[Ludy i narody]Barbarzyńcy

(w tym także państwa jako całość)

Wpuszczamy barbarzyńców do naszego świata?

Ankieta wygasła 23 cze 2005, 15:23

Tak
6
100%
Nie! Lud na mury! Grzać smołę! ;)
0
Brak głosów

Liczba głosów : 6

Postprzez Pls » 11 cze 2005, 17:17

A masz pomysł, jak ich wprowadzić? Bo ja niezbyt...
Bo nie chodzi o to, żeby wstawić grupę i już. Wychodze z założenia, że powinno być jakieś uzasadnienie jej powstania np. w obecnych tradycjach czy ideologiach.
Nie widzę żadnego źródła, z którego mógłby ewoluować "archetyp" berserka w naszym świecie. Zresztą berserk to nie tylko gość, który wpada w szał bojowy - na codzień to normalny członek społeczności. I tu się właśnie pojawia pytanie - jakiej społecznosci i w jaki sposób wykształciła on berserków?

To może coś na kształt barbarzńców z diablo2:LoD ~~ :P <jeśli ktoś niegrał to strzegli oni wejścia na szczyt góy Arreat>więc można by ich umieścić gdzieś w jakiś górach :P np. u podnóża Mount Everest <jeśli on przetrwał desz meteorytów :] > Cała ich religiia mogła by się opierać na tej górze < barbowie z d2 wierzyli, że na szczycie góry żyją starorzytni> czyli coś jak Olimp tyle, że gdy barbarzyńca umierał w walce mógł udać się na szyt góry :P <to by mogła być mieszanka pomiędzy abrygenami i kozakami > jeśli pomysł się spodobał to można by coś więcej napisać, tylko niewiem zabardzo zkąd mogli by się tam wziąść :p
P.A.U.L.O.: Positronic Artificial Unit Limited to Observation
S.L.O.M.A.: Synthetic Lifeform Optimized for Mathematics and Assassination
Pls

Postprzez Misiekh » 12 cze 2005, 15:53

tylko niewiem zabardzo zkąd mogli by się tam wziąść :p

I właśnie na tym opiera się cały kłopot z barbarzyńcami ;). Ja też nie wiem, dlatego takich nie opisałem.
Misiekh

Postprzez Misiekh » 25 cze 2005, 16:21

Ankieta the end, przeszło, topic zamykam :). Jak Diaboł dopisze Indian to sobie otworzy 8)
Misiekh

Poprzednia strona

Powrót do Ludy i narody