[Krainy]Płd Kaukaz

(opisy krain, niezależnie do jakiego państwa czy ludu - ewentualnie - należą)

Czy taki opis regionu ma zostać, czy odpada?

Ankieta wygasła 26 mar 2005, 22:34

Zostaje
5
100%
Odpada
0
Brak głosów

Liczba głosów : 5

Postprzez Diabellus » 6 mar 2005, 16:59

Miśku, ja tez nie mam zamiaru sie upierac przy swojej wersji z elfami, wiec od 7 bolesci twoja moze byc ;) . Narazie wstrzymuje sie od glosu, wymysl cos jeszcze Misiek co mnie przekona :P .
Diabellus

Postprzez Misiekh » 6 mar 2005, 20:15

Oj żebym ja wiedział co ciebie może przekonać... :?

To może taki smaczek:
Jest w sobie Wąwóz Pankisi. Kiedyś była to ulubiona kryjówka grup terrorystów, z których niektóre miały powiązania z al-Kaidą.
Krótko przed Katharsis al-Kaida zdobyła z jednej z na pół opuszczonych poradzieckich baz w Azji Centralnej bombę atomową o sile 1 kilotony. Transportowano ją na zachód powoli i ostrożnie, bo trzeba było zachować konspirację. Dosłownie kilka godzin przed uderzeniem deszczu meteorytów bombę wwieziono do Wąwozu Pankisi. Ludzie, którzy ją wieźli, ukryli ja w grocie a sami rozbili obóz by odpocząć.
Wtedy uderzyły meteoryty. Ludzie ukrywający się w wąwozie zginęli od razu, albo - gdy mieli pecha - zostali zasypani w grotach.
Gdzieś wśród rumowisk i podziemnych labiryntów leży stara bomba atomowa. Plotki o niej krążą wśród mieszkańców kraju, a każdy klan marzy by zdobyć ją dla siebie i zapewnić sobie władzę absolutną w okolicy. Ale jeszcze nikomu nie udało się dokopać wystarczająco głęboko.

W Gruzji naprawdę jest Wąwóz Pankisi i naprawdę słynie on jako kryjówka terrorystów :)
Misiekh

Postprzez Diabellus » 16 mar 2005, 19:13

Heh, niech i tak bedzie... Moze nie przekonałes mnie, ale coz... ;) Nie zraziles mnie do twojej koncepcji.
Diabellus

Postprzez Misiekh » 16 mar 2005, 23:52

Bo ja Diaboł nie wiem o co ciebie chodzi :) Sformułuj jakoś konkretnie zarzuty to na nie odpowiem 8)

PS. Do zakończenia ankiety zostały 3 dni, potem zamykam topic :) - Misiekh

Minął czas ankiety. Zamykam temat. Przeszło. - Misiekh
Misiekh

Poprzednia strona

Powrót do Krainy