Wiedźmin

Każdy ma swój ulubiony film.

Postprzez Logan » 23 lut 2005, 16:19

A ja nieważne co wszyscy mówili, na przekór wszelkim zniechęcaniom - kupiłem bilet do kina tylko po to by samemu się przekonać jak bardzo jest denny.
You might be a big fish, in a little pond... doesn't mean you've won...
Logan

Postprzez Kristof Dernhest Eidenfel » 23 lut 2005, 17:36

Moje zdanie jest następujące.
Jak we wszystkich polskich filmach kostiumowych (może poza Zemstą), pieniądze na wszystkie świetne stroje, broń i dodatki zostają zaprzepaszczone. Dajcie mi choć raz tyle sprzętu i ozdóbek, dajcie mi Joka i można nakręcić w ciągu pół roku świetny film fantasy!

Tak jak mówię - stroje, sprzęt, wystrój... wszystko genialne. Ale obsada do dupy (Jarosław Boberek jako krasnolud!), gra aktorska (może poza Zamachowskim) do dupy, efekty specjalne do dupy... Dżizzzzz.... A miało być tak pięknie... na zdjęciach promocyjnych Żebrowski wyglądał genialnie...

A serial i film są śmieszne i dobre jako komedia. Jak spieprzyć świetną książkę w parszywy sposób... Problem leży w tym, że polscy reżyserzy mają ograniczoną wizję... do kręcenia filmów fantasy trzeba mieć wyobraźnię i szacunek do gatunku. A na tym zbywa większości społeczeństwa...
Rycerz Astarotte
Kristof Dernhest Eidenfel

Postprzez Blady » 8 cze 2006, 09:40

Film zdecdowanie do bani, serial trzyma jakis tam klimat ale rewelacja to to nie jest. Nie chce za bardzo krytykowac bo nie od tego jestem i lepiej bym nie zrobil, ale jak ktos juz sie bierze za robienie filmu to niech to robi dobrze. Wiedzmin którego w ksiazce czarodzieje tacy jak niejaki Vilze<jakostam> staraja sie przeciagnac na swoja strone, wiedzmin który fascynuje czarodziejki, wiedzmin który z milosci ksztalcil sie by zaimponowac pewnej czarodziejce w filmie wyszedla na naiwnego kretyna<przynajmniej takie jest moja zdania>
Nie wizja tego filmu mi sie osobiscie nie podoba, wiec jak by to powiedzial pan Kuba W. ja jestem na NIE.
No i tyle.
Blady

Postprzez Tencotamsiedzi » 20 lip 2006, 11:44

Zanim obejżałem ten film, słyszałem aż nazbyt wiele negatywnych opinii... wszyscy mówili że to taki szajs, że zmarnowane pieniądze i czas. Z takim nastawieniem włączyłem telewizor na wiedźminie... i co? Moim zdaniem nie jest aż tak źle (bo czego się można było spodziewać po polskim filmie?!). Osobiście książki nie czytałem i to może wpłynęło na moją opinię, ale film mi się nawet podobał. Popatrzyłem... trochę się pośmiałem... trochę zapłakałem (z rozpaczy) ale zdecydowanie nie był to czas zmarnowany.
Lepiej stracić minutę życia, niż życie w minutę...
Tencotamsiedzi

Postprzez Bąku » 24 paź 2006, 05:48

No to teraz ja - książka zajefajna - film spieprzony ale obejrzeć można jak człwoiek się nie dopierdziela do 3/4 rzeczy oraz zna fabułę bo bez tego się pogubi
Serial niech bdzie - jess duzo o Elfach - Indianach i jakiś klimat ma
Ogólnie nie umiemy takich rzeczy robić więc czego się meiliśmy spodziewać?
I tyle
Nienawidzę Niemców za
bomby na Warszawę, nienawidzę Niemców za zniszczone miasta, nienawidzę Niemców za spalone wsie, nienawidzę Niemców, nienawidzę nie.
Bąku

Postprzez Altea » 10 gru 2007, 13:02

Mogło powstać coś wielkiego a powstała... chałą. No inaczej nie da się tego nazwać. Kostiumy i scenografia beznadziejne, gra aktorska taka sobie, a Zamachowski w roli jaskra to nieporozumienie (choć gra dobrze, ale wyglądem za nic elfa nie przypomina)
"Nie szukam bajki w życiu- bajki są okrutne"
Altea

Re: Wiedźmin

Postprzez Eriofel » 5 lis 2013, 12:40

"Najlepszy" był smok ze swoim wyrazem twarzy! :lol:
Obrazek
Obrazek
Eriofel

Poprzednia strona

Powrót do Film