[Serial] "MIECZ PRAWDY"

Każdy ma swój ulubiony film.

[Serial] "MIECZ PRAWDY"

Postprzez Nightmare » 30 sty 2010, 10:07

Mowa tu o serialu "MIECZ PRAWDY''.
-Ktoś oglondał?
-Napewno ktoś chociaż słyszał.
Szczególnie dlatego, że serial leci teraz w TVP 1.
Serial (prawie)tak dobry jak saga. Dobra gra aktorska i efekty specjalne.
Podczas oglądania czasem ma się przeczucie, iż serial lepiej skonstruowany niż powieść. :tak:
A wy co o nim myślicie?
Proszę piszcie... :D
Bless Ya!!!
Nightmare

Postprzez Kristof Dernhest Eidenfel » 30 sty 2010, 11:40

A więc przede wszystkim, sprawdź dwa razy temat, bo skoro robisz błąd to wypadałoby go poprawić. Ponadto "oglądał", a nie "oglondał", i nie tłumacz się tym że "zawsze robisz błędy". Masz Google pod ręką, sprawdzenie jak nie jesteś pewien nic nie kosztuje. A poza tym, nie używaj proszę Caps Locka, ani w temacie, ani w postach chyba że chcesz coś bardzo podkreślić.

Po drugie - może napisałbyś na podstawie jakiej książki ten serial? Piszesz o sadze, powieści: a ja się drapię po głowie i nie wiem o co chodzi.

Więc jak można się domyśleć - nie, nie wiem nic o serialu, nie słyszałem o nim nic, ale skoro oglądałeś to może się podziel jakimiś informacjami?
Rycerz Astarotte
Kristof Dernhest Eidenfel

Postprzez Galathar » 30 sty 2010, 12:06

Bo serial leci w polskiej tv. Był zresztą stosunkowo nieźle promowany jak na serial fantasy, który na dodatek leci w późnych godzinach.
A o tym serialu nie ma już czasem gdzieś innego tematu? Bo coś mi się wydaje, że było i ktoś tu dubluje tematy :P Może mi sie tylko wydaje xD
Chodzi o Terry'ego Goodkinda i sagę "The Sword of Truth".
Widziałem toto w TV: ale jako, że nie znam książki nie decydowałem się oglądać lub poświęcać większej uwagi. Na pierwszy rzut oka mogę jednak powiedzieć tyle: już to widziałem, czyli nic nowatorskiego - chodzi o scenografie, postacie, etc. Po prostu kolejny serial fantasy. Xena była pierwsza (nooo, druga :P), więc wrażenia na mnie nie zrobił... może scenariusz? Ale po jednym odcinku na dodatek oglądanym "na stojąco, jednym okiem" trudno cokolwiek sensownego stwierdzic.

Kris: on chciał podkreśli tytuł więc Capsa się niepotrzebnie doczepiłeś :P Z resztą się zgadzam. Z tym "oglądaniem" i "włączaniem" to w ogóle jest dramat ;) Ostatnio "włanczali" coś w TVN24. I chodziło o dziennikarza - fakt, na żywo, ale to go nie tłumaczy ^^ (Przy okazji w temacie jest literówka ;))
powiedział baran co myśli, że jest kotem
Galathar

Postprzez sectusempra » 17 lut 2010, 23:10

ja oglądałam. Przynajmniej pierwsze kilka czy kilkanaście odcinków. Zapowiadało się całkiem nieźle, potem mnie zwyczajnie znudzilo. Czasem jeszcze jak trafilam przypadkiem to sie obejrzało, ale juz nie z takim samym entuzjazmem jak na początku. Może dlatego, że mni zaczynał irytować główny bohater, taki strasznie naiwny. No i jego towarzyszka, w której jest zakochany z wzajemnością, ale niestety nie mogą być razem. Jakie to wzruszające (aż sie rzygać chce) Szkoda. Ale za to zamierzam książke przeczytać ;) mam nadzieje, że będzieprezentować lepszy poziom
Boil them, burn them, eat them - just dispose of them <devilish laugh>
sectusempra

Postprzez Sonica » 21 lut 2010, 23:58

Ja oglądałam 1 serie, i jest super.
Uwielbiam tego typu filmy i seriale.
Sonica

Postprzez Kristof Dernhest Eidenfel » 22 lut 2010, 00:48

No ale co ci się podobało w tym serialu? Opowiedz trochę, nie każ się domyślać...
Rycerz Astarotte
Kristof Dernhest Eidenfel

Powrót do Film