Walking Dead

Każdy ma swój ulubiony film.

Re: Walking Dead

Postprzez wadik » 1 lis 2013, 16:34

Za nami już trzy odcinki czwartego sezonu (a kolejny już zapowiedziany! :twisted: ), więc temat można odświeżyć. Ktoś poza mną ogląda? W ogóle, jak można nie oglądać, skoro tyle się tam dzieje! :o
wadik

Postprzez griffith » 3 lis 2013, 00:16

Jak najbardziej można nie oglądać :P Ja porzuciłam TWD po pierwszym odcinku trzeciego sezonu - był frustrująco nudny, zupełnie nie w moim klimacie. Trudno mi było znaleźć choć jeden argument za dalszym oglądaniem - wszyscy bohaterowie (poza Darylem) byli irytujący, fabuła ciągnęła się jak guma od majtek, nie jest był też zrealizowany w ciekawy sposób.

Zupełnie nie mam więc poczucia, że cokolwiek tracę nie oglądając TWD, a wręcz przeciwnie - nie marnuję tych 40 minut tygodniowo :P
griffith

Postprzez wadik » 3 lis 2013, 14:38

griffith napisał(a):Jak najbardziej można nie oglądać :P Ja porzuciłam TWD po pierwszym odcinku trzeciego sezonu - był frustrująco nudny, zupełnie nie w moim klimacie. Trudno mi było znaleźć choć jeden argument za dalszym oglądaniem - wszyscy bohaterowie (poza Darylem) byli irytujący, fabuła ciągnęła się jak guma od majtek, nie jest był też zrealizowany w ciekawy sposób.

Owszem, zgodzę się z Tobą, że początek trzeciego sezonu nie powalał, podobnie jak kilka późniejszych odcinków. Jednak one też są ważne, bo mimo że przegadane to budują napięcie i pokazują zmiany w psychice bohaterów. Potem są znów te mocne odcinki po których zbiera się szczękę z podłogi. :P

griffith napisał(a):Zupełnie nie mam więc poczucia, że cokolwiek tracę nie oglądając TWD, a wręcz przeciwnie - nie marnuję tych 40 minut tygodniowo :P

:shock:
wadik

Poprzednia strona

Powrót do Film