Wiedzmikołaj film fabularny

Jedyny taki świat w którym szansa jedna na milion zdarza się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.

Wiedzmikołaj film fabularny

Postprzez Jok » 22 lip 2006, 14:42

Az dziwne ze nie stworzylem tego topicu wczesniej.
Jak wiadomo powstaje mini serial Wiedzmikolaj- zapewne liczyc bedzie ok 2-4 odcinkow, Tyle ze niestety jest on przeznaczony tylko i wylaczenie dla jakis sieci kablowych i nie trafi jako pelny obraz do kin.
Oto zdjecia:http://paulkidby.com/news/apr2006.html
a oto kilku aktorow ktorzy beda grac:

Mustrum Ridcully
o'Bóg kaca
Herrrbatka
Lord Downey
Sideney
I need someone to show me the things in life that I can't find
I can't see the things that make true happiness, I must be blind
Jok

Postprzez Kristof Dernhest Eidenfel » 22 lip 2006, 15:12

OOOO JA...
Dosłownie - o'Bóg kaca wygląda IDEALNIE tak jak go sobie wyobrażałem: dobór aktora IDEALNY. Jeszcze tylko długie włosy i to będzie dokładnie to!
A co do tego, że nie trafia do kina - co się przejmujesz, Joku. eMule'a się zarzuci i będzie :)

Miejmy nadzieję, że będzie to dobrze zrealizowane! To jeden z moich ulubionych Pratchettów (choć niedużo czytałem).
Rycerz Astarotte
Kristof Dernhest Eidenfel

Postprzez Bąku » 24 paź 2006, 01:16

hehehehe patrząc na nich w inny sposób patrzę na Pratchetta - zawsze mi się kojarzyli z postaciami z okładek - kuresz koncepcja że mogą tak wyglądać jest Złaaaaaa
Nienawidzę Niemców za
bomby na Warszawę, nienawidzę Niemców za zniszczone miasta, nienawidzę Niemców za spalone wsie, nienawidzę Niemców, nienawidzę nie.
Bąku

Powrót do Świat Dysku