300

Każdy ma swój ulubiony film.

Postprzez Orzech » 4 kwi 2007, 21:09

Logan napisał(a):A nakoksowane klaty z długimi włosami? :lol:

Mmhrr, to jest to :lol:

Logan napisał(a):No Kserkses miał dość oryginalny wygląd, przyznaję, a władcy ogólnie to się tak kiedyś malowali, zobacz na takich egipskich faraonów.

No dobrze, ale ten wyjątkowo do mnie "nie trafił" :wink:
"Czekoladka, której człowiek nie chciał zjeść nie liczy się jako czekoladka".
Orzech

Postprzez Dreadking » 4 kwi 2007, 21:51

Dychy nie dam :P Film przyjemnie się oglądało, zwłaszcza te fruwające kończyny i głowy :twisted: Drażnił mnie fakt że nie było tam chyba żadnej naturalnej sceneri. Wszystko aż ociekało komputerowym tłem i to światło....też biło sztucznością. Jak zauważyła Orzech, dziwaczne stwory przerośnięte zwierzęta...to już trochę przesadzili :beee:
No i na sam koniec smaczek...Kserksess :lol: Jak wyjechał na tym swoim seksodromie pomalowany i w tym stroju :lol: :lol: Wygladał jak by tą platwormą przyjechał dopiero co z parady równości :lol:
Muzyka - zaskoczyły mnie fragmenty z "przesterami"...pozytywnie :) Ogólnie dobra :)
Podsumowując przyjemnie się oglądało. Niezła rzeźnia i to jest to co tygryski lubią najbardziej :twisted:
Together they walked and together they’d fall
Under the Autumn sky
With victory song behind shield-wall strong
They slashed and they battered with pride
http://squall.metal.pl/
http://www.myspace.com/111486377
Dreadking

Postprzez naimad » 4 kwi 2007, 22:23

Hm... co wy macie do tego Kserksesa :P? Mnie osobiście jego postać bardzo się podobała - owszem, władca Persów wyglądał rzeczywiście jakby się urwał z Parady Gejów, ale ogólnie miał w sobie to coś, co obudziło we mnie pewien respekt - niby ten jego wygląd zabawny, ale w swoim głosie, sposobie mówienia oraz spojrzeniu miał to coś, dzięki czemu mimo wszystko sprawiał odpowiednie wrażenie

Co zaś się tyczy wizji wyroczni... Sama scena średnio przypadła mi do gustu (nie wiem dlaczego, pewnie ot tak po prostu). Natomiast aktorka rzeczywiście bardzo ładna - mówiłem już, że bardzo podobają mi się rude kobiety?

A co do dwucentymetrowych sutków - trafiają się i takie. [/quote]
www.bezkompleksow.com.pl Energia. Pasja. Polska.
naimad

Postprzez Misiekh » 5 kwi 2007, 07:26

No ja sobie byłem wczoraj na "300" i powiem tak - wrażenia bardzo pozytywne. Nie wiem czemu nikt w tym temacie nie zwrócił uwagi na podobieństwo tego filmu do "Hero" (tak tak Kristofie :P). Czemu podobieństwo? A temu, że "300" to w sumie balet walki, sceny batalistyczne tworzą właściwie formę tańca - jak w "Hero". Balet kung-fu przeniesiony w warunki europejskie ;)

Muzyczka bardzo mi się podobała, również bardzo nastrojowe barwy i tła.
Za to wszystko co dzieje się w Sparcie od chwili wymarszu Leonidasa jest po prostu zbędne.

A teraz trzeba obejrzeć parę Monty Pythonów/Jasiów Fasolów, żeby obniżyć stężenie patosu w krwi do dopuszczalnego poziomu :lol:
Misiekh

Postprzez Kristof Dernhest Eidenfel » 5 kwi 2007, 07:50

Misiekh napisał(a):No ja sobie byłem wczoraj na "300" i powiem tak - wrażenia bardzo pozytywne. Nie wiem czemu nikt w tym temacie nie zwrócił uwagi na podobieństwo tego filmu do "Hero" (tak tak Kristofie :P). Czemu podobieństwo? A temu, że "300" to w sumie balet walki, sceny batalistyczne tworzą właściwie formę tańca - jak w "Hero". Balet kung-fu przeniesiony w warunki europejskie ;)

Coś w tym jest, ale nie miałem skojarzenia z "Hero". Oczywiście zauważyłem specyficzny balet.
Rycerz Astarotte
Kristof Dernhest Eidenfel

Postprzez Logan » 5 kwi 2007, 10:20

Mi film kojarzył się z "Gladiatorem" za sceny w łanach zboża oraz oczywiście z Władcą Pierścieni. Ten pokręcony karzeł przypominał Golluma, Słonie-Olifanty, armia perska momentami wyglądała jak hordy z Mordoru :)
You might be a big fish, in a little pond... doesn't mean you've won...
Logan

Postprzez KluchA » 6 kwi 2007, 09:00

Coz - Hero to inna bajka. CALKIEM inna i wydaje mi sie o wiele rzedow lepsza. Nie ma tam rzezni, nie ma tyle krwi, walka jest uduchowiona, jak to kulturze wschodu. A u spartan? Czysta sila, trening i hart w walce. Moze i walczyli niby jak kung-fu, ale nawet w star warsach teraz tak walcza (co mnie mierzi)
Śmiej się, to cały świat będzie się śmial razem z tobą, płacz, a będziesz płakał sam.
KluchA

Postprzez Orzech » 6 kwi 2007, 09:06

Kristof Dernhest Eidenfel napisał(a):Wiem, że w sumie nie powinienem...

..nie powinieneś.

Ten pokręcony karzeł przypominał Golluma

O tak, Gollum jak nic :P [/quote]
"Czekoladka, której człowiek nie chciał zjeść nie liczy się jako czekoladka".
Orzech

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Film