LOST - Zagubieni

Każdy ma swój ulubiony film.

LOST - Zagubieni

Postprzez Heriofelik » 19 maja 2011, 18:10

Więc tak: oglądałem cały I sezon i niesamowicie klimacikowałem się tajemniczym czymś zgrzyt-whoiiik-zgrzyt-whiik-whik co masakrowało bohaterów seriii no i ciekawiłem się tajemnicą bunkra. Potem wraz końcem I sezonu jakoś się opuściłem w oglądaniu a jak się jeszcze dowiedziałem, ze niby coś jest o podróżowaniu w czasie, to już kompletnie straciłem ochotę. Nigdy nie zapomnę jednak tego klimatu - i to takiego, że kilka razy zdarzyło mi się gwałtownie wzdrygnąc, jak jeszcze po zakończeniu odcinka wylatywało na TV logo studia z piskliwym krzykiem "Bad Robot!"
A wy?
one już są... czy słyszysz ich straszliwy bzyk?
Heriofelik

Re: LOST - Zagubieni

Postprzez morfin » 19 maja 2011, 20:38

A my nie. :nie: Bo jak długo można nie wiedzieć zupełnie o co tu chodzi? Serial jest fajny, ale nic ponadto.
Pick A Card... ANY Card!
morfin

Postprzez OUYGNwv » 20 maja 2011, 18:01

pierwsze dwa sezony świetne, ale potem coraz więcej kombinowania bez żadnych wyjaśnień. W końcu nudzi się, a zakończenie, choć podobno dobre, przestaje w ogóle interesować.
OUYGNwv

Postprzez Heriofelik » 23 maja 2011, 21:05

"podobno dobre" to i tak spory optymizm. :)
one już są... czy słyszysz ich straszliwy bzyk?
Heriofelik

Postprzez naimad » 6 kwi 2012, 08:05

Obejrzałem dwa pierwsze sezony LOSTa, podjąłem próbę obejrzenia trzeciego. W pierwszej i drugiej serii jest naprawdę nieźle, ogląda się to wręcz z zapartym tchem, ale w miarę jak ogląda się kolejnego odcinki, a wreszcie dociera do trzeciego sezonu, to trudno oprzeć się wrażeniu, że serial jest wyraźnie przekombinowany. Podejrzewam, że jeszcze kiedyś spróbuję zabrać się za trzeci sezon - ale raczej nie będę się z tym specjalnie spieszył.
www.bezkompleksow.com.pl Energia. Pasja. Polska.
naimad

Postprzez bolek39 » 31 paź 2013, 12:32

Ja oglądałam od początku i trochę trwała moja przygoda z tym serialem ale z czasem straciłem po prostu ochotę. już mnie tak to nie kręciło.
Najważniejszą zasadą przy spłacie pożyczki bez BIK i KRD jest zwracanie uwagi na nasz dzienny budżet. Jeśli chcesz, aby kredyty służyły Tobie, a nie bankom, to z codzienną oszczędnością powinieneś być jak kumpel z kumplem.
bolek39

Postprzez Jok » 31 paź 2013, 13:05

Mnie przez tasiemcowatych LOSTów generalnie odrzuca od seriali >.<
I need someone to show me the things in life that I can't find
I can't see the things that make true happiness, I must be blind
Jok

Postprzez griffith » 31 paź 2013, 20:50

Ja robiłam podejście do pierwszego odcinka około 327362472678329654 razy, kończyło się jednak zwykle po mniej niż 5 minutach. W końcu, wbrew zdrowemu rozsądkowi, zebrałam się i w kilka dni obejrzałam wszystko naraz. Moje pierwsze instynkty były jednak słuszne - nie było warto...
griffith

Następna strona

Powrót do Film