Spider-Man

Każdy ma swój ulubiony film.

Postprzez Logan » 12 maja 2007, 17:19

Byłem w piątek na Spider-Manie 3. Cóż, trzeba brać poprawkę na to, że to jest komiks, bo gdyby traktować to jako zwykły film to OMG... porażka! Ale mając na uwadze to co wcześniej napisałem, to świetnie się bawiłem i naprawdę mi się podobał :) Trwał 2,5 godziny i tylko raz spojrzałem na zegarek i to po dwóch godzinach. Generalnie fajnie się oglądało, polecam ale tylko zdecydowanym i fanom amerykańskiego komiksu :)
You might be a big fish, in a little pond... doesn't mean you've won...
Logan

Postprzez naimad » 13 maja 2007, 13:21

Też byłem ostatnio na Spider-Manie 3 :). Masz Loganie całkowitą rację co do tego, że gdyby oceniać film nie jako komiks, to wyszłaby z tego jedna wielka porażka (tłumy czekające na Spidy'ego, policja nie organizująca żadnej obrony przed niebezpieczeństwem dla cywili - masakra :D). A tak... było całkiem nieźle. Recenzję mam już napisaną, na dniach powinna wlecieć na Bestiariusz... dałem szesćna dzisięc.

BTW, Szkoda też wątku miłosnego Petera i MJ Watson - w pewnym momencie zrobiła się z tego zwyczajna telenowela..
www.bezkompleksow.com.pl Energia. Pasja. Polska.
naimad

Postprzez Logan » 13 maja 2007, 17:38

No np. motyw ze stworzeniem Sand Mana - z więzienia zbiegł morderca i ucieka przed policyjną obławą, przeskakuje napotkany płot i nagle znajduje się na poligonie doświadczalnym jakiejś jądrowej fabryki. Wpada do dużej dziury, w której właśnie rozpoczyna się eksperyment "transformacji molekularnej" - mamy motyw jak z "Muchy", z tym że tutaj człowiek zmieszał się z piaskiem i zyskał jego właściwości. Po tym zdarzeniu policji już nie widziano...

Sam wątek miłosny Petera i MJ został strasznie zjechany przez ludzi, że właśnie jest bardzo przewidywalny i jak z telenoweli, a zakończenie, ze sceną w której jest syn Goblina to w ogóle... żenua. ALE trzeba brać poprawkę na to że to jest komiks. Ja bym wystawił dwie oceny: 7/10 i 4/10 :)
You might be a big fish, in a little pond... doesn't mean you've won...
Logan

Postprzez Kristof Dernhest Eidenfel » 13 maja 2007, 22:01

Spider-Mana kiedyś uwielbiałem, potem był ok, teraz raczej go nie lubię. Mam słabość do paru jego przeciwników - Carnage'a, Venom'a i Green Goblina. A poza tym, cóż...

Filmów nie widziałem w ogóle - z ekranizacji komiksów Marvela to tylko X-Menów.
Rycerz Astarotte
Kristof Dernhest Eidenfel

Postprzez shaggy_13 » 3 lut 2008, 14:51

Filmy są super. Muzyka z filmu też. Aktorzy również :D . Trzecia część najbardziej opływała w akcję, choć pierwsza też nie była zła :)
Druga nie była aż tak dobra, ale nie narzekam. Też kiedyś miałem bzika na punkcie Spider-mana zawsze chciałem być taki jak on. :)
Draco dormiens nunquam titillandus
shaggy_13

Postprzez Dalien » 3 lut 2008, 15:45

Pierwsza część była dobra, druga średnia trzecia do bani. Spodobała mi się gra Willem'a Dafoe w pierwszej części. Natomiast gra głównego bohatera (Maguire) do mnie nie przemawiała w żadnej z części jak też zresztą gra jego filmowej partnerki (Dunst). Filmy do obejrzenia, na trzeciej części przysnąłem więc oglądałem w dwóch częściach.
Obrazek
Dalien

Postprzez Chitos » 22 kwi 2009, 00:18

Jedynki już nie pamiętam (i nie za bardzo mam ochotę sobie przypominać), dwójka była nudnawa, a trójka...całkiem znośna tylko cholera dlaczego Venomowi zafundowali odchudzanie i ucięli język? Ponoć ma powstać film poświęcony Venomowi, a w tym wypadku można liczyć też na Carnage'a a może i Toxina, generalnie symbionty to jedne z moich ulubionych komiksowych postaci i materiał na osobny topic (może jutro założę, się zobaczy).
Porozmawiajmy o życiu, śmierci i syntezie chlorku cyny z pierwiastków.
http://www.lastfm.pl/user/Chitos_
Chitos

Postprzez Galathar » 22 kwi 2009, 14:47

jeszcze nie oglądałem, ale się wtrącę odnosnie tego co Logan pisze - w komiksie Sandman tez powstał w ten sposób. Wątpię żeby "Mucha" była tu wzorem dla tej sceny, nawet w oryginale
powiedział baran co myśli, że jest kotem
Galathar

Następna strona

Powrót do Film