[Rasy] Smoki

(tzn takie, które mogą być co najwyżej NPC)

Czy Smoki mają być obecne w świecie Katharsis? Jeśli tak, to ile?

Ankieta wygasła 26 lis 2005, 16:11

Tak, kilka
1
17%
Tak, pomysł Kristofa z parą Smoków
3
50%
Tak, jeden
0
Brak głosów
Nie
2
33%

Liczba głosów : 6

Postprzez Jok » 23 lis 2005, 10:29

eMka napisał(a):
Jok napisał(a):
eMka napisał(a):Smoki? A po cholerę? <zastanawia się> A może jednak... Choć para... Degeneracja genetyczna potomstwa... Co z tego będzie? Nowa rasa smoków? Na razie się od głosu wstrzymuję.

nagle wszystkim spodobaly sie degenaracje genetyczne 8)

A ja uwazam ze smoki musza byc :d i tak jest 4 do 1 za smokami .

Nie spodobały, tylko pomyśl logicznie: nie mając innych, potomstwo będzie krzyżować się między sobą, co prowadzi do wynaturzeń genetycznych... A to może zmienić rasę smoków na... nie wiem, jakieś szaleństwo :twisted:

Raczej takie potomstwo- jak zacznie sie parzyc miedzy soba to nie bedzie szalone tylko wynaturzone i ułomne.
A ja nadal sie zastanawiam co sie z Diabołem stało. Przeciez napisalem ze to moje zdanie ze uwazam ze smoki musza byc- jak Ankieta bedzie na odwyrtke - czyli ze nie bedzie smokow to przeciez nie rzuce sie na ziemie z placzem i nie powiem: to ja juz nic tutaj nie napisze :shock:
I need someone to show me the things in life that I can't find
I can't see the things that make true happiness, I must be blind
Jok

Postprzez Gnom » 23 lis 2005, 13:08

Powiem tyle: Joku, ja Diabła rozumiem :)

Miałbyć postapokaliptyk z drobnymi elementami fantasy (w postaci kilku ras i magii). A z kazdym kolejnym postem ta wizja całkowicie odbiega od głównego założenia. Z jednej strony pojawiają się smoki i nne baśniowe tałatajstwa, a z drugiej broń laserowa.

Co do smoków - za bardzo mi to zalatuje tendetnym a maxa filmem Władcy Ognia, ale co ja tam będe mówił - Wasz system, Wasza wola :)
There is no happiness without slavery. Slavery is the key to happiness.
Obrazek
Gnom

Postprzez Jok » 24 lis 2005, 09:54

Gnom napisał(a):Powiem tyle: Joku, ja Diabła rozumiem :)

Miałbyć postapokaliptyk z drobnymi elementami fantasy (w postaci kilku ras i magii). A z kazdym kolejnym postem ta wizja całkowicie odbiega od głównego założenia. Z jednej strony pojawiają się smoki i nne baśniowe tałatajstwa, a z drugiej broń laserowa.

Co do smoków - za bardzo mi to zalatuje tendetnym a maxa filmem Władcy Ognia, ale co ja tam będe mówił - Wasz system, Wasza wola :)

No to prosze podac jakies kontrargumenty zeby smokow nie było. W sumie mnie przekonałes Gnom i ja optuje za brakiem. Jednak nie tutaj. I podales dobre argumenty zamiast sie obrazac.
Jok

Postprzez Hannibal » 11 kwi 2006, 19:57

nom to prawda, smoki pasują tu jak tromba do koziej d***(bez urazy) choć podoba mi się idea o państwie zarządzanym przez jakieś bestie( a raczej ich wyznawców). Jednak to nie mogą być smoki. Ja bym dał już lepiej jakiegoś cthulhu=] albo co.
można by zrobić że jakiś pomniejszy bóg ze swoim wyznaniem wręcz chciał się teleportować na ziemię by szerzyć tu nowy ład...
Ostatnio edytowano 6 cze 2006, 10:52 przez Hannibal, łącznie edytowano 1 raz
Hannibal

Postprzez Jok » 11 kwi 2006, 20:54

Ja tez teraz po glebszym zastanowieniu mysle ze Smoki to nie teraz. Przyznajmniej nie w podstawce- moze jako dodatek?
Jok

Postprzez Kristof Dernhest Eidenfel » 11 kwi 2006, 20:56

Tak jak pisałem - ja się nie upieram.
Ale uważam, że albo teraz, albo w ogóle, bo nie możemy wszystkich pomysłów odrzuconych opracować w dodatku. Wtedy wyjdzie nam system, gdzie jednak pojawiają się gryfy, jednorożce i meduzy z jednej strony a plazma, lasery i mega-ultra wypasione czołgi z drugiej... Innymi słowy wyjdzie bardzo duży i bardzo śmierdzący shit.
Rycerz Astarotte
Kristof Dernhest Eidenfel

Postprzez Balduran De'Arnise » 11 kwi 2006, 21:00

Jok napisał(a):Ja tez teraz po glebszym zastanowieniu mysle ze Smoki to nie teraz. Przyznajmniej nie w podstawce- moze jako dodatek?

Dodatek, dodatek, dodatek, pocałuj mnie gdzieś z dodatkiem :beee:

Albo podstawka albo wcale!
Dla mnie smoki są zbyt istotne żeby wpalić je do jakiegoś dodatku a nie podstawki (bo raczej ciężko ukryć istnienie takowego :P )
Dołącz do kultystów Zła!

[url=http://www.baldurandearnise.deviantart.com]Am i deviant?[/url]
Balduran De'Arnise

Postprzez Jok » 11 kwi 2006, 21:25

A jak smokow bedzie para smokow - to ja uwazam ze bardzo latwo bedzie ukryc na calym globie - dwa smoki
Jok

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rasy niegrywalne