Najgorszy film jaki widzieliście...

Każdy ma swój ulubiony film.

Re: Najgorszy film jaki widzieliście...

Postprzez Jok » 15 lis 2012, 13:47

wiecie co, ja doskonale wiem ze ten film jest kinem eksperymentalnym, awangardowym i surrealistycznym...ale...ale...widocznie nie rozumiem sztuki. Chodzi o "Głowę do wycierania" Davida Lyncha. w tym filmie bylo cos co przyciagalo i jednoczesnie odpychalo. Przelaczalem co chwile, tylko po to by znow do niego wrocic. i jak np Diuna w jego wykonaniu to mistrzostwo swiata, tak co do "Głowy" mam mieszane uczucia.
I need someone to show me the things in life that I can't find
I can't see the things that make true happiness, I must be blind
Jok

Postprzez Xrasnolud » 16 lis 2012, 00:57

No to jeśli już poruszamy grząski temat wysoko ocenianych filmów, to ja mam wiele zastrzeżeń do filmu Rain Man - niestety. Przede wszystkim to, że narobił bardzo wiele złego jeśli chodzi o postrzeganie autyzmu przez innych ludzi. Jako osoba na co dzień wychowująca chłopaka z autyzmem stwierdzam, że większość z nich nic nie mówi przez całe swoje życie a co dopiero aby posiadał jakieś wspaniałe zdolności - zdarzają się tacy ale to samo można powiedzieć o normalnych ludziach, nie jest to regułą. Jest to ciężka choroba a nie dar, ale to na inny temat. :P
_______
Beneath this mask there is more than flesh. Beneath this mask there is an idea, Mr. Creedy, and ideas are bulletproof. - V
Xrasnolud

Postprzez deepack99 » 28 gru 2012, 15:29

Dla mnie najbardziej nudnym i głupim filmem są wszystkie dotychczasowe części Harrego pottera. Ten klimat tego hogwartu jest dla mnie żałosny latające świeczki jakieś.
deepack99

Postprzez alutka » 16 sty 2013, 00:44

a ja uważam, że harry potter (bardziej jako książka) pokazują jaką człowiek może mieć ogromną wyobraźnię :)
alutka

Postprzez Fraa » 18 sty 2013, 11:58

Anioły kontra cyborgi - było tak złe, że nie wiedziałam, czy śmiać się czy płakać. Podczas oglądania wyparował mi mózg, a ja zmieniłam się w kapustę. Generalnie film o twardych laskach, które przyjeżdżają na motocyklach do miasteczka, a tam się okazuje, że to miasteczko cyborgów, za pomocą których geniusz zbrodni chce zawładnąć nad światem. xD Najgorsze efekty, dialogi i postacie ever. o.O
"A za to, żeś mienił się moim panem, jeszcze mi odpokutujesz!"
[scytyjskie powiedzenie]
Fraa

Postprzez naimad » 30 sty 2013, 22:04

[quote]Generalnie film o twardych laskach, które przyjeżdżają na motocyklach do miasteczka, a tam się okazuje, że to miasteczko cyborgów, za pomocą których geniusz zbrodni chce zawładnąć nad światem/quote]
Muszę to zobaczyć :D!
W ogóle, ostatnio zauważyłem, że filmy przez wielu uważane za najgorsze lub jedne z najgorszych oglądam jeden za drugim, recenzując wszystkie po kolei. Problem w tym, że niektóre z nich ze względu na swoją kiczowatość stały się już tak kultowe, że ich oglądanie okazuje się niezwykle ciekawym doświadczeniem - dla przykładu, znacznie lepiej mi się oglądało np. "plan 9 z kosmosu" (o tym, czy słusznie nazwany został najgorszym w historii filmem można dyskutować, ale fakt - jest bardzo słaby), niż filmy do bólu przeciętne, które nie wywołują większych emocji. Myślę, że lepiej się na jakimś filmie zawieść, przekonać się o jego tandecie, niż przebrnąć przez półtorej czy dwie godzin seansu i stwierdzić ze znużeniem, że nawet nie ma za bardzo na co ponarzekać.

Żeby jednak nie było że filozofuję - jako przykład jednego z najgorszych filmów jakie ostatnio widziałem podam ten:
http://film.bestiariusz.pl/filmy/recenz ... a-tragedia
Przebrnięcie od początku po napisy końcowe było nie lada wyzwaniem.
www.bezkompleksow.com.pl Energia. Pasja. Polska.
naimad

Postprzez goszPtosz1 » 7 gru 2014, 12:22

Najgorszy film jaki widziałam to Kac Wawa. Film nieudany, szkoda go oglądać.
Dowiedź się jakie gadżety reklamowe warto zabrać na targi branżowe - https://gadodo.pl/jakie-gadzety-reklamowe-zabrac-na-targi-branzowe/ Przeczytaj koniecznie!
goszPtosz1

Postprzez 27Zaku » 23 sty 2015, 23:48

Kilka mega słabych filmów, które widziałem:
Stara miłość nie rdzewieje - z Zachem Braffem - ten aktor z serialu scrubs - jak serial kocham, tak ten film jest mega beznadziejny 1/10
REC 3 Geneza - z REC 1 i 2 to ma chyba nazwę wspólną - 1/10
God's Not Dead - przesiąknięty na wskroś religią, nie dotrwałem do końca - 1/10
Mam jeszcze kilka takich złych filmów.
27Zaku

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Film