Wczoraj widziałem...

Każdy ma swój ulubiony film.

Postprzez Logan » 26 lis 2004, 19:47

hehe tak to jest jak się mieszka w akademiku i ma się pod ręką na serwerze setki filmów... Jak nie ma co robić to się ogląda...

A teraz Shira uwaga: nie patrz! nie czytaj! :lol:

Niedawno obejrzałem komedię Starsky & Hutch i wielce się uśmiałem, ten film ma naprawdę bardzo fajny klimacik lat '70. Wszyscy biegają w strojach a'la hippi czyli dzwonach, luźnych, kolorowych wdziankach, dziewczyny wyglądają jak aniołki Charliego :wink: i wogóle jest śmiesznie :P Główni bohaterowie są bardzo sympatyczni (a przedewszystkim śmieszni), muzyczka fajna... Polecam jak już wspomniałem głównie ze względu na wiernie oddany klimat tamtych kolorowych czasów...

Szeregowca Ryana niestety nie widziałem, ale zabieram się do niego już od dłuższego czasu, ponieważ lubię filmy wojenne. Uwielbiam serial Kompania Braci...
You might be a big fish, in a little pond... doesn't mean you've won...
Logan

Postprzez naimad » 26 lis 2004, 20:34

Ja z kolei Kompanii Braci nie oglądałem nigdy, a też od dłuższego czasu się przykładam :)

Opróćz Ryana z czystym sumieniem mogę polecić Szyfry Wojny, Byliśmy Żołnierzami, stareńkie "Oni Walczyli za Ojczyznę", i jeszcze starsze... <uwaga>

Czterej pancerni i pies :)
www.bezkompleksow.com.pl Energia. Pasja. Polska.
naimad

Postprzez shira_ » 26 lis 2004, 20:39

a ja widziałam szeregowca Rayana ./...pan od polskiego puścił na w zeszłym roku na lekcji:)...fajnie było..ogólnie nie lubie i nie trawie filmów wojennych ale ten nawet uszedł:)...a jeśli mam wam przed czyms ostrzec nigdy w życiu nie oglądajcie dardevila....wygrałam kiedyś na to bilet i zanudziłam sie na śmierć ...strasznie naiwny film....
shira_

Postprzez naimad » 26 lis 2004, 20:47

A ja go oglądałem :D film rzeczywiście zrobili jakby chcieli a nie mogli

Ale prawdę mówiąc, urzekła mnie wręcz ścieżka dźwiękowa do niego :) jest po prostu genialna.

Heh, moze ktos wie, jaki zespół mam na myśli :) ??
naimad

Postprzez Logan » 27 lis 2004, 00:35

Mi nie podobał się film, który wymieniłeś "Szyfry wojny". Byłem na nim nawet w kinie, ale to była strata czasu. Film Johna Woo, speca od filmów akcji, ostrej rozpierduchy i sieczki... a w tym filmie sili się na jakieś dramaty... Wogóle to pare elementów w tym filmie było do kitu, np. film był o 2. wojnie światowej, a wyglądał jak film o wietnamie. W pamięci utkwiła mi 1 scena, z której brechtało się całe kino: Jak główny bohater rysuje patykiem coś na piasku, jakby domek albo kościółek, po chwili pokazują co on tam narysował, a tu taka pięknie narysowana "wywalona" katedra... to było akurat śmieszne...
You might be a big fish, in a little pond... doesn't mean you've won...
Logan

Postprzez naimad » 27 lis 2004, 09:38

Wiesz ogladałem go dość dawno... nie pamietam juz poszczegolnych scen itd. ale cos tam z rysnkiem na piasku rzeczwiscie bylo... ale wtedy jeszcze nie przykladalem do tego wiekszej wagi
naimad

Postprzez shira_ » 28 lis 2004, 20:05

Wczoraj widziałam VANILA SKY:)...hehe troche sie zakręciłam przy tym filmie oglądaliśmy go taaaaaaaaaka wielka ekipa...a film był taaaaaaaaaaaaaaki długi i troche akręcony choć nie wrzuce go do katalogu z moimi ulubionymi filmami choc był całkiem całkiem.....
shira_

Postprzez naimad » 28 lis 2004, 20:39

A ja byłem dziś ze znajomą na Złym Mikołaju :D namówiła mnie, tak to bym nigdy w życiu na coś takiego nie poszedł gdyż nie znosze komedii...

Ale ogólnie nawet nie było tak źle. Motyw wybijania ... skejtów albo drechów nie wiem właściwie co to było...

bardzo ciekawy humor dość nieprzewidywalne zakończenie

Ogółem 5 lub 6 na 10, nie jestem pewien :)
naimad

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Film