Seriale

Każdy ma swój ulubiony film.

Postprzez Soag Afihn » 16 sty 2007, 01:27

Wilqu napisał(a):Nick Sluter się nazywał
Flahahahahaha, a co on dziwką był :lol:. Ja to pamiętam i kiedyś też oglądałem(i IMO on miał Slater - eeeeee zgon poszukałem na neciszu i znalazłem na Wiki. Tam jest napisane, że on miał Slaughter - ale wymyślili, a co on był niby jakim mordercą, pogromcą(to bardziej pod slayer podpada, ale tu się też częściowo wpasowuje), rzeźnikiem(też bardziej butcher, ale w głupich słownikach tak podają - sprawdziłem, żeby się upewnić), ale szczerze mówiąc, to to było średnio przeciętne, natomiast Drużyna A to istna miazga. Jak już wilq napisał. Ahhh ten Murdock, ale zawsze bardziej lubiłem Mr.'a T(znalazłem na necie jak się nazywała ta postać, ale jakoś głupio brzmi, a zawsze go będę pamiętał tak jak napisałem :D). A z bardziej aktualnych pozycji, to jestem przeogromniastym fanem Lost'a. Jest tam naprawdę parę postaci, które idealnie wpasowują się w mój gust, a do tego od razu wiedziałem, że będę je lubił. Najbardziej chyba lubię Sawyera(za jego charakter), na 2gim miejscu jest Lock(ale w 2giej serii zrobił się jakiś taki ciapowaty), no i Sayid(w ogóle za sposób bycia, za to, że był żołnierzem i za torturowanie Sawyera :twisted: - boska scena), w drugiej serii był też Mr. Eko, ale spodobał mi się tylko na początku. Potem jakoś stracił w moich oczach, pewnie dlatego, że był taki nijaki, a na początku poprostu widziałem potencjał w tej postaci. Ktoś wymienił ER(chyba Bounty), albo coś podobnego, ale nieważne. Chodzi mi o to, że tego to ja totalnie nie trawiłem. Dla mnie to jakieś takie sztuczne było i dodatkowo nieatrakcyjne. A tak generalnie, to nigdy poza Lostem nie miałem takiego serialu, który bym tak systematycznie oglądał i czekał na każdy odcinek. Bajek nie liczę, bo dla mnie to nie są seriale. Ale Fry z kosmosu(nie poprawiać - nie chciałem tu pisać tytułu) wymiata totalnie, a jest pewnie dużo więcej pozycji, ale nie będę ich wymieniał, a Fry'a podałem, bo już gdzieś był wcześniej :P.
Obrazek
Soag Afihn

Postprzez Fraa » 6 lip 2007, 21:26

Obejrzałam jakiś czas temu serial "Heroes" - bardzo mi się podobało. :D Chociaż najbardziej lubiłam wątek z Chińczykiem, bo reszta koszmarnie poważna była. :P
No i dziabnęłam wreszcie wszystkie odcinki "Family Guy'a". Wcześniej oglądałam tylko wyrywkowo, niektóre. I jest to serial absolutnie genialny. :D O wiele bardziej podoba mi się od "South Parku". Kilka klas wyżej. :) Duet Stewie & Brian jest dla mnie rewelacyjny. :D Z całej rodzinki najmniej serca miałam do Chrisa, ale i tak w porządku. Jedyny serial, w którym lubię wszystkich bohaterów. :D Początkowo drażnił mnie staruszek z sąsiedztwa lubiący chłopców, ale w którymś odcinku miał scenę z "Władcy Pierścieni", jak wpadał do dziury niczym Gandalf, z tekstem "You shall not pass!" - no i tym mnie zdobył. :D

A teraz znów mam odpoczynek od seriali. No, chyba że faktycznie "Futuramę" sobie ściągnę całą. :)
"A za to, żeś mienił się moim panem, jeszcze mi odpokutujesz!"
[scytyjskie powiedzenie]
Fraa

Postprzez Armen » 6 lip 2007, 21:50

Ja się stałam serialoholiczką. ^^ Oglądam: Supernatural (czyli "Nie z tego świata"), Battlestar Galactica, LOST, Grey's Anatomy ("Chirurdzy"), Prison Break ("Skazany na śmierć"), Veronica Mars, Doctor Who, Kochane Kłopoty... W planach mam Heroes, House, Torchwood, Criminal Minds, CSI, Dark Angel... Pewnie jeszcze się coś znajdzie. ^^ Zwłaszcza, że wciąż powstają nowe. ^^ Okazuje się, że nic innego nie robię, tylko oglądam seriale.... XD
LOS - Liga Obrony Smoków
LOG - Liga Obrony Glanów

KOALICJA ZARAŻANIA LENIEM! :D
Armen

Postprzez Fraa » 7 lip 2007, 00:06

"Battlestar Galactica" zaczęłam oglądać, obejrzałam chyba dwa odcinki i nie wyrobiłam. :P Znudziło mnie, tamten koleżka miał ciągle jakieś haluny z tą kosmitką i w ogóle jakieś pokręcone całe. :P Poza tym pokazali bardzo szybko, kto jest tymi cylonami, więc nie widziałam sensu w oglądaniu. :)
"A za to, żeś mienił się moim panem, jeszcze mi odpokutujesz!"
[scytyjskie powiedzenie]
Fraa

Postprzez Kristof Dernhest Eidenfel » 7 lip 2007, 05:34

"Futuramę" polecam z całego serca, ściągaj i oglądaj, warto :) Lepsze od "Family Guy" moim zdaniem, trochę inny typ humoru.
Rycerz Astarotte
Kristof Dernhest Eidenfel

Postprzez Samwise » 7 lip 2007, 09:37

Fafarafa_Fraa_vel_Farara napisał(a):"Battlestar Galactica" zaczęłam oglądać, obejrzałam chyba dwa odcinki i nie wyrobiłam. :P Znudziło mnie, tamten koleżka miał ciągle jakieś haluny z tą kosmitką i w ogóle jakieś pokręcone całe. :P Poza tym pokazali bardzo szybko, kto jest tymi cylonami, więc nie widziałam sensu w oglądaniu. :)

Pokazali? Nieee... w ostatnim odcinku 3 sezonu pokazują kolejnych cylonów - a "Final Five" ciągle pozostaje w ukryciu i nie wiadomo kto to :lol:
Moja obecna lista to m.in.: Battlestar Gallactica, Prison Break, Desperate Housewives, LOST oprócz tego wciągnąłem parę innych serii typu Darkly Dreaming Dexter (BARDZO POLECAM tą pozycję), Firefly i wiele japońskich serii typu Lain (jeden z moich faworytów) czy Evangelion.

Niestety większość z wymienionych przeze mnie seriali idzie w masówkę i zarabianie pieniędzy. Z każdym nowym odcinkiem sezonów wyższych niż pierwszy (zazwyczaj) coraz głupsze rozwiązania akcji możemy zobaczyć, typowe do naciągania do X sezonów, X odcinków oraz XXXXX pieniędzy.

P.S.
W "X" wstawcie sobie numerki :P
Ostatnio edytowano 22 kwi 2008, 14:30 przez Samwise, łącznie edytowano 1 raz
Samwise

Postprzez danari » 7 lip 2007, 11:24

Ja jakiś czas temu obejrzałem "Heroes" oczywiście cały sezon i nieźle mnie wciągnęło, mam jeszcze "Skazanego...", ale jakoś nie mam czasu się za niego wziąć. A i byłbym zapomniał o "Włatcach Móch", po prostu smakowe :D
"Wielu z tych, którzy żyją, zasłużyło na śmierć. Niejeden też z tych, którzy zasłużyli na życie, umarł. Czy możesz tym umarłym zwrócić życie? (...) Nawet najmądrzejsi mędrcy nie wszystko wiedzą." Frodo, "Władca Pierścieni: Dwie Wieże"
danari

Postprzez naimad » 7 lip 2007, 19:01

Danari - szczerze Ci radzę, znajdź czas na "Prison Break" :). Jak żyję, jeszcze żaden serial nie pochłonął mnie tak bardzo jak ten. Wprawdzie w scenariuszu sporo jest zbiegów okoliczności, jednak z odcinka na odcinek przygoda Scofielda wciągają coraz bardziej. Warto!

A co do Włatców Móch - widzę, że jednak nie jestem jedynym miłośnikiem tej kreskówki na tym forum :D. Ciągle jednak nie widziałem dwóch ostatnich odcinków - ilekroć próbuję się za nie zabrać, tylekroć okazuje się, że mam jednak coś innego do roboty. Jak pech to pech.
www.bezkompleksow.com.pl Energia. Pasja. Polska.
naimad

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Film