Najgorszy film jaki widzieliście...

Każdy ma swój ulubiony film.

Najgorszy film jaki widzieliście...

Postprzez naimad » 7 maja 2005, 11:18

Jak sama nazwa tematu mówi, tutaj dyskutujemy o wszystkich tych filmach, które możemy uznać za najgorsze w historii kina. Pisać tu o wszystkich szmirach, które nie były warte tych kilku złotych wydanych na bilet.
Ja zacznę: pod tym względem pierwsze miejsce zajmuje u mnie Van Helsing. Bezsensowne dialogi, oklepany scenariusz, wykonanie również. Gra aktorska denna. Dwie sceny są nawet ciekawe - ta na początku oraz ta, gdy nad ziemią latają wampirzyce. Momentami efekty specjalne coś próbują sobą zareprezentować. Próbują, choć z rzadka to się udaje... jak już napisałem w wątku poświęconym temu filmowi, nie polecam go nikomu:!:
www.bezkompleksow.com.pl Energia. Pasja. Polska.
naimad

Postprzez allah » 7 maja 2005, 18:17

A dla mnie najgorszy film to Resident Evil Apokalipsa. Oprócz rozwalania zombiaków zupełnie nic sobą nie reprezentuje
allah

Postprzez Fraa » 8 maja 2005, 10:38

Zapewne będzie to jakiś film z naszej Ojczyzny, ale dopóki sobie nie przypomnę, który z wielu naszych gniotów jest najbardziej gniotowaty, powiem, że "Helena Trojańska". :D
Trudno o większą tragedię - bezsens, nielogiczności, sprzeczności z "Iliadą", tragiczna obsada, głupawe sceny.
Odradzam. :)
"A za to, żeś mienił się moim panem, jeszcze mi odpokutujesz!"
[scytyjskie powiedzenie]
Fraa

Postprzez Misiekh » 8 maja 2005, 10:46

Kiedyś oglądałem taki jeden film, tytułu już niestety nie pamiętam. Akcja działa się w jakimś odciętym od świata budynku w górach (zajazd to był czy coś w tym guście). Wylądowali tam kosmici, którzy pożerali biednych ludzi. Film był tak głupi i żałosny, że łohoho 8)
Misiekh

Postprzez naimad » 8 maja 2005, 10:49

Misiekh chodzi Ci o "Drogę bez powrotu"??

A oprócz tego dokładam obydwie częśći Shreka. Narażę się fanom zielonego ogra, ale co tam. Jak widzę to zielone coś to wszystko się we mnie gotuje :evil:
www.bezkompleksow.com.pl Energia. Pasja. Polska.
naimad

Postprzez Misiekh » 8 maja 2005, 11:11

Nie mam pojęcia czy to była "Droga bez powrotu".

A co do Shreka to przesadzasz :). Śmieszny był, a nawet jak Ci się nie podobał to nie zasługuje na miano najgorszego filmu. Jest mnóstwo gorszych 8)
Misiekh

Postprzez Rybson » 8 maja 2005, 14:02

hmmm ciekawy topic :P

ja przedstawie kilka propozycji:

- "Luźny gość" (freddy get fingered) - tragedia jakich maloooo, naprawde mniebolalo jak to ogladalem, nienawidze Toma Greena!! 0/10

- "But Manitu" robiony przez naszych sasiadow zza Odry. Kilka dobrych scen nie pomoglo... jak dla mnie 1/10

- "Jądro Ziemi" - oglądałem zaraz po filmie "Pojutrze" i wiedze naprawde ogromna przepasc pomiedzy tymi produkcjami... 1/10

- "Aliens vs Predator" z żalem to stwierdzam... czekalem na ten film całe LATA!! Uwielbiam filmy z obcymi a oni taką chu**** odwalili!! Krew sie we mnie gotowala jak to ogladalem....

- "Piątek 13" wersja z lat 70'... gdy gosc dusi babke kablem od telefonu a ona w tym czasie wydaje smieszne odglosy do sluchawki... ehhh .... klasyka? dziekuje za taka klasyke!!

- "Dungeond 7 Dragons" !!!!!!!!!!! szmira, kicha, dno i metr mułu!! Jak mogli AŻ TAK to skopac!!

Ok narazie to tyle, ale napewno mi sie cos jeszcze przypomni :twisted:
Bronie D&D - zawodowo. Ot, jakby ktoś nie wiedział :)

Dobry smok to martwy smok.
STZJ - Stowarzyszenie Tępienia Złych Jaszczurów

(\/)
(O.o)
(> <) This is Bunny.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
Rybson

Postprzez Fraa » 8 maja 2005, 15:33

"Dungeons..." - owszem, straszliwe widowisko.
Rybson, eee - nie przesadzaj. "But Manitu" nie był aż taki zły! ;) Nie jest to ambitne kino :lol: , ale są gorsze produkcje. :D
"A za to, żeś mienił się moim panem, jeszcze mi odpokutujesz!"
[scytyjskie powiedzenie]
Fraa

Następna strona

Powrót do Film