Zmierz się z Godzillą i wygraj nagrody!

Każdy ma swój ulubiony film.

Zmierz się z Godzillą i wygraj nagrody!

Postprzez GodzillaAleKino » 25 lut 2010, 13:24

Godzilla wyłonił się z Pacyfiku późnym wieczorem 3 listopada 1954 roku i wydarzenie to raz na zawsze zmieniło światową kinematografię. Jest bohaterem jednej z najdłuższych filmowych sag, pierwszą postacią japońskiego kina popularnego, która zyskała fanów na całym globie.

Już w marcu Król Potworów objawi się w ale kino! w czterech wybranych filmach.

Emisje w poniedziałki od 1 marca o godzinie 20:10. Więcej informacji o Godzilli i cyklu „Ale kino! vs. Godzilla” na www.godzilla.alekino.pl

EDIT:

Wydaj Ci się, że znasz Godzillę, najsłynniejszego potwora światowej kinematografii? Wiesz kiedy zadebiutował na ekranach kin? W ilu filmach wystąpił? A może znasz historię powstania jego słynnego ryku?

Stań oko w oko z potworem, weź udział w konkursie, odpowiedz na pytania i wygraj kamerę video!

Więcej informacji o konkursie na http://www.filmweb.pl/konkurs/2828

Powodzenia!
GodzillaAleKino

Postprzez Logan » 25 lut 2010, 19:14

Czy godzilla to "on"? Zawsze myślałem, że to to ona, w sumie tylko na podstawie fleksji, nigdy nie miałem okazji zagłębić się w genezę przerośniętej jaszczury (jaszczura). Czy w którejś z części jest to wyjaśnione? Chyba nie w dialogach :P
You might be a big fish, in a little pond... doesn't mean you've won...
Logan

Postprzez Galathar » 25 lut 2010, 19:17

No pewnie, że "on" ^^ I nawet ma syna :P Oj powiem Ci, że cała historia G(ł)odzilli jest naprawdę fascynująca :) Jeśli tylko Ci się podobają filmy z nim, to chociażby w CDA i w jednym (chyba) ze Sfinksów był artykuł. Albo w SFerze? Już nie pamiętam ;)
powiedział baran co myśli, że jest kotem
Galathar

Postprzez Misiekh » 25 lut 2010, 20:34

W CDA dali kiedyś film na 2 płytach, fajny był :) Dawno temu to było.
Ale tych starszych Godżilli nie mogłem zdzierżyć, z tymi grubymi gumowymi potworkami. Ja wiem, że efekty nie są najważniejsze, ale poniżej pewnego poziomu potwory stają się śmieszne.
Chociaż jak byłem mały, to oglądałem sporo Godżilli :) Pamiętam 3 imiona wrogów: Mechagodżilla, Mothma i Hedorah (pisownia pewnie zła, ale co tam). Hedorah się bałem :D
Misiekh

Postprzez GodzillaAleKino » 2 mar 2010, 09:25

Miłośnicy Godzilli! Czas na pierwszą odsłonę cyklu "ale kino! vs. Godzilla"!

Już dzisiaj w ale kino! o 20:10 Max Cegielski i "Kino Mówi Extra: Godzilla", a zaraz potem spotkanie dwóch olbrzymów w "King Kong kontra Godzilla" (1962 r.), emocjonującym pojedynku między dwoma najsłynniejszymi potworami kinematografii.

Szczegóły na www.godzilla.alekino.pl!
Zapraszamy!
GodzillaAleKino

Postprzez GodzillaAleKino » 4 mar 2010, 11:36

Już w poniedziałek 8 marca nikt nie będzie bezpieczny.

Przygotujcie się!

http://www.youtube.com/watch?v=O-mpwHk_K9I
GodzillaAleKino

Postprzez GodzillaAleKino » 8 mar 2010, 10:37

Uwaga! Mechagodzilla atakuje!

Już dzisiaj o 20:10 w ale kino! kolejny odcinek cyklu “ale kino! vs. Godzilla”!

Tym razem król potworów zmierzy się ze swoją cybernetyczną podróbką – robotem Mechagodzillą.

Kto zwycięży w pojedynku? Przekonaj się już dziś oglądając film “Godzilla kontra Mechagodzilla”!

Zapraszamy na www.godzilla.alekino.pl !
GodzillaAleKino

Postprzez Misiekh » 8 mar 2010, 13:25

Ta, a ja mam w każdy poniedziałek do 21.00 ruski, w domu jestem na 21.30, czyli mam szansę obejrzeć w najlepszym razie końcówkę każdego z tych filmów. Pech :(
Misiekh

Następna strona

Powrót do Film