Doom!

Każdy ma swój ulubiony film.

Doom!

Postprzez Diabellus » 27 lip 2005, 12:10

Wlasnie pojawil sie pierwszy trailer do filmu Doom. Zapowiada sie, ze nie spieprza tego filmu. Przynajmniej nie tak bardzo. Akcja rozgrywac bedzie sie na Marsie, zreszta co ja bede mowil. Zajrzyjcie sobie na oficjalna strone film, tam macie praktycznie wszelkie info :twisted:
Diabellus

Postprzez Logan » 27 lip 2005, 12:24

Prawdęmówiąc nie spodziewam się niczego nadzwyczajnego, ot kolejny film w stylu Resident Evil, Alone in the Dark itp... dla mnie szmira.
You might be a big fish, in a little pond... doesn't mean you've won...
Logan

Postprzez Fraa » 27 lip 2005, 13:50

Hmm, nie wiedziałam o tym w ogóle... :)
Hehe, tyle godzin spędziłam przy grze, że chyba zdecyduję się na film przez sentyment. :D 8)
"A za to, żeś mienił się moim panem, jeszcze mi odpokutujesz!"
[scytyjskie powiedzenie]
Fraa

Postprzez Diabellus » 27 lip 2005, 14:44

Filmem interesuje sie tylko i wylacznie ze wzgledu na pierwowzor... I narazie wszystko jest na dobrej drodze zeby tego filmu nie zjebac. Rezyserem filmu jest Andrzej Bartkowiak, który potrafi zaserwowac dobre kino akcji. I miejmy nadzieje ze w konczu doczekamy sie naprawde dobrze zrealizowanego filmu na podstawie gry :) .

A o np. Alone in the Dark nie wspominaj, Uwe Bowl robi paskudne filmy i raczej szybko sie to nie zmieni...
Diabellus

Postprzez naimad » 27 lip 2005, 14:53

Aż wstyd się przyznac, ale nie miałem okazji zagrać w ani jedną część gry, a jedynie przypatrywałem się jak kumpel gra w demo trzeicej odsłony. Co do samego filmu to wiedziałem już dość dawno, że coś się święci.
Niedobrze by się stało, gdyby była to produkcja pokroju Resident Evil, dlatego mam nadzieję, że Doom będzie prezentował wysoki poziom. No i reżyser-polak jest Polakiem z pochodzenia :D
www.bezkompleksow.com.pl Energia. Pasja. Polska.
naimad

Postprzez Balduran De'Arnise » 27 lip 2005, 15:29

"Dżizys k***a ja pie****e!" Jakby to powiedział pewien pan z polskiego filmu :lol:

Ale tak na serio, gra była do bani a tu się okazuje że film będzie jeszcze gorszy! Jak mogli zrezygnować z najlepszego motywu?! Z PIEKŁA?!
Dołącz do kultystów Zła!

[url=http://www.baldurandearnise.deviantart.com]Am i deviant?[/url]
Balduran De'Arnise

Postprzez Logan » 27 lip 2005, 17:14

Doom do bani? Oo kolego Balduranie! Chyba Matrix Blackheart nie będzie miał dobrego życia przez te słowa (nie martw się, historia będzie kontynuowana, ale bajarz chwilowo ma wakacje :P).
Doom to klasyka klasyki i wielką grą jest, nawet jeżeli się nie podoba :roll: :wink: .

Pragnę wierzyć (I want to believe) że film nie okaże się klapą.
You might be a big fish, in a little pond... doesn't mean you've won...
Logan

Postprzez Kristof Dernhest Eidenfel » 27 lip 2005, 18:48

Ja się nie wypowiadam, dopóki nie zobaczę filmu, albo chociaż trailera (może ktoś ze znajomych ściągnie). Trailer do "Aliens vs. Predator" też wyglądał obiecująco...
Uważam tylko, że Doom i inne strzelanki to niezbyt nośny temat dla kina... ot - idzie sobie oddział (jakby się trzymać fabuły, to jeden gość) i rzeza na lewo i prawo różne demony. Nudne. Ale cóż, różne rzeczy można na podstawie wymyśleć.
Rycerz Astarotte
Kristof Dernhest Eidenfel

Następna strona

Powrót do Film