300

Każdy ma swój ulubiony film.

300

Postprzez Logan » 13 gru 2006, 20:37

Zapewne część z Was słyszała już o filmie "300". Od momentu obejrzenia trailera jest to najbardziej oczekiwany przeze mnie film. Opowiada o historycznej bitwie między Spartanami a będącymi w liczebnej przewadze Persami w bitwie pod Termopilami. Kolejny film "bitewny" ale zapowiada się słoodko :)

Zapraszam do obejrzenia:
TRAILER
You might be a big fish, in a little pond... doesn't mean you've won...
Logan

Postprzez Misiekh » 13 gru 2006, 21:32

Hmm był już kiedyś film "300 Spartan" czy jakoś tak ;). Oglądałem go n^3 lat temu i mi się wtedy podobał ;)
Misiekh

Postprzez ninecom » 13 gru 2006, 22:53

Trailer mnie odstraszył. Zero realizmu. Film typowy dla Hollywood. Pewnie poza efektami nie bedzie w nim nic :(
"Na wojnie nie ma nagrody za II miejsce"
ninecom

Postprzez Misiekh » 13 gru 2006, 23:56

Obejrzałem ten trailer i naszły mnie wątpliwości - czy to reklama filmu, czy gry komputerowej? Bo jeśli gry, to byłaby fajna, a jeśli filmu - to będzie kicha chyba że szybko znajdą nowego scenarzystę, speców od efektów, choreografa walk... generalnie nowy zespół ;).

Potem spojrzałem na dół strony, gdzie pisze "www.300theMovie.com" i moje wątpliwości zostały rozwiane. Jak tak dalej pójdzie to ten film będzie straszną kichą.
Misiekh

Postprzez Logan » 14 gru 2006, 10:42

Ee nie znacie się, do takich filmów trzeba podchodzić sercem a nie głową ;)
You might be a big fish, in a little pond... doesn't mean you've won...
Logan

Postprzez Kristof Dernhest Eidenfel » 14 gru 2006, 11:11

Panowie, trzeba doczytać, żeby wiedzieć, dlaczego ten film prezentuje się tak dziwnie :) Jest oparty na komiksie Franka Millera, człowieka odpowiedzialnego za Sin City. Stąd też klimat będzie odrobinę inny (chociażby muzyka w trailerze - nie jest to ciekawe podejście?). Rzeczywiście, wygląda jak gra komputerowa... ale muszę powiedzieć że jestem pozytywnie zaintrygowany. Niewykluczone, że obejrzę ten film, bo Sin City było dla mnie po prostu cudowne.
Rycerz Astarotte
Kristof Dernhest Eidenfel

Postprzez danari » 21 lut 2007, 20:53

"300 Spartan" po obejrzeniu zapowiedzi, z jednej strony przypomina mi inny film "Troja", a ten specjalnie nie zachwycił mnie niczym szczególnym. Czy uda się z sukcesem przenieść na ekran kolejny mit? Zobaczymy :). Jeśli natomiast poziom filmu będzie równie wysoki jak w filmie "Królestwo Niebieskie" lub "13 Wojownik" to czeka nas wspaniała uczta drodzy kino maniacy.

Misiekh napisał(a):Obejrzałem ten trailer i naszły mnie wątpliwości - czy to reklama filmu, czy gry komputerowej? Bo jeśli gry, to byłaby fajna, a jeśli filmu - to będzie kicha chyba że szybko znajdą nowego scenarzystę, speców od efektów, choreografa walk... generalnie nowy zespół ;).

Potem spojrzałem na dół strony, gdzie pisze "www.300theMovie.com" i moje wątpliwości zostały rozwiane. Jak tak dalej pójdzie to ten film będzie straszną kichą.

najlepsza odpowiedź to:
Logan napisał(a):Ee nie znacie się, do takich filmów trzeba podchodzić sercem a nie głową ;)

i z odrobiną rezerwy, bo jak ukazać heroiczną walkę jak nie za pomocą hollywoodzkich efektów specjalnych.
"Wielu z tych, którzy żyją, zasłużyło na śmierć. Niejeden też z tych, którzy zasłużyli na życie, umarł. Czy możesz tym umarłym zwrócić życie? (...) Nawet najmądrzejsi mędrcy nie wszystko wiedzą." Frodo, "Władca Pierścieni: Dwie Wieże"
danari

Postprzez Kristof Dernhest Eidenfel » 21 lut 2007, 21:10

danari napisał(a): Jeśli natomiast poziom filmu będzie równie wysoki jak w filmie "Królestwo Niebieskie" lub "13 Wojownik" to czeka nas wspaniała uczta drodzy kino maniacy.

Danari, nie chcę cię zmartwić, ale...
Moja recenzja "13 Wojownika"
Recenzja "Królestwa Niebieskiego" autorstwa Naimada opatrzona moim komentarzem
:evil:
Rycerz Astarotte
Kristof Dernhest Eidenfel

Następna strona

Powrót do Film