Doom!

Każdy ma swój ulubiony film.

Postprzez Orzech » 30 kwi 2009, 10:27

Obejrzałam wczoraj z Dreadkingiem Doom'a.. sama się zaskoczyłam, ale całkiem mi się podobał :D Tj. do momentu, kiedy pojawił sie widok FPP(sam w sobie fajny), bo wtedy zaczęła się beznadziejna jak dla mnie rąbanka (ci zarażeni ludzie kojarzyli mi się z trupami z Nocy Żywych Trupów), a końcówka z latającymi Gream Reaperem i tym drugim wyszła po prostu śmiesznie. Generalnie byłam nastawiona do filmu na "nie", ale nie było tak źle i w sumie podobał mi się :)

PS. Gream Reaper- haha, teraz przynajmniej wiem skąd się wziął Twój nick :wink:
"Czekoladka, której człowiek nie chciał zjeść nie liczy się jako czekoladka".
Orzech

Postprzez Fraa » 30 kwi 2009, 10:38

Ja byłam naprawdę pozytywnie nastawiona do tego filmu, ale jednak nic z tego. Nie zmęczyłam. :P

To znaczy najpierw zaczęłam normalnie oglądać, ale mnie znudziło, więc zaczęłam troszeczkę przyspieszać, bo nic się nie działo. Później zaczęło się niby dziać, ale było koszmarnie monotonnie. Później obejrzałam w całości ten widok z gry właśnie, bo było jednak urokliwym nawiązaniem do oryginału. I później znów obejrzałam w przyspieszonym tempie. Niestety (lub stety) zupełnie nie pamiętam tej tak skopanej ostatecznej walki superbohaterów - najwyraźniej to też już przeskakiwałam... Chociaż wydaje mi się, że na sceny finałowe jednak przestałam przewijać... Skoro tego nie pamiętam, to chyba świadczy dostatecznie o jakości tych scen. :lol:

Nie, to jednak nie jest gra, z której można zrobić dobry film. :lol:
Generalnie obejrzenie go zajęło mi niepełne pół godziny. :P :D
"A za to, żeś mienił się moim panem, jeszcze mi odpokutujesz!"
[scytyjskie powiedzenie]
Fraa

Re:

Postprzez Eriofel » 5 lis 2013, 12:34

Fafarafa_Fraa_vel_Farara napisał(a):Nie, to jednak nie jest gra, z której można zrobić dobry film. :lol:

Ależ jak najbardziej jest to gra, z której można zrobić dobry film. Byłby on udany gdyby jego twórcy nie pominęli wątku Piekła...
Obrazek
Obrazek
Eriofel

Poprzednia strona

Powrót do Film