Najgorszy film jaki widzieliście...

Każdy ma swój ulubiony film.

Re: Najgorszy film jaki widzieliście...

Postprzez Guzio » 3 cze 2012, 11:10

Monster a-Go Go (1956) - bezapelacyjnie najgorszy film w dziejach
z innych perełek:

The Beast of Yucca Flats (1961) i The Creeping Terror (1964)
Prawdziwe perełki złego sf. A z nowszych arcydzieł:
Evil Behind You (2006) wspaniałe "chrześcijańskie" sf. Ten film sprawia, że "dzieła" Uwe Boll wydają się naprawdę dobrym kinem.
"Ernest Hemingway kiedyś napisał, "Świat to wspaniałe miejsce i warto o niego walczyć." Zgadzam się z drugą częścią."
Morgan Freeman, SE7EN
"May Tzeetch bless you with a tentacle."
Guzio

Postprzez Krakau » 14 cze 2012, 07:36

W sumie wiele osób wymienia filmy przeciętne, które nie można uznać za takie znowu tragiczne.
Van Helsing
Nie był taki zły, efekty nawet niezłe, dosyć wartka akcja, co prawda trochę schematyczny, ale nawet tam metafizyka była (Van Helsing to ziemskie wcielenie Archanioła Michała, lewa ręka Boga).
Droga bez powrotu
Nic wyjątkowego, sztampowy, schematyczny, ale jedna scena mnie wystraszyła, co biorąc pod uwagę moją recepcję horrorów jest osiągnięciem.
Resident Evil: Apokalipsa
A czego się po nim można było spodziewać oprócz tego właśnie strzelania do zombie? Tak jak w pozostałych częściach, ba tak jak w prawie wszystkich filmach o zombie, nawet myślę, że ta część była lepsza od Afterlife.
Ja dorzucę się z tytułami takimi jak "Pan Kleks w kosmosie", "Pan samochodzik i niesamowity dwór", "Stich! Misja", "Poznaj moich Spartan" i przede wszystkim "Władca stringów"
Krakau

Postprzez Łukasz Kołton » 31 sie 2012, 22:26

1. Gabriel- oglądałem to coś na dvd z kolekcji o superbohaterach
2. wszystkie sequele Universal Soldier - gnioty jakich mało
3. Alien vs. Predator i AvP2- To co zrobili z tymi filmami aż się prosi o wykastrowanie reżysera i scenarzysty
4. Green Hornet - ani to to śmieszne ani zabawne
Łukasz Kołton

Postprzez naimad » 15 lis 2012, 09:39

Przedwczoraj miałem wątpliwą przyjemność obejrzeć ekranizację "Eragona". Książka była mocno przereklamowana, ale ostatecznie jakiś tam poziom trzymała. Niestety film nawet powieści nie dorównuje do pięt, wytrzymanie całego seansu to nie lada wyzwanie. Saphira wygląda ładnie, to tyle z plusów. No, można się jeszcze zastanawiać, co u licha, w takim filmie robi Jeremy Irons? Tak czy inaczej - oglądać nie warto, strata czasu. Recenzja już wkrótce na Bestii :)
www.bezkompleksow.com.pl Energia. Pasja. Polska.
naimad

Postprzez Imrageth » 15 lis 2012, 13:03

Pamietam jak z klasa poszedlem do kina na premiere eragona, ale ksiazki nie znalem jeszcze. Efekty jakies tam byly w filmie, ktore mi sie podobaly, chociaz gorowal spory brak realistycznosci bo latanie olbrzymim smokiem w lesie? W kazdym razie fantastyke lubie, wiec postanowilem przeczytac ksiazke... I wtedy zrozumialem jak film kiepsko odwzorowal ksiazke.

Ale najgorszy, albo najbardziej glupkowaty film, to chyba piranha 3dd. Jesli potrzbujecie odmozdzenia to bardzo polecam xD
Imrageth

Postprzez Xrasnolud » 15 lis 2012, 13:17

Chyba nie widzieliście złych filmów xD. Proszę - http://www.filmweb.pl/film/Mamut-2006-294194. To jest "cud, miód i orzeszki".
_______
Beneath this mask there is more than flesh. Beneath this mask there is an idea, Mr. Creedy, and ideas are bulletproof. - V
Xrasnolud

Postprzez naimad » 15 lis 2012, 13:19

Ha! "Mamut" od kilku miesięcy leży ściągnięty gdzieś na moim dysku. A to oznacza, że prędzej czy później, i jego recenzja pojawi się na naszej stronie :D

BTW - w podobnym klimacie jest "Atak dinozaurów": http://film.bestiariusz.pl/filmy/recenz ... szkieletow
www.bezkompleksow.com.pl Energia. Pasja. Polska.
naimad

Postprzez morfin » 15 lis 2012, 13:19

A co to za "zwierz" ten Mamut?
Pick A Card... ANY Card!
morfin

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Film