrain) Ochwat, Przemysław (Wolfwere) Wójcik i Arek (Bielik) Bielicki [s.37 IIp.]
12:00 Spotkanie z JeRzym Rzymowskim (jak poprosicie, gobliny, to podpisze Wam
"Griega") [s.41 IIp.]
12:00 "Turysta w XVI i XVII wieku" - dla graczy i mistrzów gry o radościach i niebezpieczeństwach podróżowania w owym czasie opowie Zbyszek (Veers) Jagiełło
[s.42 IIp.]
12:00 Smoczy konkurs (smoki i inne drakonidy w literaturze, filmie,
komiksie, grach komputerowych i mitologii) - Danuta (Muscat) Jagiełło i Aleksander (Gimanel) Jagiełło [s.44 IIp.]
12:00 Turniej "V-Marines" - Valkiria Network [Pola bitewne Valkirii
IIp.]

13:00 "O goblińskiej myśli taktycznej i wojennej" - Krzysztof (Szczur)
Chryniów i Konrad (Norman) Bella [s.41 IIp.]
13:00 Warsztaty modelinkowe (lepimy oczywiście postacie z "Gwiezdnych
Wojen") - Paweł (Joruus) Pawłowski [s.42 IIp.]
13:00 Konkurs wiedzy o cRPG - Piotr (Diabeł) Skorok i Dominik (Bąku) Bąk
[s.44 IIp.]

14:00 "Jak to dawniej na konwentach bywało" - spotkanie z Krzysztofem
(Papier) Papierkowskim poprowadzą Danuta (Muscat) Jagiełło
i Małgorzata (Margo) Sokołowska - opowieść ilustrowana
pamiątkami z działalności fandomu w PRL [s.37 kino IIp.]

15:00 "Wyścig Pokoju" (Lato, lato, już po lecie, a Szurkowski już na
mecie... "- Zbyszek (Veers) Jagiełło [boisko szkolne]
15:00 Spotkanie z Marcinem Przybyłkiem, autorem książki "Gamedec"
poprowadzi J. Lodwich (Malta) [s.41 IIp.]
15:00 "Jak wykorzystać krasnoludzką stryjenkę?" prelekcja antropologiczna
o systemach rodzinnych - Ula Majka [s.42 IIp.]
15:00 "Troja" - turniej - Maciej (Max) Wójcik i Wojciech (WJ) Jakosz
[s.29 Ip.]
15:00 Konkurs Fanatyczny wiedzy o Warhammerze tylko dla nienormalnych maniaków
- Konrad (Norman) Bella [s.44 IIp.]

16:00 Spotkanie z Feliksem W. Kresem [s.41 IIp.]
16:00 "Seksmisja" [s.37 IIp.]
16:00 Prezentacja systemu bitewnego "Warlords" - JOTTE [bitewniaki
Ip.]

17:00 "Konkurs wiedzy o Świecie Dysku Terry Pratcheta" - Marcin (Ezekhiel) Szukała
[s.44 IIp.]

18:00 "Jak się ma powietrze do gier" czyli o uzależnieniu od rozrywki
komputerowej i nie tylko - Marcin Przybyłek [s.41 IIp.]
18:00 "Hydrozagadka" [s.37 IIp.]
18:00 "Jedzą, piją, lulki palą" o ucztowaniu w dawnych wiekach - Natalia
(Jassmina) Dołżycka
18:00 Gobliński Drużynowy Puchar Gracza RPG - no cóż, Mistrza Gry już
mamy, ale /Nec Hercules contra plures/, czyli że od graczy też wiele
zależy - Zbyszek (Veers) Jagiełło i Danuta (Muscat) Jagiełło [s44
IIp.]

20:00 "O wampirach, magach i wilkołakach" - Oliwia Izabela (Ventrue1)
Starczewska [s.42 IIp.]

21:00 EarthDawn "Ostatnia Uczta"; W Górach Tylońskich w osadzie Czarnych Szczytów
zamieszkałej przez górskich trolli z plemienia Długich Rogów śnieżyca
zatrzymała podróżnych - LARP prowadzą Rathor, Jassmina i Muscat [sala LARPów parter]

24:00 "Avalanche" LARP w klimacie Final Fantasy VII - Muscat i Gimanel [sala LARPów parter]

*NIEDZIELA 14 sierpnia*
10:00 "Obi-oba koniec cywilizacji" [s.37 IIp.]
10:00 "O Inkwizycji i roli Kościoła w RPG" - Konrad (Norman) Bella
[s.41 IIp.]
10:00 "Star Wars TCG" - Adam (ADOn,Rain) Ochwat, Michał (Rusis) Głógiewicz
[s.29 Ip.]
10:00 Rozstrzygnięcie konkursu na najładniejszy i najzabawniejszy komiks o
goblińskich organizatorach konwentów techniką dowolną - Muscat [s.44 IIp.]

11:00 Neuroshima - Muscat, Diabeł & co. [sala LARPów parter]
11:00 "Łowcy" autorski system RPG (u nas prędzej niż na Polconie!) - Tomasz (Aquilion) Pruski
[s.41 IIp.]
11:00 Wybory - finał dyskusji o władzy GZPR vs Goblinarność - Aneta
(Naiya) Kapłońska [s.44 IIp.]

12:00 "Kobieta - wróżka, czarodziejka, czarownica" - Joanna (Malta) Lodwich
[s.41 IIp.]
12:00 Konkurs muzyczny - Tomasz (Devil) Paleczny [s.44 IIp.]

13:00 Przodownik MG - zakończenie i podsumowanie LARPa Nieustającego - Dominik (Bąku) Bąk [s.44 IIp.]
14:00 Kalambury czyli Pokazywanki - K.C. G.Z.P.R. [s.44 IIp.]

*Sesje specjalne* (w godzinach ustalonych przez graczy z Mistrzami Gry;
zgłaszać się proszę do Valium przy akredytacji):
# Cthulhu w PRLu "Twierdza Much"- Dawid (Jog Maruth) Rutkowski
# Ithor (świat SW) - Adam (Adon) Ochwat
# Ithor (świat SW) - Arek (Bielik) Bielicki
# Ithor (świat SW) - Przemysław (Wolfwere) Wójcik
# Wampir:Maskarada - Oliwia Izabela (Ventrue1) Starczewska
# Wilkołak:Apokalipsa - Juan Sanchez Ramirez di Toledo
# INMV lub ZC lub ED - Dawid (Rathor) Pawlica
# Łowcy - Tomasz (Aquilion) Pruski
# Warhammer - Przemysław (Wolfwere) Wójcik
# World of Darkness - Aneta (Naiya) Kapłońska

Karcianki (poza turniejami):
# "Shadowrun TCG"
# "Zombiaki"
# "Wiochmen rejser"
# "M:tG"
.. i kilka innych

Różne inne atrakcje atrakcje:
# EyeToy i DanceDanceRevolution (gry zręcznościowe) [s.38 IIp.]
# Sklep "Kuźni Gier": gry planszowe, kości, RPG [s.31 Ip. Izba Gier]
# Stoisko "Wargamer": gra bitewna, figurki [s.32 Ip.]
# sklep Jotte [s.32 Ip.]
# Sklepik z pamiątkami z "Goblikonu" - magiczne pierścienie (np. +5 do
jajcarstwa), woreczki na kości (przodków), zakazana literatura
drugiego (i trzeciego) obiegu, figurki z modeliny itp. itd. wszystko po atrakcyjnych
cenach [s.32 Ip.]
# Pchli Targ czyli sprzedaż i wymiana kart [s.29 Ip.]
# Gry "V-Marines" i "Galmadrin" dostępne dla wszystkich przez cały
czas trwania konwentu [Pole bitewne Valkirii IIp.]
# Izba Gier (zwana w imperialistycznych systemach Games Room) [s.31
Ip.]
Avatar użytkownika
Diabellus
 
Posty: 1612
Dołączył: 24 gru 2004, 10:40
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez Diabellus » 11 sie 2005, 04:58

Ja juz wyruszam, mam nadzieje ze kogos z was zobacze. Bede wyroznial sie gustowna koszulka organizatora.

Goblikn to wojna, wiec jedz do Raciborza dla Szatana! (w imie zasady "kazdy rpg'owiec = szatanowiec")
Avatar użytkownika
Diabellus
 
Posty: 1612
Dołączył: 24 gru 2004, 10:40
Lokalizacja: Sosnowiec


Powrót do Ogłoszenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: brak zalogowanych użytkowników i 2 gości

Copyright © 2004-2019 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 21 maja 2019, 12:34 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA | Forum: PHPBB
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka

cron