Spider-Man

Każdy ma swój ulubiony film.

Postprzez Galathar » 25 sty 2010, 19:00

http://film.onet.pl/0,0,1594832,1,600,artykul.html

Artykuł z zagranicznej gazety opublikowany na onecie - o spider-manie i ewentualnej kontynuacji. Nie wróży to zbyt dobrze na przyszłość :/ Nie to żeby do tej pory było przesadnie satysfakcjonująco dla miłośników Pajączka.
powiedział baran co myśli, że jest kotem
Galathar

Re: Spider-Man

Postprzez Galathar » 16 mar 2011, 00:11

Ok, przypominam sobie Spider-Mana tego filmowego z 2002 roku. Jest tam scena, w której wujek Ben wkręca żarówkę. Ja mam głupie pytanie. Co oni mają za żarówkę, że się ona świeci, a on nie dość, że jej dotyka, to jeszcze wkręca, a prąd jest włączony. Pomijam też kwestię tego, że na nią patrzy, a zazwyczaj patrzenie bezpośrednio na włączoną żarówkę razi po oczach. Tzn. ok są takie żarówki, że się nie nagrzewają, pewnie są i takie o niezbyt dużej mocy (ta ma ponoć 40W), ale... ponoć nie powinno się tak robić.
powiedział baran co myśli, że jest kotem
Galathar

Postprzez TheDarkVenom » 21 mar 2011, 13:59

Może w Ameryce twierdzą inaczej :P

a może to wkręcanie przy włączonym prądzie jest ichniejszą wersją "jestem hardkorem"
I powstaną Ci, którzy władali tym światem nim jeszcze pojawili się na nim wasi praprzodkowie.
I wy się przed nimi ukorzycie... lub zginiecie, krótkowieczni.
TheDarkVenom

Postprzez naimad » 28 kwi 2012, 10:47

Kilka dni temu odświeżyłem sobie pierwsze dwie cześci Spider-mana. I chociaż odkąd oglądałem je po raz pierwszy minęło ładnych parę lat, to podtrzymuję wcześniejsze opinie. "Jedynka" była bardzo dobrym filmem, praktycznie pod każdym względem. Szczególnie dobre wrażenie robił trzymający się kupy scenariusz, co we wszelkiego rodzaju ekranizacjach jest szczególnie istotne.
Za to druga część - znacznie, znacznie słabiej niż można było oczekiwać po pierwszej. W scenariuszu są dłużyzny, kryzys jaki przechodzi Peter Parker ukazano w mało interesujący sposób, a relacje z Mary Jane przypominają relacje "chodzących" ze sobą gimnazjalistów. Na domiar złego przesadzono z humorem. Pierwsza część - 8/10, druga - 5/10.
www.bezkompleksow.com.pl Energia. Pasja. Polska.
naimad

Poprzednia strona

Powrót do Film