[Krainy] Rumunia

(opisy krain, niezależnie do jakiego państwa czy ludu - ewentualnie - należą)

Podoba się taka Rumunia?

Ankieta wygasła 28 cze 2005, 10:48

Tak
4
67%
Nie
2
33%

Liczba głosów : 6

Postprzez Misiekh » 29 kwi 2005, 21:49

1. Diaboł, eMce chodzi o to, że tam jest za dużo WAMPIRÓW a nie za dużo LUDZI. Przynajmniej ja to tak zrozumiałem ;)
Misiekh

Postprzez naimad » 30 kwi 2005, 20:36

Mnie też się podoba, trza teraz tylko wszelkie poprawki na główny tekst nanieść, i Rumunia gotowa. :)
www.bezkompleksow.com.pl Energia. Pasja. Polska.
naimad

Postprzez Diabellus » 3 maja 2005, 12:21

Misiekh napisał(a):1. Diaboł, eMce chodzi o to, że tam jest za dużo WAMPIRÓW a nie za dużo LUDZI. Przynajmniej ja to tak zrozumiałem ;)

Niestety coraz większa liczba odkrywców (zmierzających na bagna) stała się udręką i w obecnej porze tylko najwyższe wzniesienia są zasiedlone, czasem dosyć gęsto. Prowadzi to do przeludnienia, czego wampiry nie cierpią, i ciągłych walk. Długo to już chyba nie pociągnie.

Przepraszam bardzo, ale to jest napisane jezykiem srednio zrozumialnym. Przybywa duzo odkrywców(nie okreslono czy wampirów czy ludzi). Staja sie oni udreka, wiec zasiedlone sa tylko najwyzsze partie gór, w zwiazku z czym nastepuje przeLUDNIENIE (argh! kocham czepianie sie słówek) którego nie lubia wampiry, oraz do walk. Ale nigdzie nie jest wspomniane o demografii tych terenów. Pozatym pozniejsze tłumaczenia eMKi wskazuja na to ze przeludnienie dotyczy trzody chlewnej (tzn. ludzi)

P.S. Skasowałem offowy post eMK'i, przypominam ze mamy cos tworzyc a nie pisac 'o podoba mi sie'.
Diabellus

Postprzez eMka » 3 maja 2005, 13:42

Wyjaśniania ciąg dalszy (załamka):

Dobra, napiszę to od początku, z poprawą na słówka, to może zajarzysz.

Zacznijmy od tego, że po Katharsis tereny te stały się kompletnie wyludnione. Wykorzystały to wampiry, uciekajace i poszukujące spokoju. Pomału przychodzili odkrywcy (ludzie, elfy, kraśki, nantuko itp.), zmierzając na bagna. Z tego wampiry czerpały pożywienie. Ci odkrywcy, którym udało się wrócić, nakłonili łowców do przegnania wampirów. Łowcy pomału wygnali wampiry w najwyższe partie gór (a raczej Okręgu Karpackiego, gdyż teraz tworzą one okrąg wokół jeziora, jak wspominałam), a tam wampiry zmuszone zostały do życia bardzo blisko siebie. Jako że lud ten jest wojowniczy, doprowadziło to do walk z powodu przel... przewampirzenia :twisted: (za dużo wampirów na za małym terenie).

Coś jeszcze? Dawaj dalej, Diabełku 8)
Powrót...
eMka

Postprzez eMka » 13 maja 2005, 16:13

Coś mi się widzi, że rozmowa wygasła... Czyli z geografii nie jestem aż tak zła... Chyba pomyślę nad Finlandią... :twisted:

Btw. coś jeszcze trzeba czy opisać to już w jednym poście i pozwolić na zamknięcie?
Powrót...
eMka

Postprzez Balduran De'Arnise » 13 maja 2005, 16:57

eMka napisał(a):Chyba pomyślę nad Finlandią... :twisted:

Ty lepiej mi Bułgarię opisz :lol:
Btw. coś jeszcze trzeba czy opisać to już w jednym poście i pozwolić na zamknięcie?

Standardowo zebrać to wszystko w jednym kończącym poście i poprosić o zamknięcie tematu. :)
Dołącz do kultystów Zła!

[url=http://www.baldurandearnise.deviantart.com]Am i deviant?[/url]
Balduran De'Arnise

Postprzez eMka » 13 maja 2005, 17:24

Balduran De'Arnise napisał(a):
eMka napisał(a):Chyba pomyślę nad Finlandią... :twisted:

Ty lepiej mi Bułgarię opisz :lol:

Sam sobie opisuj, to nie moje tereny. Co ja tam wstawię, elfy-kamikadze? Rumunia była moja z wampirzych powodów, a Finlandią się interesuję, gdyż mam na nią mały pomysł...
Powrót...
eMka

Postprzez Grim Reaper » 13 maja 2005, 20:43

Jako jedyny głosowałem na nie!
Nie podoba mi się taka rumunia mimo że wiele potradię zrozumieć.Ogólne założenia sądla mnie zbyt udziwniane na siłę(w moim odczuciu).A i te historie o Katharsis mnie też nie przekonują.Po prostu każdy lubi co innego a ja nie lubię tego typu twórczości....
Sry za taką krytykę ale tak uważam.
I'm here ....
As always....
Sometimes...
Grim Reaper

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Krainy