Gwiezdne Wrota Atlantyda

Każdy ma swój ulubiony film.

Re: Gwiezdne Wrota Atlantyda

Postprzez Cazpian » 24 maja 2010, 19:33

No porównywanie SG do Star Trek jest poważnym nadużyciem . Powiedziałbym że Startrek po mimo swojej legendarności już. do pięt nie sięga Star Gate
Jakby nie można było się hmm 'dopisać ' do właściwych osób - Proszę o usunięcie swojego konta ... pozdrawiam..
Cazpian

Postprzez Light » 24 maja 2010, 19:41

Ja bym powiedział całkiem odwrotnie :) Należy pamiętać, że Star Trek był serialem nakręconym w zupełnie innych czasach, i nie można go tak bezpośrednio porównywać do współczesnych produkcji.
Np taka scena dzisiaj śmieszy http://www.youtube.com/watch?v=Z1eFdUSnaQM a kiedyś to się nazywało kino akcji ;)
Light

Postprzez Cazpian » 24 maja 2010, 19:47

Cóż Light ale nie mów mi że Star Trek obecny wypada bardzo mdło przynajmniej dla mnie ... chociaż seria i filmy z Pickardem były jeszcze do zniesienia to jednak jakoś i tak nie mogłem nigdy przetrawić formuły Star Treka . Dlatego napisałem świadomie iż sądzę co sądzę "pomimo legendarności " Startreka .
Jakby nie można było się hmm 'dopisać ' do właściwych osób - Proszę o usunięcie swojego konta ... pozdrawiam..
Cazpian

Postprzez Light » 24 maja 2010, 19:57

Hehe, w takim razie to pewnie kwestia gustu, i być może różnica wieku. Kiedy zacząłem dzielnie swój dziesiąty Następne Pokolenie było jedynym serialem fantastycznym jaki można było wtedy obejrzeć w polskiej telewizji. Babilon 5 oraz podobne produkcje przyszły dużo później. Picard stał się nawet dla mnie czymś w rodzaju wzoru do naśladowania :P Kiedy obejrzałem pierwszy odcinek Gwiezdnych Wrót byłem już dużo starszy. Poza tym nijak nie trzymał poziomu jaki narzucił, rewelacyjny swoją drogą, film i już dalej go nie oglądałem. Dopiero parę ładnych lat później za namową znajomej obejrzałem jeszcze raz i wtedy mi się spodobał ale też nie uznałem go wcale za rewelacje.
Light

Postprzez Cazpian » 24 maja 2010, 20:12

hmm co do Babilonu 5 to właśnie się zastanawiam czy nie popełnić masochistycznego samobójstwa i nie wrócić do lat młodości czyli oglądania owego serialu ..tyle ze muszę się najpierw przemóc i go ściągnąć w całości . Zresztą ostatnio masowo przerabiam seriale .. SG , Battel Star Galactica , Frige , Supernatural , Farscape , Sanctuary itp i itd. aha no i oczywiście serial który jest moją wstydliwą tajemnicą więc nie wymienię go z tytułu . Tak czy siak skończy się pewnie na tym że Babilon też cały przerobie.
Cazpian

Poprzednia strona

Powrót do Film